Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Lublin. Wyniki 1 - 20 spośród 37
Wizz Air rozpoczął loty na dwóch trasach z Polski do Kijowa  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty z Lublina i Poznania do Kijowa. Bilety są w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 59 PLN w obie strony.
Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017
 
easyJet będzie latał z Lublina do Mediolanu  (Aktualności)
Lublin będzie drugim, po Krakowie lotniskiem w Polsce, z którego będą latać samoloty easyJet. Pod koniec października linia uruchomi połączenie do Mediolanu na lotnisko Malpensa.
Poniedziałek, 10 Lipca 2017
 
LOT lata z 5 miast w Polsce do Izraela  (Aktualności)
19 lotów tygodniowo z Polski do Izraela oferują pasażerom Polskie Linie Lotnicze LOT. Przewoźnik wykonuje połączenia z 5 miast. Poza Warszawą są to Gdańsk, Lublin, Poznań i Wrocław. We flocie jest też specjalnie pomalowany samolot promujący loty do Izraela.
Czwartek, 29 Czerwca 2017
 
Wizz Air rozpoczął loty Lublin - Tel Awiw  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomiły kolejne połączenie. Przewoźnik rozpoczął rejsy na trasie Lublin - Tel Awiw. Ceny biletów zaczynają się od 89 PLN.
Wtorek, 20 Czerwca 2017
 
Wizz Air ogłasza nową trasę z Lublina do Tel Awiwu. Nie będzie za to Glasgow  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi loty Lublin - Tel Awiw. Pierwszy rejs zaplanowano jeszcze w sezonie letnim 2017. Znamy też ceny biletów na nowe połączenia do Izraela. Przewoźnik jednocześnie rezygnuje z lotów z Lublina do Glasgow.
Wtorek, 28 Marca 2017
 
Wizz Air uruchamia nowe trasy z Lublina i Poznania  (Aktualności)
Samoloty Wizz Air będą latać z Lublina i Poznania do Kijowa. Oba połączenia wystartują w sierpniu tego roku. Znamy już ceny biletów na loty Lublin - Kijów i Poznań - Kijów.
Poniedziałek, 13 Marca 2017
 
Nowe loty Lublin - Monachium  (Aktualności)
Lublin będzie miał bezpośrednie połączenie z Monachium. Loty ruszają wiosną 2017 r. Będą obsługiwane przez brytyjskie linie lotnicze BMI Regional. Bilety są już w sprzedaży.
Wtorek, 24 Stycznia 2017
 
Zima 2016/2017 - nowy rozkład lotów  (Aktualności)
Zimowy rozkład lotów wszedł w życie. Pasażerowie latający z i do Polski mają do dyspozycji nowe połączenia. Nowości na nowy sezon przygotowały zarówno tanie jak i tradycyjne linie lotnicze. Co ciekawe nawet linia czaterowa pojawiła się w rozkładzie ze stałym połączeniem z jednego z polskich lotnisk.
Niedziela, 30 Października 2016
 
Small Planet Airlines sprzedają bilety na lato 2017  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na loty w sezonie letnim 2017. W systemie dostępnych jest kilkanaście tras z pięciu polskich lotnisk.
Czwartek, 20 Października 2016
 
Wizz Air uruchomi nową trasę; Lublin - Liverpool  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze zapowiedziały uruchomienie lotów na trasie Lublin - Liverpool. Połączenie, które ruszy wiosną 2017 r., ogłoszono przy okazji rocznicy startu bazy Wizz Air w Lublinie.
Czwartek, 15 Września 2016
 
Nowe loty - z Lublina do Barcelony  (Aktualności)
Od 29 grudnia 2017 r. będzie można polecieć bezpośrednio z Lublina do Barcelony. Połączenie będą obsługiwały linie lotnicze Small Planet, które są dobrze znane z lotów czarterowych.
Środa, 17 Sierpnia 2016
 
Strajk Lufthansy - loty do Niemiec odwołane  (Aktualności)
Lufthansa odwołuje środowe loty z Polski do Niemiec i z powrotem. Powodem jest strajk pracowników naziemnych na kilku głównych lotniskach w Niemczech. Pasażerowie powinni na bieżąco sprawdzać status swojego lotu.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
Small Planet będzie latać z Lublina do Burgas... w wakacje  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na trasie z Lublina do Burgas w Bułgarii. Będzie tam można polecieć tylko w sezonie wakacyjnym 2016.
Środa, 20 Kwietnia 2016
 
RYANAIR: Wracają loty z Lublina do Dublina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze wracają z połączeniem Lublin - Dublin. Pasażerowie będą musieli jednak na nie trochę poczekać. Pierwszy lot dopiero 25 października 2015 r. Obecnie irlandzka lata z Lublina na jednej trasie.
Piątek, 13 Lutego 2015
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
LATAJZNAMI.PL: Gdzie nie polecimy zimą tanimi liniami  (Aktualności)
Cięcia tras w sezonie zimowym 2012/2013. Sprawdziliśmy jakie połączenia znikną z rozkładów tanich linii lotniczych. Mniej rejsów zapowiadają Ryanair, Wizz Air, Norwegian i Germanwings.
Piątek, 31 Sierpnia 2012
 
WIZZ AIR: Londyn i Oslo zimą z Lublina  (Aktualności)
Wizz Air zapowiedział loty z lotniska w Lublinie. Przewoźnik zamierza zimą rozpocząć rejsy do Londynu Luton i Oslo Torp. To dwie pierwsze trasy z powstającego portu na Lubelszczyźnie.
Wtorek, 19 Czerwca 2012
 
WIZZ AIR: "Istotne zmiany dla Lublina"  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air mają ogłosić "istotne zmiany dla lotniska w Lublinie". Jutro przewoźnik organizuje konferencję prasową w Lublinie. Czy to oznacza nowe połączenia dla nowego lotniska w Polsce?
Poniedziałek, 18 Czerwca 2012
 
LUBLIN: Kod lotniska LUZ  (Wiadomości z Polski)
LUZ - to kod Portu Lotniczego Lublin. Takie oznaczenie nadaje Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych IATA. Kod wykorzystywany jest m.in. w rozkładach lotów i systemach rezerwacyjnych.
Poniedziałek, 04 Czerwca 2012
 
LUBLIN: Umowa na budowę dróg, parkingów...  (Wiadomości z Polski)
Port Lotniczy Lublin podpisał umowę na budowę dróg, parkingów i sieci oraz zagospodarowanie zieleni. Powstanie układ drogowy i parkingowy do obsługi komunikacyjnej lotniska. Wykonawcą będzie Budimex.
Czwartek, 31 Maja 2012
 


Strony: [1] 2 

powrót