Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Londyn Stansted. Wyniki 1 - 20 spośród 36
Ryanair rezygnuje z lotów z Lublina do Londynu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zawieszają połączenie z Lublina do Londynu Stansted - informuje Radio Lublin. Władze portu są zaskoczone decyzją przewoźnika.
Piątek, 14 Grudnia 2018
 
HIT! Tanie loty do Londynu - 68 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Weekend w Londynie. Loty do Wielkiej Brytanii. 68 PLN za bilet lotniczy w obie strony + hotel. Już dziś kup loty do Londynu w atrakcyjnej cenie.
Wtorek, 12 Września 2017
 
HIT! Tanie loty Londyn - 25 PLN  (Promocje)
HIT! Tanie loty do Londynu. Tylko 25 PLN za lot. Podróż w tej cenie możesz zarezerować już w listopadzie. W obie strony zapłacisz zaledwie 50 PLN. To możliwe by w tej cenie podróżować pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.
Sobota, 01 Października 2016
 
RZESZÓW: Jubileusz - 2 mln pasażerów Ryanair  (Aktualności)
Dwumilionowego pasażera linii Ryanair odprawiono na lotnisku w Rzeszowie. Szczęśliwcem okazał się Grzegorz Zawisza z Krosna, który leciał do Londynu z żoną i córkami.
Czwartek, 03 Października 2013
 
KRAKÓW: 7 mln pasażerów Ryanair  (Aktualności)
7 mln pasażerów przewiozły linie Ryanair na trasach z Krakowa, od momentu uruchomienia pierwszego połączenia w 2005 r. Jubileuszową pasażerką była 17-letnia Kinga Mielecka.
Czwartek, 03 Października 2013
 
RYANAIR: Cztery nowe trasy z Lizbony  (Wiadomości zagraniczne)
Ryanair będzie latał z Lizbony. Pierwsze rejsy zaplanowane zostały na listopad 2013 r. Na początek w rozkładzie pojawią się cztery trasy. Na razie bezpośrednich lotów do Polski nie będzie.
Wtorek, 17 Września 2013
 
RYANAIR: Pasażer nr 2 555 555 w Poznaniu  (Aktualności)
Dwójka i sześć piątek - pasażera o takim numerze odprawiły linie Ryanair na lotnisku w Poznaniu. Ponad 2,5 mln podróżych linia przewiozła w niecałe osiem lat od uruchomienia pierwszej trasy.
Wtorek, 02 Lipca 2013
 
RYANAIR: Cięcia na trasach do Londynu. Nie będzie Zadaru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zmniejszają częstotliwość rejsów na lotnisko Londyn Stansted. Stracą Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź i Warszawa. Nie będzie też lotów z Wrocławia do Zadaru.
Czwartek, 14 Marca 2013
 
LUBLIN: Lotnisko otwarte! Samoloty startują i lądują  (Aktualności)
Port Lotniczy Lublin otwarty. Pierwsi pasażerowie skorzystali z lotniska w poniedziałek, 17 grudnia. Lublin jest 13. polskim lotniskiem pasażerskim i drugim otwartym w tym roku.
Poniedziałek, 17 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
EASYJET: Nowe trasy, w tym do... Moskwy  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet rozpoczyna loty do Moskwy. Brytyjski przewoźnik otrzymał zezwolenie od Urzędu Lotnictwa Cywilnego Wielkiej Brytanii (CAA) na loty między Londynem a Moskwą. Rozpoczną się one wiosną 2013 roku.
Sobota, 27 Października 2012
 
POZNAŃ: 7 lat Ryanair na Ławicy  (Wiadomości z Polski)
Ryanair jest obecny od siedmiu lat na lotnisku w Poznaniu. Przed ten czas linie przewiozły tam ponad dwa miliony pasażerów. Obecnie linia oferuje pasażerom siatkę 12. połączeń.
Poniedziałek, 24 Września 2012
 
RYANAIR: Będzie więcej lotów z Gdańska do Londynu  (Aktualności)
Ryanair zwiększy częstotliwość lotów na trasie z Gdańska do Londynu Stansted, do dwóch dziennie. Nowy rozkład zacznie obowiązywać od 28 października 2012 roku, czyli wraz z początkiem sezonu zimowego.
Środa, 19 Września 2012
 
RYANAIR: Od grudnia z Lublina do Dublina i Londynu  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejne polskie lotnisko. 17 grudnia linia rozpoczyna loty z Lublina. Na początek pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie trasy - do Dublina i Londynu Stansted.
Środa, 19 Września 2012
 
KATOWICE: 1 mln pasażerów Ryanair i więcej lotów do Londynu  (Aktualności)
Ryanair zwiększa częstotliwość rejsów na trasie z Katowic do Londynu Stansted. Linia poinformowała o tym przy okazji odprawienia swojego milionowego pasażera na śląskim lotnisku.
Wtorek, 18 Września 2012
 
RYANAIR: 5 mln pasażerów na trasach w Krakowie  (Aktualności)
Linie Ryanair przewiozły na trasach z i do Krakowa 5 mln pasażerów. Jubileuszowym podróżnym okazała się pani Aneta Adamska podróżująca z córką Olivią do Londynu Stansted.
Piątek, 24 Sierpnia 2012
 
WARSZAWA MODLIN: Wpadka podczas pierwszego dnia lotów  (Aktualności)
Lotnisko Warszawa Modlin zaliczyło pierwszą wpadkę. Już pierwszego dnia regularnych lotów część pasażerów nie odleciała do Londynu. Władze portu sprawdzają kto w tej sprawie zawinił.
Poniedziałek, 16 Lipca 2012
 
RYANAIR: Nowe trasy z Modlina  (Aktualności)
Ryanair uruchomi osiem nowych tras z lotniska Warszawa Modlin. Jeszcze w tym roku przewoźnik rozpocznie loty do Brukseli Charleroi, Londynu Stansted, Dublina, Mediolanu Bergamo, Oslo Rygge, Rzymu Ciampino i Sztokholmu Skavsta.
Środa, 08 Lutego 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Pierwszy lot na Luton  (Aktualności)
90 procent miejsc na pierwszy lot z Łodzi do Londynu Luton jest już wykupionych. We wtorek, 13 września Wizz Air rozpoczyna rejsy na tej trasie. Będzie to drugie połączenie przewoźnika z Łodzi.
Poniedziałek, 12 Września 2011
 
LATAJZNAMI.PL: Zestawienie cen biletów do Londynu  (Aktualności)
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie cen biletów na wszystkich trasach z Polski do Londynu. Wylot 1 września na tygodniowy pobyt w stolicy Wielkiej Brytanii może kosztować nawet niewiele ponad 300 PLN, ale średnio prawie 600 PLN.
Czwartek, 28 Lipca 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót