Booking.com

Tagi
Tag: Lyon. Wyniki 1 - 5 spośród 5
OKAZJA! Tanie loty do Lyonu z Krakowa za 173 PLN w obie strony  (Promocje)
3 dni w Lyonie. Podróż w bardzo dobre cenie. Bezpośrednie loty z Krakowa do Lyonu za 173 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Czwartek, 21 Grudnia 2017
 
Wizz Air ogłasza 7 nowych tras i 7 samolot w Warszawie  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają się w Warszawie. Linia zapowiada postawienie kolejnego, siódmego już samolotu na Lotnisku Chopina. A to oznacza, że będzie jeszcze więcej nowych połączeń.
Wtorek, 25 Października 2016
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
EASYJET: Nowe połączenie Kraków - Lyon  (Aktualności)
Linie lotnicze easyJet uruchomią kolejne połączenie z Krakowa. Wiosną ruszą loty do Lyonu we Francji. To kolejny kierunek w ofercie brytyjskiego przewoźnika z lotniska Balice. Kilka dni temu linia uruchomiła loty z Krakowa do Hamburga.
Czwartek, 06 Listopada 2014
 
FINNAIR: Dwie nowe trasy do Chin i Francji  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair uruchamiają dwie nowe trasy. W kwietniu 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty z Helsinek do Lyonu we Francji. Miesiąc później z Helsinek będzie można polecieć bezpośrednio do Chongqing w Chinach.
Czwartek, 07 Lipca 2011
 

powrót