Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Londyn Luton. Wyniki 1 - 20 spośród 45
Ryanair poleci z Krakowa do Londynu Luton  (Aktualności)
Będzie nowe połączenie lotnicze z Krakowa. Linie Ryanair uruchomią loty do Londynu Luton. Do tej pory przewoźnik obsługiwał trasę do Londynu Stansted.
Czwartek, 14 Lutego 2019
 
easyJet zapowiada nową trasę z Krakowa  (Aktualności)
Jesienią 2018 r. tanie linie lotnicze easyJet uruchomią bezpośrednie loty z Krakowa do Londynu Luton. W rozkładzie znalazły się 4 rejsy tygodniowo.
Sobota, 14 Lipca 2018
 
100 000 pasażerów lotniska Olsztyn Mazury  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn Mazury obsłużył 100 tysięcy pasażerów. Jubileuszowy podróży przeleciał na Mazury samolotem linii lotniczych Wizz Air z Oslo Torp.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
WIZZ AIR: Pierwszy pasażer, który wybrał sobie miejsce w samolocie  (Wiadomości z Polski)
Wizz Air powitał na pokładach swoich samolotów pierwszego pasażera z przydzielonym miejscem. Na razie usługa testowana jest na trzech trasach, w tym jednej polskiej. Od 19 maja będzie dostępna na wszystkich połączeniach.
Wtorek, 05 Maja 2015
 
WIZZ AIR: Nowa baza w Lublinie i nowe trasy z Poznania i Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air otwierają 21. bazę operacyjną. Od września w Lublinie będzie stacjonował jeden Airbus A320, a w rozkładzie pojawią się trzy nowych tras. Przewoźnik uruchomi też nowe połączenia z Poznania i Wrocławia.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
WIZZ AIR: Kolejne, nowe trasy z Polski  (Aktualności)
Cztery nowe trasy z Katowic i Warszawy zapowiedziały tanie linie lotnicze Wizz Air. Będzie też można częściej latać na trasach z Gdańska. To kolejne nowości zapowiedziane na przyszły rok.
Piątek, 19 Grudnia 2014
 
WIZZ AIR: 2 miliony pasażerów na trasie Gdańsk - Londyn  (Aktualności)
Dwa miliony pasażerów skorzystały z lotów na trasie Gdańsk - Londyn Luton, obsługiwanej przez tanie linie lotnicze Wizz Air. Pani Celina Zielińska przyleciała samolotem linii Wizz Air wraz z rodziną. Dla dwumilionowej pasażerki był to lot pełen wrażeń.
Sobota, 29 Listopada 2014
 
Tanie loty - kilka dni w Londynie za 108 zł. [WIZZ AIR]  (Promocje)
Dziś kolejna ciekawa oferta. Tym razem loty do Londynu. Cena 108 złotych za podróż w obie strony. KUP BILET WIZZ AIR
Środa, 16 Października 2013
 
WIZZ AIR: Koniec lotów z Łodzi, znika trasa do Londynu  (Aktualności)
Wizz Air rezygnuje z lotów z Łodzi. Linia zamyka trasę do Londynu Luton i tym samym kończy współpracę z łódzkim portem. Ostatni rejs na tej trasie odbędzie się 30 maja 2013 r.
Czwartek, 28 Marca 2013
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
RYANAIR: Od grudnia z Lublina do Dublina i Londynu  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejne polskie lotnisko. 17 grudnia linia rozpoczyna loty z Lublina. Na początek pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie trasy - do Dublina i Londynu Stansted.
Środa, 19 Września 2012
 
WIZZ AIR: Pierwsze dni nowych zasad bagażowych  (Aktualności)
Wizz Air jest zadowolony z nowych zasad dotyczących bagażu podręcznego. Przewoźnik informuje, że cały proces przebiega zgodnie z planem, a to może oznaczać, że już wkrótce będziemy bezpłatnie przewozić tylko małe torby.
Poniedziałek, 06 Sierpnia 2012
 
LATAJZNAMI.PL: Masz stówkę albo dwie, to masz bilet do Londynu  (Aktualności)
Niewiele ponad 100 złotych potrzebujemy by polecieć z Polski do Londynu i z powrotem. Wystarczy teraz kupić bilet na październikową podróż do stolicy Wielkiej Brytanii. Mamy dla Was kilka propozycji.
Środa, 18 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Można już kupować bilety na połączenie Lublin - Oslo  (Aktualności)
Wizz Air wprowadza do sprzedaży bilety na drugą trasę z nowego lotniska w Lublinie. Do tej pory pasażerowie mogli jedynie kupować bilety do Londynu Luton. Teraz pojawiło się również Oslo Torp.
Wtorek, 17 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Londyn i Oslo zimą z Lublina  (Aktualności)
Wizz Air zapowiedział loty z lotniska w Lublinie. Przewoźnik zamierza zimą rozpocząć rejsy do Londynu Luton i Oslo Torp. To dwie pierwsze trasy z powstającego portu na Lubelszczyźnie.
Wtorek, 19 Czerwca 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Pierwszy lot na Luton  (Aktualności)
90 procent miejsc na pierwszy lot z Łodzi do Londynu Luton jest już wykupionych. We wtorek, 13 września Wizz Air rozpoczyna rejsy na tej trasie. Będzie to drugie połączenie przewoźnika z Łodzi.
Poniedziałek, 12 Września 2011
 
WIZZ AIR: Z Rygi do Eindhoven  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Rygi do Eindhoven. Będzie to trzecia trasa węgierskiej linii ze stolicy Łotwy. Połączenie do Eindhoven dołączy do Oslo Torp i Londynu Luton.
Środa, 17 Sierpnia 2011
 
LATAJZNAMI.PL: Zestawienie cen biletów do Londynu  (Aktualności)
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie cen biletów na wszystkich trasach z Polski do Londynu. Wylot 1 września na tygodniowy pobyt w stolicy Wielkiej Brytanii może kosztować nawet niewiele ponad 300 PLN, ale średnio prawie 600 PLN.
Czwartek, 28 Lipca 2011
 
WIZZ AIR: Z Łodzi do Londynu Luton  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią połączenie lotnicze z Łodzi do Londynu Luton. Pierwszy rejs zaplanowano 13 września 2011 roku. Bilety na te loty są już w sprzedaży.
Wtorek, 28 Czerwca 2011
 
EASYJET: Nowe trasy z nowego lotniska w Londynie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczynają loty z lotniska Londyn Southend. Pierwsze rejsy zaplanowano na kwiecień 2012 roku. W nowej bazie brytyjskiego przewoźnika będą stacjonowały trzy samoloty Airbus A319.
Czwartek, 16 Czerwca 2011
 


Strony: [1] 2 3 

powrót