Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Londyn Luton. Wyniki 1 - 20 spośród 43
100 000 pasażerów lotniska Olsztyn Mazury  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn Mazury obsłużył 100 tysięcy pasażerów. Jubileuszowy podróży przeleciał na Mazury samolotem linii lotniczych Wizz Air z Oslo Torp.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
WIZZ AIR: Pierwszy pasażer, który wybrał sobie miejsce w samolocie  (Wiadomości z Polski)
Wizz Air powitał na pokładach swoich samolotów pierwszego pasażera z przydzielonym miejscem. Na razie usługa testowana jest na trzech trasach, w tym jednej polskiej. Od 19 maja będzie dostępna na wszystkich połączeniach.
Wtorek, 05 Maja 2015
 
WIZZ AIR: Nowa baza w Lublinie i nowe trasy z Poznania i Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air otwierają 21. bazę operacyjną. Od września w Lublinie będzie stacjonował jeden Airbus A320, a w rozkładzie pojawią się trzy nowych tras. Przewoźnik uruchomi też nowe połączenia z Poznania i Wrocławia.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
WIZZ AIR: Kolejne, nowe trasy z Polski  (Aktualności)
Cztery nowe trasy z Katowic i Warszawy zapowiedziały tanie linie lotnicze Wizz Air. Będzie też można częściej latać na trasach z Gdańska. To kolejne nowości zapowiedziane na przyszły rok.
Piątek, 19 Grudnia 2014
 
WIZZ AIR: 2 miliony pasażerów na trasie Gdańsk - Londyn  (Aktualności)
Dwa miliony pasażerów skorzystały z lotów na trasie Gdańsk - Londyn Luton, obsługiwanej przez tanie linie lotnicze Wizz Air. Pani Celina Zielińska przyleciała samolotem linii Wizz Air wraz z rodziną. Dla dwumilionowej pasażerki był to lot pełen wrażeń.
Sobota, 29 Listopada 2014
 
Tanie loty - kilka dni w Londynie za 108 zł. [WIZZ AIR]  (Promocje)
Dziś kolejna ciekawa oferta. Tym razem loty do Londynu. Cena 108 złotych za podróż w obie strony. KUP BILET WIZZ AIR
Środa, 16 Października 2013
 
WIZZ AIR: Koniec lotów z Łodzi, znika trasa do Londynu  (Aktualności)
Wizz Air rezygnuje z lotów z Łodzi. Linia zamyka trasę do Londynu Luton i tym samym kończy współpracę z łódzkim portem. Ostatni rejs na tej trasie odbędzie się 30 maja 2013 r.
Czwartek, 28 Marca 2013
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
RYANAIR: Od grudnia z Lublina do Dublina i Londynu  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejne polskie lotnisko. 17 grudnia linia rozpoczyna loty z Lublina. Na początek pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie trasy - do Dublina i Londynu Stansted.
Środa, 19 Września 2012
 
WIZZ AIR: Pierwsze dni nowych zasad bagażowych  (Aktualności)
Wizz Air jest zadowolony z nowych zasad dotyczących bagażu podręcznego. Przewoźnik informuje, że cały proces przebiega zgodnie z planem, a to może oznaczać, że już wkrótce będziemy bezpłatnie przewozić tylko małe torby.
Poniedziałek, 06 Sierpnia 2012
 
LATAJZNAMI.PL: Masz stówkę albo dwie, to masz bilet do Londynu  (Aktualności)
Niewiele ponad 100 złotych potrzebujemy by polecieć z Polski do Londynu i z powrotem. Wystarczy teraz kupić bilet na październikową podróż do stolicy Wielkiej Brytanii. Mamy dla Was kilka propozycji.
Środa, 18 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Można już kupować bilety na połączenie Lublin - Oslo  (Aktualności)
Wizz Air wprowadza do sprzedaży bilety na drugą trasę z nowego lotniska w Lublinie. Do tej pory pasażerowie mogli jedynie kupować bilety do Londynu Luton. Teraz pojawiło się również Oslo Torp.
Wtorek, 17 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Londyn i Oslo zimą z Lublina  (Aktualności)
Wizz Air zapowiedział loty z lotniska w Lublinie. Przewoźnik zamierza zimą rozpocząć rejsy do Londynu Luton i Oslo Torp. To dwie pierwsze trasy z powstającego portu na Lubelszczyźnie.
Wtorek, 19 Czerwca 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Pierwszy lot na Luton  (Aktualności)
90 procent miejsc na pierwszy lot z Łodzi do Londynu Luton jest już wykupionych. We wtorek, 13 września Wizz Air rozpoczyna rejsy na tej trasie. Będzie to drugie połączenie przewoźnika z Łodzi.
Poniedziałek, 12 Września 2011
 
WIZZ AIR: Z Rygi do Eindhoven  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Rygi do Eindhoven. Będzie to trzecia trasa węgierskiej linii ze stolicy Łotwy. Połączenie do Eindhoven dołączy do Oslo Torp i Londynu Luton.
Środa, 17 Sierpnia 2011
 
LATAJZNAMI.PL: Zestawienie cen biletów do Londynu  (Aktualności)
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie cen biletów na wszystkich trasach z Polski do Londynu. Wylot 1 września na tygodniowy pobyt w stolicy Wielkiej Brytanii może kosztować nawet niewiele ponad 300 PLN, ale średnio prawie 600 PLN.
Czwartek, 28 Lipca 2011
 
WIZZ AIR: Z Łodzi do Londynu Luton  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią połączenie lotnicze z Łodzi do Londynu Luton. Pierwszy rejs zaplanowano 13 września 2011 roku. Bilety na te loty są już w sprzedaży.
Wtorek, 28 Czerwca 2011
 
EASYJET: Nowe trasy z nowego lotniska w Londynie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczynają loty z lotniska Londyn Southend. Pierwsze rejsy zaplanowano na kwiecień 2012 roku. W nowej bazie brytyjskiego przewoźnika będą stacjonowały trzy samoloty Airbus A319.
Czwartek, 16 Czerwca 2011
 
GDAŃSK RĘBIECHOWO: Pijany pasażer w samolocie  (Wiadomości z Polski)
Samolot linii Wizz Air lecący z Rygi do Londynu musiał awaryjnie lądować w Gdańsku. Na pokładzie maszyny znajdował się agresywny pasażer. Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem - informuje Radio Gdańsk.
Piątek, 25 Marca 2011
 
WIZZ AIR: Czwarta baza w Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air otwiera czwartą bazę operacyjną w Rumunii, w Tirgu Mures. Siatka połączeń poszerzy się o siedem nowych tras. Początkowo loty z nowej bazy będzie obsługiwał jeden samolot Airbus 320.
Wtorek, 01 Marca 2011
 


Strony: [1] 2 3 

powrót