Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Lanzarote. Wyniki 1 - 15 spośród 15
HIT! Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie za 248 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
Majówka na Wyspach Kanaryjskich. Spędź długi majowo-czerwcowy weekend na Lanzarote. Bezpośrednie loty na Lanzarote za 248 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Czwartek, 10 Maja 2018
 
HIT! Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie za 264 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
Wakacje w czerwcu na Wyspach Kanryjskich. Bezpośrednie loty na Lanzarote za 264 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Piątek, 27 Kwietnia 2018
 
Wakacje na Wyspach Kanaryjskich. Loty w czerwcu za 378 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Szukasz tanich lotów na wakacje? Mamy coś dla Ciebie. Loty na Wyspy Kanaryjskie za 378 PLN w obie strony. Podróż w czerwcu. Do lotu mamy pełną gamę hoteli. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Niedziela, 30 Kwietnia 2017
 
Odpocznij po świętach. Loty na Wyspy Kanaryjskie za 398 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Mamy coś dla tych, którzy chcą odpocząć po... świętach. Tygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Wylot już 20 kwietnia. Podróż w obie strony za 398 PLN + hotel. Zainteresowany?
Sobota, 15 Kwietnia 2017
 
Loty Wyspy Kanaryjskie - Lanzarote - za 348 PLN  (Promocje)
Dwa tygodnie na Lanzarote. Dzisiaj propozycja dlatych, którzy chcą uciec od zimy w Polsce. Loty Katowice - Lanzarote za 348 PLN w obie strony. Ferie zimowe to nie muszą być narty. To mogą być także słońce, plaża i wiosna dookoła. Mamy dla Was propozycję wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie.
Poniedziałek, 31 Października 2016
 
Bezpośrednie loty z Poznania do Zjednoczonych Emiratów Arabskich  (Aktualności)
Z Poznania będzie można polecieć bezpośrednio do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Loty będą realizowane w od jesieni do wiosny. Zimową nowością w Poznaniu będą też loty na Gran Canarię i na Lanzarote.
Czwartek, 28 Kwietnia 2016
 
Nowe tanie loty Katowice - Wyspy Kanaryjskie i częściej do Dubaju  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nowe loty na trasach z Katowic na Teneryfę i Lanzarote. Połączenia ruszą jeszcze jesienią tego roku. Częściej będzie też można latać z Katowic do Dubaju. Ta trasa startuje także jesienią 2016.
Środa, 27 Kwietnia 2016
 
SMARTWINGS: Latem z Warszawy do Malagi  (Aktualności)
Linie lotnicze Smartwings rozpoczęły sprzedaż biletów na trasie Warszawa - Malaga. Na południe Hiszpanii będą latać w sezonie letnim od czerwca do końca września. Czeski przewoźnik będzie latał tam dwa razy w tygodniu.
Środa, 08 Kwietnia 2015
 
WROCŁAW: Po raz pierwszy 2 miliony pasażerów  (Aktualności)
Lotnisko we Wrocławiu po raz pierwszy w historii odprawiło 2 miliony pasażerów w ciągu jednego roku. Szczęśliwą podróżną była pani Barbara Wróbel, która w sobotę poleciała na Lanzarote na Wyspach Kanaryjskich.
Niedziela, 14 Grudnia 2014
 
SMARTWINGS: Wyspy Kanaryjskie z Warszawy  (Aktualności)
Coraz więcej linii lotniczych chce wozić polskich pasażerów na Wyspy Kanaryjskie. Po Norwegianie i Ryanairze bilety na tych trasach zaczęły sprzedawać czeskie linie Smartwings należące do grupy Travel Service.
Środa, 05 Listopada 2014
 
WARSZAWA MODLIN: Itaka uruchomi kierunki czarterowe  (Aktualności)
Port Lotniczy Warszawa Modlin podpisał z biurem podróży Itaka umowę o współpracy. Touroperator uruchomi osiem kierunków czarterowych z podwarszawskiego lotniska. Loty ruszą w czerwcu 2014 r.
Piątek, 15 Listopada 2013
 
WROCŁAW: Zimą polecisz do Turynu, na Teneryfę i... Kubę  (Aktualności)
Czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Biura podróży Itaka i Neckermann ogłosiły już połączenia czarterowe z Wrocławiu. Są dwie nowości - Turyn we Włoszech i Teneryfa na Wyspach Kanaryjskich.
Piątek, 30 Sierpnia 2013
 
BYDGOSZCZ SZWEDEROWO: Pierwszy czarter na Wyspy Kanaryjskie  (Aktualności)
Z Bydgoszczy odleciał pierwszy czarter na Wyspy Kanaryjskie. W poniedziałek, 7 listopada, samolot linii Enter Air zabrał pasażerów na Lanzarote. Tym samym lotnisko rozpoczęło zimowy sezon czarterowy.
Poniedziałek, 07 Listopada 2011
 
BYDGOSZCZ SZWEDEROWO: Będą Wyspy Kanaryjskie  (Aktualności)
Bydgoszcz będzie miała połączenie czarterowe na Wyspy Kanaryjskie. Pierwszy rejs odbędzie się 7 listopada. Wcześniej portal Latajznami.pl informował, że trwają przygotowania do takich lotów.
Wtorek, 30 Sierpnia 2011
 
WROCŁAW STRACHOWICE: Wyspy Kanaryjskie już latem  (Aktualności)
Lanzarote i Fuerteventura to dwa nowe kierunki czarterowe w ofercie lotniska we Wrocławiu. Wczasy na Wyspach Kanaryjskich z wylotem z portu im. M. Kopernika oferuje biuro podróży "Itaka".
Środa, 19 Stycznia 2011
 

powrót