Booking.com

Tagi
Tag: Hamburg. Wyniki 1 - 20 spośród 26
Nowe trasy Ryanair z Gdańska, Krakowa i Warszawy  (Aktualności)
Ryanair zapowiedział uruchomienie nowych tras z trzech polskich miast. Nowe połączenia pojawią się w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Połączenia do miast we Francji, Hiszpanii i Niemczech wystartują w sezonie letnim 2019 roku.
Środa, 05 Września 2018
 
Linie Emirates odebrały setnego Airbusa A380  (Wiadomości zagraniczne)
Flota linii Emirates liczy już 100 Airbusów A380. Uroczystość przekazania samolotu odbyła się w Hamburgu. Maszyna ma specjalne, okolicznościowe malowanie.
Sobota, 04 Listopada 2017
 
HIT! Tanie loty Hamburg - 38 PLN  (Promocje)
Loty do Hamburga w szokująco cenie. Podróż do Niemiec to wydatek zaledwie 38 PLN w obie strony!!! Niewiarygodne? Możesz się przekonać jak wygląda Hamburg na początku kwietnia.
Sobota, 18 Marca 2017
 
HIT! Tanie loty Hamburg - 68 PLN  (Promocje)
Loty do Hamburga w atrakcyjnej cenie. Podróż do Niemiec to wydatek zaledwie 68 PLN w obie strony. Niewiarygodne? A jednak - podróż w tak niskiej cenie jest możliwa i to jeszcze w tym miesiącu. Sprawdź jak Hamburg wygląda wiosną.
Poniedziałek, 06 Marca 2017
 
Ryanair będzie latał z Katowic do Hamburga  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie nowej trasy z Katowic. W sezonie zimowym 2017/2018 rozpoczną loty do Hamburga. To kolejne, nowe połączenie zapowiedziane przez irlandzkiego przewoźnika.
Czwartek, 09 Lutego 2017
 
Szalona środa LOT - bilety od 149 PLN  (Promocje)
Szalona środa w LOT. Pięć tras w promocyjnych cenach. Bilety od 149 PLN. Oferta dotyczy wylotów z 8. polskich lotnisk. Oprócz Warszawy także z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszow, Szczecina i Wrocławia. 
Środa, 23 Listopada 2016
 
Lufthansa żegna się z Boeingami 737  (Wiadomości zagraniczne)
Lufthansa żegna się z samolotami Boeing 737. Linia wycofuje je ze swojej floty po 48 latach eksploatacji. Uroczyste pożegnanie odbyło się na trasie Frankfurt - Hamburg. Ostatni rejs wykonała maszyna Boeing 737-300 o numerach D-ABEC.
Środa, 02 Listopada 2016
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
Wizz Air będzie latał z Gdańska do Hamburga zamiast do Lubeki  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air będą latać do Hamburga zamiast do Lubeki. To ważna informacja dla pasażerów którzy do niemieckiego miasta podróżują z Gdańska. Zmiana zacznie obowiązywać już za miesiąc.
Czwartek, 17 Marca 2016
 
EASYJET MA 250 AIRBUSA  (Ciekawostki)
Tanie linie lotnicze easyJet świętują dostawę 250. samolotu typu Airbus A320. Miało to miejsce podczas uroczystej ceremonii w Hamburgu, gdzie easyJet i Airbus świętowali swoją owocną i pełną sukcesów współpracę.
Niedziela, 26 Kwietnia 2015
 
EASYJET: Pierwszy lot z Krakowa do Hamburga  (Aktualności)
Linie lotnicze easyJet uruchomiły nowe, bezpośrednie połączenie na trasie Kraków - Hamburg. Perła północy, brama na świat, nadmorska piękność – Hamburg nie bez powodu uznawany jest za najpiękniejszą metropolię Niemiec.
Wtorek, 04 Listopada 2014
 
EASYJET: Bilety na wiosnę 2015 już w sprzedaży  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet ogłaszają nowy rozkład lotów na wiosnę 2015 r. W sprzedaży jest już ponad 14 milionów biletów na loty od 29 marca do 31 maja 2015 r. W ramach wiosennej oferty dostępnych jest ponad 86 tys. połączeń w całej sieci przewoźnika.
Czwartek, 04 Września 2014
 
EASYJET: Nowe tanie loty z Krakowa  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchamiają nowe loty z Krakowa. Od 4 listopada będzie można polecieć do Hamburga. Jest to już 9. trasa brytyjskiego przewoźnika z lotniska Balice i jedyna do Niemiec.
Wtorek, 08 Lipca 2014
 
EUROLOT: Kolejna trasa wypada z rozkładu  (Aktualności)
Eurolot wycofuje się z kolejnej zapowiadanej trasy. Nie będzie lotów z Wrocławia do Mediolanu. Wcześniej przewoźnik zrezygnował z jeszcze nieuruchomionego połączenia z Gdańska do Hamburga.
Piątek, 21 Marca 2014
 
EUROLOT: Nie będzie połączeń z Gdańska do Hamburga  (Aktualności)
Eurolot rezygnuje z połączenia Gdańsk - Hamburg. I to jeszcze przed jego uruchomieniem. Powodem likwidacji trasy jest małe zainteresowanie kierunkiem wśród pasażerów.
Czwartek, 06 Marca 2014
 
EUROLOT: Cztery nowe trasy z Gdańska, jedna z Lublina  (Aktualności)
Eurolot rozwija międzynarodowe połączenia z lotnisk regionalnych. Z Gdańska będzie można polecieć do Brukseli, Hamburga, Helsinek i Zurychu oraz Chorwacji, a z Lublina do Mediolanu.
Wtorek, 17 Grudnia 2013
 
EUROLOT: Nie będzie lotów na pięciu trasach  (Aktualności)
Cięcia w zimowej siatce połączeń Eurolot. Wycięte zostaną trasy, które cieszą się wśród pasażerów najmniejszym zainteresowaniem. Po dwie trasy stracą Gdańsk i Kraków oraz po jednej Katowice, Poznań i Szczecin.
Wtorek, 20 Listopada 2012
 
EASYJET: Sześć nowych tras z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet uruchomi sześć nowych tras z Edynburga. Jednocześnie brytyjska tania linia zwiększy liczbę samolotów stacjonujących w stolicy Szkocji z pięciu do siedmiu.
Czwartek, 11 Października 2012
 
EUROLOT: Ruszają loty z Krakowa  (Aktualności)
Ruszają połączenia z Krakowa do Zurychu i Hamburga. To dwa z ośmiu nowych tras jakie polski przewoźnik uruchamia w tym sezonie ze stolicy Małopolski. W piątek premiera rejsów do Heringsdorfu koło Świnoujścia.
Wtorek, 12 Czerwca 2012
 
EMIRATES: Z Warszawy do Dubaju przez Hamburg  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates poszerzają ofertę o loty z Warszawy przez Hamburg do Dubaju. Udało się to dzięki uruchomieniu od listopada drugiego rejsu na trasie Dubaj - Hamburg. To znowu spowodowało skrócenie czasu przesiadki w Niemczech.
Wtorek, 27 Września 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót