Booking.com

Tagi
Tag: Lizbona. Wyniki 1 - 20 spośród 28
HIT! Loty do Lizbony za 175 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
Loty do Portugalii. Mamy dla Was propozycję kilkudniowego wyjazdu do Lizbony. Bezpośrednie loty do Lizbony i z powrotem tylko 175 PLN. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na miejscu.
Czwartek, 16 Listopada 2017
 
OKAZJA! Loty do Lizbony za 212 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
Loty do Portugalii. Mamy dla Was propozycję weekendu w Lizbonie. Bezpośrednie loty do Lizbony i z powrotem tylko 212 PLN. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na miejscu.
Piątek, 27 Października 2017
 
Dwie, nowe trasy Wizz Air z Gdańska. Jedna na południe, druga...  (Aktualności)
Wizz Air rozwija się w Gdańsku. Linia umieszcza w bazie 6. samolot, dodaje dwie nowe trasy i zwiększa częstotliwość rejsów na już istniejących połączeniach.
Czwartek, 10 Sierpnia 2017
 
W kwietniu do Portugalii. Loty z Katowic za 342 PLN w obie strony.  (Promocje)
Kwiecień w Portugalii! Propozycja podróży do Lizbony. Za lot w obie strony zapłacisz zaledwie 342 PLN. Na miejscu możesz spędzić 10 dni. Wiosna w słonecznej Portugalii brzmi zachęcająco. 
Środa, 22 Marca 2017
 
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa  (Aktualności)
Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.
Środa, 01 Lutego 2017
 
Wizz Air przyspiesza start 4 tras z Katowic  (Aktualności)
Cztery, nowe trasy z Katowic wystartują wcześniej niż planowano. Początkowo inaugurację połączeń do Katanii, Lizbony, Reykjaviku i na Maltę planowano na koniec marca. Ostatecznie będzie wcześniej.
Czwartek, 08 Grudnia 2016
 
Wizz Air uruchamia cztery nowe trasy z Katowic  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie czterech nowych tras z Katowic. Już wiosną 2017 r. w katowickiej bazie przewoźnika pojawi się również szósty samolot.
Wtorek, 06 Września 2016
 
Ryanair z nowymi trasami z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały rozwój w Polsce. Linia uruchomi cztery nowe trasy - dwie z Wrocławia i po jednej z Modlina i Lotniska Chopina w Warszawie. Wśród nowych połączeń pojawi się jedno krajowe!
Wtorek, 30 Sierpnia 2016
 
Lizbona od 648 PLN w obie strony  (Promocje)
Linie lotnicze TAP Portugal wprowadziły nowe stawki na loty z Warszawy do Lizbony. Ceny biletów zaczynają się od 648 PLN za podróż w obie strony. Nowe stawki wprowadzony również na trasach z Polski do miast w Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryce.
Sobota, 09 Stycznia 2016
 
RYANAIR: Zimą ruszą loty z Warszawy do Kolonii  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią kolejną trasę z lotniska Warszawa Modlin. Od sezonu zimowego 2015/2016 będzie można bezpośrednio polecieć do Kolonii w Niemczech. A co w zbliżającym się sezonie letnim?
Wtorek, 10 Marca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: TOP 10 najpopularniejszych kierunków w 2014 r.  (Aktualności)
Londyn, Bruksela i Rzym - to trzy miasta, które cieszyły się największym powodzeniem wśród pasażerów odlatujących z lotniska w Modlinie. Czy w zestawieniu TOP 10 są jakieś niespodzianki? O ile Wrocław wypadł lepiej od Bergamo, a Gdańsk od Barcelony?
Środa, 25 Lutego 2015
 
RYANAIR: Nowości - Lizbona i Ateny z Modlina, Alicante z Gdańska  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały więcej lotów z Modlina i Gdańska. Przewoźnik uruchomi nowe połączenia z Warszawy do Aten i Lizbony, a z Gdańska do Alicante. Więcej będzie też lotów na już istniejących trasach.
Czwartek, 18 Września 2014
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Warszawy i to ile!  (Aktualności)
Aż osiem nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Wizz Air z Warszawy. Przewoźnik rozwija bazę na Lotnisku Chopina. Baza będzie składała się już z pięciu samolotów Airbus A320. Pierwsze nowe trasy ruszają już w styczniu 2015 r.
Środa, 06 Sierpnia 2014
 
WARSZAWA MODLIN: Itaka uruchomi kierunki czarterowe  (Aktualności)
Port Lotniczy Warszawa Modlin podpisał z biurem podróży Itaka umowę o współpracy. Touroperator uruchomi osiem kierunków czarterowych z podwarszawskiego lotniska. Loty ruszą w czerwcu 2014 r.
Piątek, 15 Listopada 2013
 
RYANAIR: Cztery nowe trasy z Lizbony  (Wiadomości zagraniczne)
Ryanair będzie latał z Lizbony. Pierwsze rejsy zaplanowane zostały na listopad 2013 r. Na początek w rozkładzie pojawią się cztery trasy. Na razie bezpośrednich lotów do Polski nie będzie.
Wtorek, 17 Września 2013
 
TAP PORTUGAL: Latem częściej z Warszawy do Lizbony  (Aktualności)
Linie lotnicze TAP Portugal zwiększają częstotliwość na trasie Warszawa - Lizbona. W sezonie letnim samoloty będą latać pomiędzy stolicami Polski i Portugalii codziennie.
Poniedziałek, 07 Maja 2012
 
TAP PORTUGAL: Z Berlina do Lizbony  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze TAP Portugal otwierają połączenie Berlin - Lizbona. To m.in. dobra propozycja dla mieszkańców zachodniej Polski. Loty ruszają na początku czerwca. Będą realizowane pięć razy w tygodniu.
Sobota, 31 Marca 2012
 
EASYJET: Baza w Lizbonie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet otwierają swoją 23 bazę. Tym samym od sezonu letniego 2012 liczba tras oferowanych przez przewoźnika ze stolicy Portugalii wzrośnie z 16 do 21.
Czwartek, 27 Października 2011
 
TAP PORTUGAL: Sześć razy w tygodniu do Lizbony  (Aktualności)
TAP Portugal zwiększa częstotliwość lotów na trasie z Warszawy do Lizbony. Przewoźnik będzie realizował sześć rejsów tygodniowo. Zmiany spowodowane są dużym zainteresowaniem lotami wśród pasażerów.
Piątek, 17 Czerwca 2011
 
TAP PORTUGAL: 10 lotnisko w Brazylii  (Wiadomości zagraniczne)
Porto Alegre jest dziesiątym lotniskiem w siatce połączeń TAP Portugal w Brazylii. Rejsy z Lizbony do Porto Alegre wystartują w czerwcu 2011 roku. Przewoźnik będzie oferował 74 loty tygodniowo do Brazylii.
Poniedziałek, 17 Stycznia 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót