Booking.com

Tagi
Tag: Londyn Heathrow. Wyniki 1 - 20 spośród 30
LOT lata cicho z Heathrow  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT są najcichszym przewoźnikiem na lotnisku Londyn Heathrow. Przewoźnik emituje najmniej hałasu. Udaje się to dzięki samolotom, które obsługują połączenia ze stolicą Wielkiej Brytanii i technice lądowania.
Sobota, 01 Grudnia 2018
 
STAR ALLIANCE: Co czeka linie lotnicze w 2015 r.?  (Wiadomości zagraniczne)
Rozwój siatki połączeń - to główne zamierzenia linii lotniczych należących do Star Alliance na 2015 r. Członkiem Sojuszu są m.in. Polskie Linie Lotnicze LOT. Szefowie przewoźników spotkali się w Indiach.
Sobota, 27 Grudnia 2014
 
BRITISH AIRWAYS: Od maja z Krakowa do Lonydnu  (Aktualności)
Linie lotnicze British Airways wracają do Krakowa. Od 1 maja 2015 r. przewoźnik będzie latał na trasie Kraków - Londyn Heathrow. Linia wraca do obsługi połączenia po sześcioletniej przerwie.
Środa, 12 Listopada 2014
 
LOT: W Londynie w najnowocześniejszym terminalu  (Aktualności)
Przestronne, nowoczesne wnętrza, sprawna i przyjemna odprawa oraz bogata oferta sklepów i restauracji – LOT rozpoczął operacje w najnowocześniejszych przestrzeniach lotniska Heathrow – terminalu T2, zwanego także „Terminalem Królowej”.
Czwartek, 16 Października 2014
 
LOT: Dreamliner poleci do Londynu  (Aktualności)
Dreamliner LOTu będą latać po Europie. Polska linia informuje, że Boeing 787 będzie obsługiwał niektóre rejsy na trasie Warszawa - Londyn. Kiedy będzie można polecieć Dreamlinerem do stolicy Wielkiej Brytanii?
Czwartek, 18 Września 2014
 
LONDYN: Królowa otworzyła terminal 2 na Heathrow  (Wiadomości zagraniczne)
Królowa Elżbieta II formalnie otworzyła nową siedzibę Star Alliance na londyńskim lotnisku Heathrow. Odsłoniła tablicę z nazwą obiektu „Terminal 2: Terminal Królowej”. Jest to wyraz uznania dla długoletnich związków portu lotniczego z Dworem Królewskim.
Wtorek, 24 Czerwca 2014
 
CZŁOWIEK KONTRA SAMOLOT... W BIEGU  (Ciekawostki)
Masz ochotę sprawdzić czy jesteś szybszy niż samolot? Spróbuj swoich sił. Na zgłoszenie masz czas do 20 stycznia. Jeśli twoje zgłoszenie zwycięży będziesz się musiał zmierzyć z Airbusem A380.
Poniedziałek, 13 Stycznia 2014
 
BRITISH AIRWAYS: Nowe taryfy na krótkich trasach  (Aktualności)
Linie lotnicze British Airways wprowadzają nowe taryfy na trasach krótkodystansowych. Pierwsza to półelastyczna, druga - z bagażem podręcznym. Obie opcje dostępne są na ponad 90. krótkodystansowych trasach.
Piątek, 11 Października 2013
 
BRITISH AIRWAYS: Gwarancja ceny na trasie Warszawa - Londyn  (Aktualności)
Linie British Airways wprowadzają gwarancję ceny na loty z Warszawy do Londynu. Jeśli znajdziesz tańszy lot na tej samej trasie, British Airways zwróci różnicę kosztów.
Czwartek, 04 Kwietnia 2013
 
Airbusem A380 do Los Angeles i Hong Kongu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie British Airways sprzedają już bilety na loty SuperJumbo z Londynu do Los Angeles i Hong Kongu. Airbus A380 zasili flotę brytyjskiego przewoźnika w lipcu tego roku.
Poniedziałek, 11 Marca 2013
 
SINGAPORE AIRLINES: Czwarty lot na trasie Singapur - Londyn  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Singapore Airlines wprowadzają czwarte, codzienne połączenie na trasie Singapur - Londyn - Singapur. Loty będzie obsługiwał najnowszy typ Boenga 777-300ER.
Wtorek, 12 Czerwca 2012
 
WIELKA BRYTANIA: W środę strajk, sprawdź czy polecisz  (Aktualności)
W środę 30 listopada służby sektora publicznego zapowiadają strajk. Do pracy nie przystąpią m.in. pracownicy służb imigracyjnych na lotniskach. Kłopoty mogą mieć podróżni spoza UE i pasażerowie tranzytowi.
Wtorek, 29 Listopada 2011
 
EMIRATES: Trzy razy dziennie z Londynu do Dubaju A380  (Wiadomości zagraniczne)
Samoloty Airbus A380 linii Emirates będą latać trzy razy dziennie na trasie z Londynu do Dubaju. Łącznie przewoźnik oferuje pięć połączeń dziennie pomiędzy stolicami Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Środa, 16 Listopada 2011
 
LATAJZNAMI.PL: Zestawienie cen biletów do Londynu  (Aktualności)
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie cen biletów na wszystkich trasach z Polski do Londynu. Wylot 1 września na tygodniowy pobyt w stolicy Wielkiej Brytanii może kosztować nawet niewiele ponad 300 PLN, ale średnio prawie 600 PLN.
Czwartek, 28 Lipca 2011
 
WARSZAWA OKĘCIE: 8 miejsce na świecie na Facebooku  (Wiadomości z Polski)
Warszawskie lotnisko zajmuje ósme miejsce na świecie i pierwsze w Europie pod względem liczby fanów na Facebooku. W Europie Lotnisko Chopina wyprzedziło m.in. porty w Londynie, Paryżu i Frankfurcie.
Piątek, 06 Maja 2011
 
LOT: Odwołane loty w Europie  (Aktualności)
Śnieżyce utrudniają ruch lotniczy w Europie. Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że odwołują wszystkie niedzielne rejsy z Warszawy do Londynu Heathrow i z powrotem.
Niedziela, 19 Grudnia 2010
 
WARSZAWA OKĘCIE: Lądował Boeing 777  (Wiadomości z Polski)
Na Lotnisko Chopina w Warszawie wylądował niespodziewanie w czwartek po południu samolot Boeing 777-200 należący do linii British Airways. Maszyna leciała z Bangalore do Londynu.
Czwartek, 28 Października 2010
 
BRITISH AIRWAYS: Strajk, odwołane loty  (Aktualności)
O północy z piątku na sobotę rozpoczął się strajk w British Airways. Protest rozpoczął się po tym jak fiaskiem zakończyły się rozmowy związkowców z zarządem firmy. Do poniedziałku odwołanych może zostać ponad połowa lotów.
Sobota, 20 Marca 2010
 
LOT: Większe samoloty na czas strajku BA  (Aktualności)
LOT zabierze na pokłady swoich samolotów pasażerów British Airways, którym z powodu strajku personelu pokładowego, odwołano lot pomiędzy Warszawą a Londynem Heathrow. Strajk planowany jest od 20 do 22 i od 27 do 30 marca.
Czwartek, 18 Marca 2010
 
BRITISH AIRWAYS: Plan awaryjny na strajk  (Aktualności)
Na cztery dni linie lotnicze British Airways zmieniają rozkład lotów na trasie Warszawa - Londyn Heathrow. W dniach 20-23 marca związek zawodowy Unite organizuje strajk.
Wtorek, 16 Marca 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót