Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Kutaisi. Wyniki 1 - 8 spośród 8
Kraków - nowa baza Wizz Air w Polsce  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nową bazę w Polsce. Samoloty rozpocznie loty z Krakowa. W Balicach stacjonować będą dwa samoloty Airbus A321. Pierwszy pojawi się w maju 2019 r., drugi w…
Środa, 21 Listopada 2018
 
Wizz Air wycofuje samolot z Poznania i uruchamia cztery nowe trasy z Gdańska  (Aktualności)
Jedyny samolot Wizz Air z bazy w Poznaniu zostanie przeniesiony do bazy w Gdańsku. Tym samym Gdańsk zyska cztery nowe trasy. Z Poznania zniknie też kilka tras Wizz Air.
Wtorek, 18 Września 2018
 
Większa baza Wizz Air we Wrocławiu i nowe trasy  (Aktualności)
Wizz Air stawia na rozwój swojej bazy we Wrocławiu. Na lotnisku będzie stacjonował drugi samolot. Linia uruchomi też cztery nowe trasy i zwiększy częstotliwość na już istniejących połączeniach.
Czwartek, 07 Września 2017
 
WIZZ AIR: Pierwszy lot z Katowic do Kutaisi  (Aktualności)
Wizz Air rozpoczął loty na trasie Katowice - Kutaisi. Pierwszy rejs do Gruzji odbył się w nocy z piątku na sobotę. Pasażerowie inauguracyjnego lotu byli częstowani gruzińskimi specjałami.
Sobota, 18 Maja 2013
 
WIZZ AIR: Pierwszy lot do Gruzji  (Aktualności)
Wizz Air rozpoczął loty na trasie z Warszawy do Kutaisi. To pierwsza trasa tego przewoźnika z Polski do Gruzji. Drugą uruchomi w maju - z Katowic. Pierwszym rejsem do Kutaisi poleciało 150 osób.
Poniedziałek, 29 Kwietnia 2013
 
WIZZ AIR: Azerbejdżan kolejnym kierunkiem  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air uruchomi połączenie na trasie Budapeszt - Baku. Loty do Azerbejdżanu ruszą 17 czerwca 2013 r. To kolejny wschodni kierunek w ofercie taniej linii lotniczej.
Czwartek, 11 Kwietnia 2013
 
Wizz Air uruchomi loty z Katowic do Gruzji  (Aktualności)
Już w maju będzie można polecieć z Katowic do Gruzji. Loty do Kutaisi uruchomią tanie linie lotnicze Wizz Air. Wcześniej niż planowano będzie można polecieć z Warszawy do Kutaisi.
Czwartek, 28 Lutego 2013
 
WIZZ AIR: Pierwsza trasa z Polski do Gruzji, od 15 maja do Kutaisi  (Aktualności)
Wizz Air będzie latał z Warszawy do Kutaisi. To pierwsze połączenie przewoźnika pomiędzy Polską a Gruzją, ale nie pierwsze w Gruzji. Do tej pory linia łączyła Kutaisi z Kijowem na Ukrainie.
Czwartek, 14 Lutego 2013
 

powrót