Booking.com

Tagi
Tag: Kraków Balice. Wyniki 1 - 20 spośród 408
Nowa trasa Ryanair Kraków - Belfast  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchamiają nowe połączenie z Krakowa do Belfastu. Tanie loty do Irlandii Północnej startują 30 października 2016 r. Ceny biletów zaczynają się od...
Czwartek, 03 Marca 2016
 
Promocja - tanie loty - Pekin, Hongkong, Singapur  (Promocje)
Szukasz biletów w dobrych cenach do Pekinu, Hongkongu lub Singapuru? Skorzystaj z oferty Finnair. Wyloty z trzech polskich miast. Podróżujesz szybko i wygodnie przez Helsinki. Przywitaj wiosnę, albo lato w Azji.
Środa, 03 Lutego 2016
 
Lufthansa uruchamia kolejne loty z Krakowa i Wrocławia  (Aktualności)
Osiem dodatkowych lotów w tygodniu uruchomią linie lotnicze Lufthansa na trasach z Krakowa i Wrocławia. Połączenia ruszają wiosną 2016 r. Pozowlą na jeszcze więcej wariantów podróżowania przez jedno z największych niemieckich lotnisk.
Wtorek, 02 Lutego 2016
 
Air France zaczyna loty z Krakowa  (Aktualności)
Kolejna flagowa linia lotnicza rozpoczyna rejsy z Krakowa. W sezonie letnim wystartuje połączenie Air France do Paryża - informuje airlineroute.net. Na razie ma to być połączenie sezonowe. Loty będą realizowane na główne lotnisko w stolicy Francji.
Czwartek, 21 Stycznia 2016
 
Kolejne, nowe lotnisko w Polsce już działa  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn Mazury rozpoczął działalność. W czwartek rano z lotniska w Szymanach odlecieli pierwsi pasażerowie. Na razie mieszkańcy Olsztyna i okolic mogą latać do Berlina i Krakowa. Wiosną mają ruszyć kolejne trasy.
Czwartek, 21 Stycznia 2016
 
IBERIA: Wracają loty Kraków - Madryt  (Aktualności)
Latem 2016 r. do Krakowa wracają hiszpańskie linie lotnicze Iberia. Będą obsługiwać połączenie z Krakowa do Madrytu. Wiadomo, że będzie to trasa sezonowa, która wraca pod Wawel po siedmioletniej przerwie.
Wtorek, 22 Grudnia 2015
 
SWISS: Będą codziennie loty z Krakowa do Zurichu  (Aktualności)
Swiss będzie latał codziennie na trasie Kraków - Zurich. Więcej rejsów pojawi się w letnim rozkładzie lotów w sezonie 2016. Obecnie linia oferuje pasażerom cztery rejsy w tygodniu, po zmianie będzie to siedem lotów.
Wtorek, 10 Listopada 2015
 
RYANAIR: 11-milionowy pasażer w Krakowie  (Aktualności)
Dwie okazje, jeden lot. 11-milionowy pasażer linii Ryanair w Krakowie został odprawiony na inauguracyjnym rejsie do Las Palmas na Gran Canarii. Jubileuszową podróżną została siedmiolatka. Linia przewiozła 11 milionów osób w 10 lat działalności w Balicach.
Sobota, 07 Listopada 2015
 
EASYJET: Kolejna, nowa trasa z Krakowa. Polecimy do Mediolanu  (Aktualności)
easyJet uruchomi nowe połączenie z Krakowa. Będzie to bezpośrednia trasa do Mediolanu we Włoszech. Loty startują wiosną 2016 r. Znamy już ceny biletów i częstotliwość lotów na tej trasie.
Środa, 04 Listopada 2015
 
BRITISH AIRWAYS: Będą codzienne loty z Krakowa  (Aktualności)
Linie lotnicze British Airways zwiększają częstotliwość lotów z Krakowa do Londynu. Już od maja 2016 r. będą to codzienne połączenia do stolicy Wielkiej Brytanii. British Airways uruchomiło rejsy z Krakowa do Londynu w maju 2015 r.
Wtorek, 27 Października 2015
 
