Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Korfu. Wyniki 1 - 12 spośród 12
LOT będzie latał na Korfu  (Aktualności)
LOT uruchomi sezonowe połączenie z Warszawy na grecką wyspę Korfu. Pierwszy lot już w czerwcu 2019 r. Samoloty na tej prawie będą latać niewiele ponad trzy miesiące.
Wtorek, 05 Lutego 2019
 
OKAZJA! Tanie loty na Korfu z Poznania za 226 PLN w obie strony  (Promocje)
Wakacje w Grecji. Podróż na Korfu i z powrtoem tylko 226 PLN. Sprawdź loty z Poznania na Korfu oraz ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na słonecznej greckiej wyspie.
Czwartek, 22 Lutego 2018
 
Wakacje w Grecji. Loty na Korfu za 358 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Wakacje na Korfu. Tylko 358 PLN za podróż w obie strony + hotel. Loty do Grecji. Ceny noclegów dla 2 osób za 7 nocy zaczynają się od 888 PLN. Leć do Grecji i spędź na Korfu tydzień w sierpniu.
Piątek, 16 Czerwca 2017
 
Tanie loty na Korfu - 235 PLN w obie strony + hotel. Wakacje w maju w Grecji  (Promocje)
Loty na słoneczne Korfu za 235 PLN. Podróż w obie strony + hotel. Mamy propozycję dwutygodniowego wyjazdu. Wakacje na greckiej wyspie w atrakcyjnej cenie.
Piątek, 12 Maja 2017
 
LAST MINUTE - loty na Korfu. W maju z Poznania za 213 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Doskwiera Ci zimna majówka w Polsce. Leć na Korfu. Last minute w Grecji. Loty na wyspę Korfu za 213 PLN. Tyle zapłacisz za bilet w obie strony. Podróż na trasie Poznań - Korfu. Mamy też dla Ciebie oferty hoteli w słonecznej Grecji.
Poniedziałek, 01 Maja 2017
 
OKAZJA! Loty na Korfu. Z Poznania za 268 PLN w obie strony. Tydzień w maju.  (Promocje)
Okazja. Grecja w maju. Loty na wyspę Korfu za 268 PLN. Tyle zapłacisz za bilet w obie strony. Podróż na trasie Poznań - Korfu. Mamy też dla Ciebie oferty hoteli w słonecznej Grecji.
Wtorek, 28 Marca 2017
 
Small Planet Airlines rozpoczęły sprzedaż biletów na loty z Katowic i Warszawy  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na swoich trasach. Dostępnych jest sześć kierunków. Wiemy już dokąd będzie można polecieć i jakie są ceny przelotów?
Czwartek, 14 Stycznia 2016
 
RYANAIR: Dwie nowe trasy z Poznania - Malta i Korfu  (Aktualności)
Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Poznania. Będą to typowo letnie połączenia. Pasażerowie zyskają ofertę bezpośrednich lotów do kurortów położonych nad Morzem Śródziemnym. Pierwszy rejs już w marcu 2016 r.
Czwartek, 15 Października 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy na Korfu z trzech polskich lotnisk  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią trzy nowe trasy z polskich lotnisk. Pasażerowie będą mogli polecieć na grecką wyspę Korfu. Pierwsze loty już w sezonie letnim 2016. To doskonała wiadomość dla tych, którzy lubią organizować wakacje we własnym zakresie.
Środa, 14 Października 2015
 
WIZZ AIR: Pierwsze loty z Warszawy do Grecji  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty do z Warszawy na dwie greckie wyspy. Można już polecieć na Kretę i Korfu. Bilety na letnie połączenia zaczynają się od 119 złotych.
Poniedziałek, 23 Czerwca 2014
 
RYANAIR: Pierwsza trasa na Korfu  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie pierwszej trasy na Korfu w Grecji. Inauguracyjny rejs z Londynu Stansted na Korfu odbędzie się w czerwcu 2011 roku.
Piątek, 08 Kwietnia 2011
 
WIZZ AIR: Dzieci lecą za darmo, więcej rejsów do Londynu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadziły promocję, w której bilety dla dzieci są za darmo. Oferta ważna jest do 26 marca. Przewoźnik zwiększył też częstotliwość lotów z Warszawy do Londynu.
Piątek, 22 Maja 2009
 

powrót