Booking.com

Tagi
Tag: Helsinki. Wyniki 1 - 20 spośród 56
Norwegian poleci z Gdańska do Helsinek  (Aktualności)
Loty na trasie Gdańsk - Helsinki uruchomią linie lotnicze Norwegian. Rejsy ruszą w sezonie zimowym 2018/2019. Początkowo będą to 2 loty tygodniowo.
Piątek, 29 Czerwca 2018
 
Finnair zapowiada więcej lotów z Polski  (Aktualności)
Finnair uruchomi dwa kolejne cotygodniowe połączenia między Helsinkami a Warszawą. Po zmianach będą to 44 loty tygodniowo ze stolicy Finlandii do trzech polskich miast.
Środa, 06 Czerwca 2018
 
Norwegian uruchomi nową trasę z Krakowa  (Aktualności)
Kolejna trasa w ofercie Norwegian z Krakowa. Przewoźnik rozpocznie bezpośrednie loty do Finlandii. Pierwszy rejs już w sezonie letnim 2018.
Niedziela, 28 Stycznia 2018
 
OKAZJA! Tanie loty do Chin - 1690 PLN w obie strony z Gdańska, Krakowa i Warszawy  (Promocje)
Promocja lotów do Chin. Ceny biletów za podróż w obie strony zaczynają się od 1690 PLN. W ofercie 6 kierunków. Sprawdź też propozycję noclegów.
Czwartek, 25 Stycznia 2018
 
Więcej lotów z Krakowa do Helsinek  (Aktualności)
Linie lotnicze Finnair zwiększą liczbę lotów na trasie z Krakowa do Helsinek. Łącznie przewoźnik będzie obsługiwał 42 rejsy tygodniowo między stolicą Finlandii a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.
Poniedziałek, 11 Grudnia 2017
 
Finnair będzie częściej latał z Gdańska do Helsinek  (Aktualności)
Finnair zwiększy częstotliwość lotów z Gdańska do Helsinek. W sezonie letnim linia będzie oferować 40 połączeń tygodniowo z trzech polskich lotnisk.
Niedziela, 03 Września 2017
 
Finnair zwiększa częstotliwość lotów do Laponii  (Aktualności)
Laponia coraz bardziej dostępna dla turystów. Także zimą. Ze względu na stały wzrost popytu na usługi turystyczne do Laponii Finnair wprowadza w sezonie zimowym 2017 r połączenia do kolejnych lotnisk w tym regionie.
Czwartek, 25 Maja 2017
 
Finnair zapowiada więcej lotów z Warszawy  (Aktualności)
Linie lotnicze Finnair zwiększają częstotliwość lotów na trasie Warszawa - Helsinki. W szczycie sezonu będą przewoźnik będzie wykonywał nawet trzy rejsy dziennie pomiędzy stolicami Polski i Finlandii.
Wtorek, 17 Stycznia 2017
 
PROMOCJA! Loty Finnair do Azji od 1820 PLN  (Promocje)
Promocja lotów do Delhi, Pekinu, Szanghaju i Seulu. Skorzystaj z oferty Finnair. Wyloty z trzech polskich miast - Gdańska, Krakowa i Warszawy. Podróżujesz szybko i wygodnie przez Helsinki. Leć do Azji Finnair'em.
Wtorek, 06 Grudnia 2016
 
Kierunek północ - Helsinki na weekend - Finnair [DUŻO ZDJĘĆ]  (Aktualności)
Święty Mikołaj, Marimekko i Finnair - to pierwsze skojarzenia z Finlandią. Czy o czymś zapomnieliśmy? Jasne, że tak! A Muminki? Przecież to naturalne skojarzenie z Finlandią. Zapraszamy Was na weekend do Helsinek - miasta parków i designu, położonego na 300 wyspach.
Czwartek, 19 Maja 2016
 
Lecisz przez Finlandię, zatrzymaj się i zobacz uroki Helsinek i nie tylko  (Aktualności)
Zrób sobie stopover w Helsinkach i zobacz uroki stolicy Finlandii. Linie lotnicze Finnair proponują szybszy i prostszy sposób planowania lotów z przedłużoną przesiadką w Helsinkach. Pozwoli to odwiedzić dwa miasta podczas jednej podróży.
Poniedziałek, 25 Kwietnia 2016
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Najpunktualniejsze lotnisko na świecie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie zostało najpunktualniejszym lotniskiem na świecie. Zgodnie z rozkładem odbywa się 90 procent wszystkich startów. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?
Czwartek, 07 Stycznia 2016
 
Promocja! Loty do Azji od 2050 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Szanghaju, Seulu i Delhi. Leć Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 2 050 PLN*. W Azji możesz spędzić jesień, zimę i przywitać wiosnę. Zrobisz to wcześniej niż w Europie.
Czwartek, 22 Października 2015
 
LOT: Oslo i Helsinki na wyciągnięcie ręki  (Wiadomości z Polski)
Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT będą miali łatwiejszy dostęp do krajów Europy Północnej, głównie Finlandii i Norwegii. Będzie to możliwe dzięki podpisanej właśnie umowie code-share z łotewskimi liniami Air Baltic.
Czwartek, 22 Października 2015
 
FINNAIR: Tańsze bilety w Europie i na Bliski Wschód  (Aktualności)
Finnair wprowadza nową taryfę dla podróżujących tylko z bagażem podręcznym po Europie i na Bliski Wschód. Taryfa Light to najtańsza opcja spośród wszystkich rodzajów biletów Finnaira. A co z bagażem rejestrowanym?
Wtorek, 05 Maja 2015
 
FINNAIR: Loty z Krakowa do Helsinek będą całoroczne, a nie tylko latem  (Aktualności)
Linie lotnicze Finnair zapowiedziały, że loty na trasie Kraków - Helsinki będą realizowane przez cały rok, a nie tylko w sezonie letnim. 2 kwietnia rejsy wróciły do rozkładu i odbywają się cztery razy w tygodniu.
Piątek, 03 Kwietnia 2015
 
FINNAIR: Od maja z Gdańska do Helsinek  (Aktualności)
Linie lotnicze Finnair uruchomią bezpośrednie loty z Gdańska do Helsinek. Gdańsk będzie trzecim miastem w Polsce w siatce połączeń linii Finnair. Dwa pozostałe to Warszawa i Kraków. Pierwszy rejs jeszcze wiosną.
Wtorek, 10 Marca 2015
 
FINNAIR: Nowe trasy do Dublina, Aten i na Maltę  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair uruchomią w sezonie letnim 2015 trzy nowe trasy z Helsinek. Przewoźnik będzie latał do Dublina, Aten i na Maltę. Są to połączenia sezonowe, które zostaną skomunikowane z rejsami z Helsinek do Azji.
Czwartek, 11 Września 2014
 
FINNAIR: Z Gdańska przez Helsinki do Azji  (Aktualności)
Finnair we współpracy z linią Eurolot uruchomił możliwość podróżowania z Gdańska przez Helsinki do miast w Azji. Loty możliwe są cztery razy w tygodniu, korzystając z jednego biletu i z gwarantowaną przesiadką.
Niedziela, 07 Września 2014
 
EUROLOT: Wystartowały nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Eurolot rozpoczął loty z Gdańska do Brukseli i Zurychu oraz z Wrocławia do Zurychu. Później niż to było planowane rozpoczną się loty z Wrocławia do Paryża. Start przesunięto na 31 marca.
Środa, 05 Marca 2014
 


Strony: [1] 2 3 

powrót