OLSZTYN MAZURY: Pierwsze loty już wiosną 2016 r.  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko Olsztyn Mazury zapowiada pierwsze regularne połączenia lotnicze. Wiosną mają ruszyć loty do dwóch miast - jednego w Polsce, drugiego w Niemczech. Trwają także rozmowy na temta trzeciej trasy - także do Niemiec.
Wtorek, 20 Października 2015
 
SAS: Nowa trasa Kraków - Kopenhaga  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS wracają do Krakowa. W sezonie letnim 2016 ponownie uruchomią połączenie do Kopenhagi. To kolejny duży, sieciowy przewoźnik lotniczy w porcie im. Jana Pawła II.
Piątek, 09 Października 2015
 
KLM: Nie tylko Warszawa, także Łódź i Kraków  (Aktualności)
Linie lotnicze KLM stawiają nie tylko na Warszawę. Liczą też na rozwój w dwóch innych miastach w Polsce - Łodzi i Krakowie. Dla podróżujących z Krakowa przewoźnik przygotował rozkład pozwalający na lepsze przesiadki, a Łódź znalazła się w systemie rezerwacyjnym KLM.
Środa, 07 Października 2015
 
LOT: Więcej rejsów w Polsce i Europie  (Aktualności)
LOT zwiększy częstotliwość rejsów na niektórych trasach w Polsce i Europie. To kolejny element rozwoju przewoźnika zapowiadany od 2016 r. LOT częściej będzie latał m.in. do Krakowa, Gdańska i Szczecina. Gdzie jeszcze?
Wtorek, 29 Września 2015
 
KRAKÓW: Rusza nowa część terminala. Zmiany dla pasażerów  (Aktualności)
W poniedziałek rano (28 września) rozpoczyna pracę operacyjną nowa część terminala Kraków Airport. Znajduje się w niej hala przylotów wszystkich rejsów, punkty kontroli bezpieczeństwa oraz poczekalnie odlotowe. Jakie zmiany czekają pasażerów?
Niedziela, 27 Września 2015
 
RYANAIR: Nowa trasa z Krakowa oraz utrzymanie innych kierunków  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nową trasę z Krakowa do Bristolu. W sezonie letnim 2016 utrzymane zostaną też połączenia z Krakowa na Gran Canarię i Teneryfę oraz z Warszawy do Kolonii, Goteborga i Malagi. Na kolejnych trasach zwiększona zostanie częstotliwość lotów.
Czwartek, 17 Września 2015
 
FINNAIR: Masz ochotę na lot supernowoczesnym A350 XWB? [FOTO, VIDEO]  (Aktualności)
Samolot nowej generacji Airbus A350 XWB będzie latał do Szanghaju. Ty także możesz być na jego pokładzie. Pierwszy lot Finnair zaplanował na 25 października 2015 r. Co oferuje pasażerom ten samolot i za ile?
Sobota, 05 Września 2015
 
133 kierunki w promocji KLM i Air France  (Promocje)
Ruszyła ostatnia z dwóch największych kampanii cenowych zaplanowanych w tym roku! Obniżki sięgają 40 procent. W promocji znalazły się 133 kierunki na całym świecie z wylotami z Krakowa, Łodzi i Warszawy.
Czwartek, 03 Września 2015
 
RYANAIR: Nowe loty Kraków - Ejlat Ovda  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nowe połączenie lotnicze. Od sezonu zimowego 2015/2016 będzie można polecieć z Krakowa do Ejlatu w Izraelu. Będzie to pierwsza trasa irlandzkiej linii pomiędzy Polską a Izraelem.
Wtorek, 07 Lipca 2015
 
OKAZJA! Promocja lotów - na Bali od 2669 PLN  (Promocje)
Tylko do 13 czerwca przeloty linią KLM na indonezyjską wsypę Bali można kupić w cenie już od 2669 PLN! Z tysięcy indonezyjskich wysp Bali jest wyjątkowa. Oczarowuje bujną roślinnością, tarasami ryżowymi, a także ogromną życzliwością tutejszych mieszkańców.
Piątek, 05 Czerwca 2015
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót