Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Malta. Wyniki 1 - 19 spośród 19
Loty na Maltę za 245 PLN w obie strony. 10 dni nad Morzem Śródziemnym + hotel  (Promocje)
Co powiecie na 10 dni na Malcie. Lot będzie Was kosztował tylko 245 PLN i to w obie strony. Wyloty z Wrocławia w maju, powrót w czerwcu. Mamy też sporo hoteli na każdą kieszeń. Tanie loty z Wrocławia na Maltę.
Czwartek, 20 Kwietnia 2017
 
OKAZJA! Loty na Maltę za 258 PLN  (Promocje)
Tanie loty z Poznania na Maltę. Bilety w obie strony tylko 258 PLN. Lecicie w kwietniu na słoneczną wyspę Morza Śródziemnego. Słońce, plaże, wycieczki po niezwykle pięknej wyspie na wyciągnięcie ręki i to już po trzech godzinach podróży.
Piątek, 10 Marca 2017
 
Wizz Air przyspiesza start 4 tras z Katowic  (Aktualności)
Cztery, nowe trasy z Katowic wystartują wcześniej niż planowano. Początkowo inaugurację połączeń do Katanii, Lizbony, Reykjaviku i na Maltę planowano na koniec marca. Ostatecznie będzie wcześniej.
Czwartek, 08 Grudnia 2016
 
Wizz Air uruchamia cztery nowe trasy z Katowic  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie czterech nowych tras z Katowic. Już wiosną 2017 r. w katowickiej bazie przewoźnika pojawi się również szósty samolot.
Wtorek, 06 Września 2016
 
Trzy nowe trasy Ryanair z Gdańska  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią trzy nowe połączenia z Gdańska. Już jesienią 2016 r. pasażerowie zyskają tanie loty do Belfastu, Mediolanu i Newcastle. Przewoźnik rozwinie też swoją bazę, bo na lotnisku zacznie stacjonować drugi samolot w barwach Ryanair.
Środa, 27 Kwietnia 2016
 
OKAZJA! Tanie loty Gdańsk - Malta za 278 PLN  (Promocje)
Czterodniowy wypad w kwietniu na Maltę. Podróż w obie strony to wydatek zaledwie 278 PLN. Lecisz na trasie Gdańsk - Malta - Gdańsk. Mamy też dla Ciebie tanie hotele na Malcie. Sprawdź już dziś.
Czwartek, 18 Lutego 2016
 
RYANAIR: Dwie nowe trasy z Poznania - Malta i Korfu  (Aktualności)
Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Poznania. Będą to typowo letnie połączenia. Pasażerowie zyskają ofertę bezpośrednich lotów do kurortów położonych nad Morzem Śródziemnym. Pierwszy rejs już w marcu 2016 r.
Czwartek, 15 Października 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair'em będzie można polecieć z Gdańska na Maltę i z Wrocławia do Wenecji. Oba połączenia wystartują w sezonie letnim 2016. Linia utrzyma także istniejącą już trasę z Wrocławia na Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym będzie więcej rejsów na już istniejących połączeniach.
Środa, 23 Września 2015
 
WIZZ AIR: Więcej lotów na Maltę  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zwiększają częstotliwość rejsów z Warszawy na Maltę. Od kwietnia 2015 r. będą to dwa loty tygodniowo. Ceny biletów za podróż w jedną stronę zaczynają się od 199 PLN.
Czwartek, 13 Listopada 2014
 
FINNAIR: Nowe trasy do Dublina, Aten i na Maltę  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair uruchomią w sezonie letnim 2015 trzy nowe trasy z Helsinek. Przewoźnik będzie latał do Dublina, Aten i na Maltę. Są to połączenia sezonowe, które zostaną skomunikowane z rejsami z Helsinek do Azji.
Czwartek, 11 Września 2014
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Warszawy i to ile!  (Aktualności)
Aż osiem nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Wizz Air z Warszawy. Przewoźnik rozwija bazę na Lotnisku Chopina. Baza będzie składała się już z pięciu samolotów Airbus A320. Pierwsze nowe trasy ruszają już w styczniu 2015 r.
Środa, 06 Sierpnia 2014
 
RAPORT: Alicante, Rzym czy Malaga? Gdzie latamy najczęściej?  (Aktualności)
Jakie są najpopularniejsze wakacyjne kierunki Polaków? Gdzie spędzamy wakacje i dokąd najchętniej latamy? Czy odpowiedź na te pytania jest zaskakująca czy można było się takiej spodziewać? Letnim numerem 1 jest...
Czwartek, 31 Lipca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej samolotów i lotów z Gdańska. Nowość - Malta  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają się w Gdańsku. Przewoźnik powiększy bazę do pięciu samolotów, uruchomi zupełnie nowe połączenie - na Maltę oraz zwiększy częstotliwość na niektórych trasach.
Wtorek, 22 Kwietnia 2014
 
AIR MALTA: Latem z Łodzi na Maltę  (Aktualności)
Nowe połączenie w formule czarter-mix z Łodzi. Od 25 czerwca 2014 r. linie Air Malta będą latać na Maltę. Przewoźnik będzie latał na tej trasie raz w tygodniu. To jedyne połączenie z lotnisk w środkowej Polsce na tę wyspę.
Czwartek, 27 Marca 2014
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Nagroda za nowe linie lotnicze  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko Chopina w Warszawie otrzymało nagrodę za największą liczbę nowych linii lotniczych. Brytyjski branżowy portal lotniczy anna.aero wyróżnił też lotnisko w Modlinie.
Wtorek, 04 Czerwca 2013
 
RYANAIR: Są bilety na nowe kierunki z Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomiły już sprzedaż na sześciu nowych kierunkach z Wrocławia. Połączenia wystartują wraz z uruchomieniem pierwszej w Polsce bazy irlandzkiego przewoźnika.
Czwartek, 20 Października 2011
 
WARSZAWA OKĘCIE: A380 na Lotnisku Chopina  (Aktualności)
Airbus A380, największy samolot pasażerski na świecie, odwiedził Lotnisko Chopina w Warszawie. Maszyna należąca do Lufthansy wylądowała w stolicy w sobotę, 19 marca o godzinie 7.45.
Sobota, 19 Marca 2011
 
RYANAIR: Pierwszy lot z Krakowa na Maltę  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze rozpoczęły loty z Krakowa na Maltę. To jedyne, bezpośrednie połączenie z Polski na tę wyspę. Połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu.
Środa, 19 Maja 2010
 
RYANAIR: Z Krakowa do bazy na Malcie  (Aktualności)
Ryanair uruchomi kolejne połączenie z Krakowa na południe Europy. Tym razem przewoźnik ogłosił otwarcie trasy na Maltę. Malta w maju stanie się 41 bazą irlandzkiej linii.
Czwartek, 04 Marca 2010
 

powrót