Booking.com

Tagi
Tag: Kopenhaga. Wyniki 1 - 20 spośród 59
Osiem nowych tras Norwegian z Polski  (Aktualności)
Norwegian ponownie stawia na Polskę. Linia zapowiada, że wiosną 2020 roku uruchomi kilka nowych tras z Gdańska, Wrocławia, Poznania i Szczecina. Pasażerowie będą mieli większy wybór połączeń do Skandynawii.
Poniedziałek, 11 Listopada 2019
 
Szósty samolot Ryanair w Krakowie i nowe trasy  (Aktualności)
Coraz więcej samolotów w bazie Ryanair w Krakowie. W sezonie letnim 2019 przewoźnik będzie dysponował sześcioma maszynami. To pozwoli na uruchomienie sześciu nowych tras.
Środa, 12 Grudnia 2018
 
SASem ze Szczecina do Kopenhagi  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchomią bezpośrednie loty ze Szczecina do Kopenhagi. Pierwszy rejs wiosną 2019 roku. Loty są już w sprzedaży.
Wtorek, 09 Października 2018
 
OKAZJA! Loty do Malmo za 38 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
3 dni w Szwecji i Danii. Mamy dla Was tanie loty do Malmo w Szwecji. Za przelot w obie strony zapłacisz tylko 38 PLN. Mamy też dla Ciebie propozycję hoteli i samochodów do wynajęcia.
Wtorek, 31 Października 2017
 
SAS będzie częściej latał z Krakowa do Kopenhagi  (Aktualności)
SAS zwiększa częstotliwość lotów na trasie Kraków - Kopenhaga. Zamiast trzech rejsów tygodniowo będą cztery. Już wiadomo, że nowy kurs będzie realizowany większym samolotem.
Środa, 29 Czerwca 2016
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Najpunktualniejsze lotnisko na świecie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie zostało najpunktualniejszym lotniskiem na świecie. Zgodnie z rozkładem odbywa się 90 procent wszystkich startów. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?
Czwartek, 07 Stycznia 2016
 
SAS: Nowa trasa Kraków - Kopenhaga  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS wracają do Krakowa. W sezonie letnim 2016 ponownie uruchomią połączenie do Kopenhagi. To kolejny duży, sieciowy przewoźnik lotniczy w porcie im. Jana Pawła II.
Piątek, 09 Października 2015
 
RYANAIR: Koniec lotów z Warszawy do Kopenhagi  (Aktualności)
Ryanair nie będzie latał z Warszawy do Kopenhagi. Połączenie znika z rozkładu zaledwie po trzech i pół miesiąca od inauguracji. Co jest powodem likwidacji? Małe zainteresowanie? Wysokie ceny?
Piątek, 03 Lipca 2015
 
EMIRATES: A380 będzie latał do Kopenhagi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie Emirates wprowadzają Airbusa A380 na trasie do Kopenhagi. Będzie to pierwsze regularne połączenie tego samolotu do Skandynawii i pierwsza na świecie maszyna A380 w konfiguracji dwuklasowej.
Środa, 15 Kwietnia 2015
 
SAS: Zmiana samolotów z Wrocławia do Kopenhagi  (Wiadomości z Polski)
Skandynawskie linie lotnicze SAS zmieniają samoloty obsługujące trasę Wrocław - Kopenhaga. To efekt rosnącego zainteresowania pasażerów rejsami międzynarodowymi i przesiadkowymi ze stolicy Danii. Zmiany wejdą w życie z końcem marca, wraz z wiosenno-letnim rozkładem lotów.
Poniedziałek, 16 Marca 2015
 
RYANAIR: Zimą ruszą loty z Warszawy do Kolonii  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią kolejną trasę z lotniska Warszawa Modlin. Od sezonu zimowego 2015/2016 będzie można bezpośrednio polecieć do Kolonii w Niemczech. A co w zbliżającym się sezonie letnim?
Wtorek, 10 Marca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: TOP 10 najpopularniejszych kierunków w 2014 r.  (Aktualności)
Londyn, Bruksela i Rzym - to trzy miasta, które cieszyły się największym powodzeniem wśród pasażerów odlatujących z lotniska w Modlinie. Czy w zestawieniu TOP 10 są jakieś niespodzianki? O ile Wrocław wypadł lepiej od Bergamo, a Gdańsk od Barcelony?
Środa, 25 Lutego 2015
 
SAS: Ultranowoczesna kabina dla pasażerów [FOTO]  (Wiadomości zagraniczne)
Samolot Airbus A330 linii SAS ma zupełnie nową kabinę pasażerską. To ultranowoczesne wnętrze zapewniające podróżnym lepszy komfort i mniejsze zmęczenie lotem. Pierwszy lot w ultranowoczesnej kabinie odbyli pasażerowie lotu z Kopenhagi do Nowego Jorku.
Środa, 18 Lutego 2015
 
Kopenhaga - 84 PLN - weekend w kwietniu  (Promocje)
Tylko 84 złote za lot do Kopenhagi. Wiosenny weekend w krainie klocków Lego. Już dziś kup bilety.TANIE LOTY KOPENHAGA
Środa, 14 Stycznia 2015
 
RYANAIR: Nowa trasa z Modlina do Kopenhagi  (Aktualności)
Ryanair poleci z Modlina do Kopenhagi. Nowa trasa z podwarszawskiego lotniska startuje 26 marca 2015 r. Stolica Danii to nowe miejsce na mapie połączeń irlandzkiej linii, a trasa do Warszawy jest jedną z pierwszych.
Środa, 29 Października 2014
 
SAS: Koniec lotów z Łodzi  (Aktualności)
Linie lotnicze SAS likwidują połączenie z Łodzi do Kopenhagi. Ostatni rejs na tej trasie odbędzie się 3 lutego 2014 r. Powód rezygnacji? Ciągle niewystarczające wypełnienie samolotów.
Piątek, 17 Stycznia 2014
 
SAS: Od 20 lat na trasie Gdańsk - Kopenhaga  (Aktualności)
Linie lotnicze SAS świętują 20. rocznicę uruchomienia połączenia z Gdańska do Kopenhagi. Początkowo były to cztery rejsy tygodniowo. Teraz jest to 25. lotów od poniedziałku do niedzieli.
Środa, 27 Marca 2013
 
NORWEGIAN: Kolejna trasa za ocean  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie kolejnej trasy za Atlantyk. Na przełomie listopada i grudnia przewoźnik rozpocznie rejsy z Kopenhagi i Sztokholmu do Fort Lauderdale.
Czwartek, 14 Marca 2013
 
SAS: Więcej lotów z Wrocławia  (Aktualności)
Skandynawskie Linie Lotnicze SAS przypominają, że już pod koniec października zwiększają częstotliwość lotów na trasie Wrocław - Kopenhaga. W rozkładzie pojawi się dodatkowe, codzienne połączenie do stolicy Danii.
Piątek, 12 Października 2012
 
EASYJET: Sześć nowych tras z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet uruchomi sześć nowych tras z Edynburga. Jednocześnie brytyjska tania linia zwiększy liczbę samolotów stacjonujących w stolicy Szkocji z pięciu do siedmiu.
Czwartek, 11 Października 2012
 


Strony: [1] 2 3 

powrót