Booking.com

Tagi
Tag: Goteborg. Wyniki 1 - 11 spośród 11
Osiem nowych tras Norwegian z Polski  (Aktualności)
Norwegian ponownie stawia na Polskę. Linia zapowiada, że wiosną 2020 roku uruchomi kilka nowych tras z Gdańska, Wrocławia, Poznania i Szczecina. Pasażerowie będą mieli większy wybór połączeń do Skandynawii.
Poniedziałek, 11 Listopada 2019
 
OKAZJA! Tanie loty do Goteborga z Warszawy za 68 PLN w obie strony  (Promocje)
Weekend w Szwecji. Bezpośrednie loty z Warszawy do Goteborga za 68 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Wtorek, 09 Stycznia 2018
 
Większa baza Wizz Air we Wrocławiu i nowe trasy  (Aktualności)
Wizz Air stawia na rozwój swojej bazy we Wrocławiu. Na lotnisku będzie stacjonował drugi samolot. Linia uruchomi też cztery nowe trasy i zwiększy częstotliwość na już istniejących połączeniach.
Czwartek, 07 Września 2017
 
LOT rozpoczął rejsy do kolejnego miasta w Szwecji  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT latają już do Goteborga w Szwecji. To 40. połączenie uruchomione przez polską linię od początku 2016 roku. Na trasie latają samoloty Nordica.
Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017
 
LOT uruchomi trasy do Kaliningradu i Goteborga. Znamy rozkład lotów  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiadają nowe połączenia. Latem tego roku rozpoczną loty do Kaliningradu w Rosji i Goteborga w Szwecji. W sezonie letnim częściej będą też latać na 25 już istniejących trasach.
Wtorek, 28 Marca 2017
 
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa  (Aktualności)
Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.
Środa, 01 Lutego 2017
 
RYANAIR: Nowa trasa z Krakowa oraz utrzymanie innych kierunków  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nową trasę z Krakowa do Bristolu. W sezonie letnim 2016 utrzymane zostaną też połączenia z Krakowa na Gran Canarię i Teneryfę oraz z Warszawy do Kolonii, