Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Kopenhaga. Wyniki 1 - 20 spośród 57
SASem ze Szczecina do Kopenhagi  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchomią bezpośrednie loty ze Szczecina do Kopenhagi. Pierwszy rejs wiosną 2019 roku. Loty są już w sprzedaży.
Wtorek, 09 Października 2018
 
OKAZJA! Loty do Malmo za 38 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
3 dni w Szwecji i Danii. Mamy dla Was tanie loty do Malmo w Szwecji. Za przelot w obie strony zapłacisz tylko 38 PLN. Mamy też dla Ciebie propozycję hoteli i samochodów do wynajęcia.
Wtorek, 31 Października 2017
 
SAS będzie częściej latał z Krakowa do Kopenhagi  (Aktualności)
SAS zwiększa częstotliwość lotów na trasie Kraków - Kopenhaga. Zamiast trzech rejsów tygodniowo będą cztery. Już wiadomo, że nowy kurs będzie realizowany większym samolotem.
Środa, 29 Czerwca 2016
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Najpunktualniejsze lotnisko na świecie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie zostało najpunktualniejszym lotniskiem na świecie. Zgodnie z rozkładem odbywa się 90 procent wszystkich startów. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?
Czwartek, 07 Stycznia 2016
 
SAS: Nowa trasa Kraków - Kopenhaga  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS wracają do Krakowa. W sezonie letnim 2016 ponownie uruchomią połączenie do Kopenhagi. To kolejny duży, sieciowy przewoźnik lotniczy w porcie im. Jana Pawła II.
Piątek, 09 Października 2015
 
RYANAIR: Koniec lotów z Warszawy do Kopenhagi  (Aktualności)
Ryanair nie będzie latał z Warszawy do Kopenhagi. Połączenie znika z rozkładu zaledwie po trzech i pół miesiąca od inauguracji. Co jest powodem likwidacji? Małe zainteresowanie? Wysokie ceny?
Piątek, 03 Lipca 2015
 
EMIRATES: A380 będzie latał do Kopenhagi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie Emirates wprowadzają Airbusa A380 na trasie do Kopenhagi. Będzie to pierwsze regularne połączenie tego samolotu do Skandynawii i pierwsza na świecie maszyna A380 w konfiguracji dwuklasowej.
Środa, 15 Kwietnia 2015
 
SAS: Zmiana samolotów z Wrocławia do Kopenhagi  (Wiadomości z Polski)
Skandynawskie linie lotnicze SAS zmieniają samoloty obsługujące trasę Wrocław - Kopenhaga. To efekt rosnącego zainteresowania pasażerów rejsami międzynarodowymi i przesiadkowymi ze stolicy Danii. Zmiany wejdą w życie z końcem marca, wraz z wiosenno-letnim rozkładem lotów.
Poniedziałek, 16 Marca 2015
 
RYANAIR: Zimą ruszą loty z Warszawy do Kolonii  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią kolejną trasę z lotniska Warszawa Modlin. Od sezonu zimowego 2015/2016 będzie można bezpośrednio polecieć do Kolonii w Niemczech. A co w zbliżającym się sezonie letnim?
Wtorek, 10 Marca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: TOP 10 najpopularniejszych kierunków w 2014 r.  (Aktualności)
Londyn, Bruksela i Rzym - to trzy miasta, które cieszyły się największym powodzeniem wśród pasażerów odlatujących z lotniska w Modlinie. Czy w zestawieniu TOP 10 są jakieś niespodzianki? O ile Wrocław wypadł lepiej od Bergamo, a Gdańsk od Barcelony?
Środa, 25 Lutego 2015
 
SAS: Ultranowoczesna kabina dla pasażerów [FOTO]  (Wiadomości zagraniczne)
Samolot Airbus A330 linii SAS ma zupełnie nową kabinę pasażerską. To ultranowoczesne wnętrze zapewniające podróżnym lepszy komfort i mniejsze zmęczenie lotem. Pierwszy lot w ultranowoczesnej kabinie odbyli pasażerowie lotu z Kopenhagi do Nowego Jorku.
Środa, 18 Lutego 2015
 
Kopenhaga - 84 PLN - weekend w kwietniu  (Promocje)
Tylko 84 złote za lot do Kopenhagi. Wiosenny weekend w krainie klocków Lego. Już dziś kup bilety.TANIE LOTY KOPENHAGA
Środa, 14 Stycznia 2015
 
RYANAIR: Nowa trasa z Modlina do Kopenhagi  (Aktualności)
Ryanair poleci z Modlina do Kopenhagi. Nowa trasa z podwarszawskiego lotniska startuje 26 marca 2015 r. Stolica Danii to nowe miejsce na mapie połączeń irlandzkiej linii, a trasa do Warszawy jest jedną z pierwszych.
Środa, 29 Października 2014
 
SAS: Koniec lotów z Łodzi  (Aktualności)
Linie lotnicze SAS likwidują połączenie z Łodzi do Kopenhagi. Ostatni rejs na tej trasie odbędzie się 3 lutego 2014 r. Powód rezygnacji? Ciągle niewystarczające wypełnienie samolotów.
Piątek, 17 Stycznia 2014
 
SAS: Od 20 lat na trasie Gdańsk - Kopenhaga  (Aktualności)
Linie lotnicze SAS świętują 20. rocznicę uruchomienia połączenia z Gdańska do Kopenhagi. Początkowo były to cztery rejsy tygodniowo. Teraz jest to 25. lotów od poniedziałku do niedzieli.
Środa, 27 Marca 2013
 
NORWEGIAN: Kolejna trasa za ocean  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie kolejnej trasy za Atlantyk. Na przełomie listopada i grudnia przewoźnik rozpocznie rejsy z Kopenhagi i Sztokholmu do Fort Lauderdale.
Czwartek, 14 Marca 2013
 
SAS: Więcej lotów z Wrocławia  (Aktualności)
Skandynawskie Linie Lotnicze SAS przypominają, że już pod koniec października zwiększają częstotliwość lotów na trasie Wrocław - Kopenhaga. W rozkładzie pojawi się dodatkowe, codzienne połączenie do stolicy Danii.
Piątek, 12 Października 2012
 
EASYJET: Sześć nowych tras z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet uruchomi sześć nowych tras z Edynburga. Jednocześnie brytyjska tania linia zwiększy liczbę samolotów stacjonujących w stolicy Szkocji z pięciu do siedmiu.
Czwartek, 11 Października 2012
 
SAS: Zachęcamy do latania z Łodzi  (Aktualności)
Skandynawskie Linie Lotnicze SAS zachęcają pasażerów do latania z Łodzi do Kopenhagi, a później do innych miast na świecie. Łódź jest szóstym polskim miastem w siatce przewoźnika.
Wtorek, 18 Września 2012
 
SAS: Z Kopenhagi do San Francisco  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze SAS uruchomią bezpośrednie połączenie z Kopenhagi do San Francisco. Częściej będzie też można latać do Nowego Jorku. Więcej lotów pojawi się w ofercie SAS od kwietnia 2013 roku.
Czwartek, 05 Lipca 2012
 


Strony: [1] 2 3 

powrót