Booking.com

Tagi
Tag: Heraklion. Wyniki 1 - 14 spośród 14
Wakacyjne rekordy na lotnisku w Rzeszowie  (Aktualności)
Ponad 60 tysięcy pasażerów obsłużonych na rejsach czarterowych w sezonie 2019 to najlepszy wynik w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. W porównaniu z ubiegłym rokiem z wakacyjnej oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało o 25 procent więcej podróżnych.
Czwartek, 26 Września 2019
 
Latem z Poznania do Heraklionu  (Aktualności)
Biuro podróży Mouzenidis Travel uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Heraklionu na Krecie. W ofercie będą dostępne zarówno pełny pakiet lot + wypoczynek, jak i sam lot.
Czwartek, 07 Września 2017
 
Nowa linia lotnicza poleci z Polski do Grecji  (Aktualności)
Latem 2016 r. linie lotnicze Ellinair uruchomią bezpośrednie loty z dwóch polskich miast do Grecji. Rejsy będą realizowane w formule czarter-mix, czyli część miejsc będzie wykupiona przez biura podróży, a pozostałe trafią do ogólnej sprzedaży.
Czwartek, 28 Stycznia 2016
 
Small Planet Airlines rozpoczęły sprzedaż biletów na loty z Katowic i Warszawy  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na swoich trasach. Dostępnych jest sześć kierunków. Wiemy już dokąd będzie można polecieć i jakie są ceny przelotów?
Czwartek, 14 Stycznia 2016
 
WIZZ AIR: Pierwsze loty z Warszawy do Grecji  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty do z Warszawy na dwie greckie wyspy. Można już polecieć na Kretę i Korfu. Bilety na letnie połączenia zaczynają się od 119 złotych.
Poniedziałek, 23 Czerwca 2014
 
WIZZ AIR: Na greckie wyspy z Warszawy, nowy samolot na Lotnisku Chopina  (Aktualności)
Corfu i Heraklion to dwie nowe trasy, które tanie linie lotnicze Wizz Air zamierzają uruchomić z Warszawy. Więcej będzie rejsów na 10. istniejących połączeniach. Przewoźnik zapowiada rozwój bazy w stolicy.
Czwartek, 05 Września 2013
 
WROCŁAW: Grecja, Turcja, Egipt - najpopularniejsze kierunki na wakacje  (Aktualności)
Grecja, Turcja i Egipt - to trzy najpopularniejsze kierunki czarterowe wśród pasażerów wrocławskiego lotniska. Tuż za podium znalazły się kierunki w Hiszpanii. Tak przynajmniej było na początku wakacji.
Czwartek, 12 Lipca 2012
 
YES AIRWAYS: Loty dla Itaki  (Aktualności)
Polska linia czarterowa Yes Airways będzie latała dla biura podróży Itaka. Przewoźnik będzie woził pasażerów z polskich lotnisk do pięciu krajów: Turcji, Maroka, Grecji, Tunezji i Egiptu.
Czwartek, 10 Marca 2011
 
POZNAŃ ŁAWICA: Nowości w czarterach  (Aktualności)
Kilka nowych kierunków czarterowych pojawi się w najbliższym sezonie letnim w ofercie lotniska w Poznaniu. Wśród nich są: Maroko, Portugalia, Malaga, Fuerteventura, Teneryfa i Marsa el Alam.
Wtorek, 01 Lutego 2011
 
WARSZAWA OKĘCIE: Podsumowanie czarterów  (Aktualności)
O 6,7% wzrosła liczba pasażerów lotów czarterowych w Warszawie. Najchętniej na urlop latem 2010 roku lataliśmy do Antalyi w Turcji. Od 28 marca do 30 października Okęcie odprawiło 1 099 756 pasażerów czarterów.
Czwartek, 16 Grudnia 2010
 
AEGEAN AIRLINES: Nowy członek Star Alliance  (Wiadomości zagraniczne)
Greckie linie lotnicze Aegean Airlines zostały członkiem Star Alliance. To już 28 członek sojuszu lotniczego, do którego należą również Polskie Linie Lotnicze LOT.
Czwartek, 01 Lipca 2010
 
FLYLAL CHARTERS PL: Pierwszy lot z Polski  (Aktualności)
Linie lotnicze flyLAL Charters rozpoczęły loty z Polski. 20 maja przewoźnik wykonał rejs na trasie Warszawa - Heraklion. Pod koniec maja linia rozpocznie loty z Katowic.
Wtorek, 25 Maja 2010
 
ENTER AIR: Pierwszy lot w kwietniu  (Aktualności)
28 kwietnia nowy polski przewoźnik czarterowy Enter Air rozpoczyna operacje lotnicze z Warszawy. Okęcie będzie również bazą dla tej linii. Z Enter Air będzie można polecieć do m.in. Egiptu, Grecji, Turcji, Tunezji.
Piątek, 02 Kwietnia 2010
 
WIZZ AIR: Dzieci lecą za darmo, więcej rejsów do Londynu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadziły promocję, w której bilety dla dzieci są za darmo. Oferta ważna jest do 26 marca. Przewoźnik zwiększył też częstotliwość lotów z Warszawy do Londynu.
Piątek, 22 Maja 2009
 

powrót