Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Lwów. Wyniki 1 - 16 spośród 16
Ryanair wycofuje się z lotów na Ukrainę  (Aktualności)
Ryanair nie będzie latał na Ukrainę. Przewoźnik poinformował, że rezygnuje z lotów do Kijowa i Lwowa z powodu nie dotrzymania warunków umowy przez władze lotniska w stolicy Ukrainy.
Sobota, 15 Lipca 2017
 
Nowa trasa! LOT będzie latał z Bydgoszczy do Lwowa  (Aktualności)
LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Lwowa. To kolejne miasto w Polsce, które będzie miało w swojej ofercie loty na Ukrainę.
Piątek, 02 Czerwca 2017
 
LOT uruchomi bezpośrednie loty Poznań - Lwów  (Aktualności)
LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Lwowa. Pierwszy rejs już 26 czerwca 2017 roku. To już 6. bezpośrednie połączenie LOT-u na Ukrainę i pierwsze uruchomione przez LOT połączenie z portu regionalnego do Europy Wschodniej.
Środa, 26 Kwietnia 2017
 
PolskiBus i PKS Polonus łączą siły! 23 nowe trasy  (Wiadomości z Polski)
PolskiBus rozpoczyna współpracę z PKS Polonus. W ofercie znajdą 23. nowe trasy, w tym 5 międzynarodowych. Oferta zostanie wzbogacona o 66 do których nie docierał PolskiBus.
Czwartek, 23 Marca 2017
 
Ryanair poleci z Polski na Ukrainę  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejny rynek w Europie. Linia zapowiedziała uruchomienie dwóch tras z Polski na Ukrainę. Samoloty będą latać na trasach Kraków - Lwów i Wrocław - Lwów.
Środa, 15 Marca 2017
 
Nowa trasa Wizz Air. Z Wrocławia do Lwowa  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nowe połączenie. W kwietniu ruszają loty Wrocław - Lwów. Na Ukrainę będzie można polecieć dwa razy w tygodniu.
Środa, 18 Stycznia 2017
 
Sprint Air kończy latanie z Olsztyna i z Radomia do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air zawieszają na sezon zimowy niektóre połączenia. Pasażerowie nie polecą na żadnej trasie z Olsztyna oraz z Radomia do Berlina. Na pozostałych zmienia się rozkład lotów.
Środa, 12 Października 2016
 
Nowa trasa Sprint Air z Radomia  (Aktualności)
Lotnisko w Radomiu może pochwalić się kolejną, nową trasą. Jeszcze w czerwcu polska linia zacznie latać na Ukrainę. Ceny biletów zaczynają się od 149 PLN. To piąta trasa Sprint Air z Radomia.
Czwartek, 09 Czerwca 2016
 
WIZZ AIR: Restrukturyzacja na Ukrainie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air restrukturyzują swoje działania na Ukrainie. Zamiast firmy Wizz Air Ukraine trasy będzie obsługiwała Wizz Air Hungary. Zmiany zaczną już obowiązywać w kwietniu.
Czwartek, 26 Marca 2015
 
EUROLOT: Kolejne trasy zawieszone na zimę przez wymianę floty  (Aktualności)
Eurolot zawiesza loty z Krakowa i Wrocławia do Lwowa. To kolejne połączenia, które zostaną wstrzymane w okresie zimowym 2012/2013. Zmiany przewoźnik tłumaczy wymianą floty.
Wtorek, 27 Listopada 2012
 
EUROLOT: Pierwszy lot z Krakowa i Wrocławia na Wschód  (Aktualności)
Eurolot rozpoczął regularne rejsy z Krakowa i Wrocławia na Ukrainę. Od dziś można już latać bezpośrednio do Lwowa. Rejsy będą realizowane cztery razy w tygodniu z Krakowa i dwa razy z Wrocławia.
Środa, 16 Maja 2012
 
WIZZ AIR: Powrót do Lwowa  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air wraca do Lwowa. Przewoźnik wznowi loty z tego lotniska na Ukrainie. Linia uruchomi loty do Dortmundu i Wenecji Treviso. Pierwszy rejs planowany jest 30 marca 2012 roku.
Środa, 23 Listopada 2011
 
LOT: Czasowa zmiana rozkładu do Lwowa  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT musiały zmienić rozkład lotów na trasie Warszawa - Lwów. Powodem jest remont pasa startowego na lotnisku we Lwowie. Połączenie będzie obsługiwane mniejszymi samolotami.
Wtorek, 22 Marca 2011
 
CZECH AIRLINES: Nowe połączenia latem  (Wiadomości zagraniczne)
Czeskie linie lotnicze Czech Airlines zapowiedziały uruchomienie nowych połączeń w sezonie letnim 2011. W ofercie pojawią się rejsy z Czech na Ukrainę, do Rosji oraz do Francji.
Czwartek, 10 Marca 2011
 
WIZZ AIR: Ze Lwowa do Wenecji  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air uruchamia bezpośrednie połączenie ze Lwowa do Wenecji Treviso. Będzie to druga trasa jaką ta tania linia będzie obsługiwała z ukraińskiego lotniska. Do Wenecji można też latać z innego ukraińskiego miasta - Kijowa.
Wtorek, 23 Lutego 2010
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Czy będą loty na Ukrainę?  (Wiadomości z Polski)
Władze łódzkiego lotniska chcą lotów czarterowych na Ukrainę. Czy kolejne podejście do połączeń z naszym wschodnim sąsiadem okaże się skuteczne? Na razie do Łodzi przyleciała delegacja z Czerniowców.
Środa, 02 Września 2009
 

powrót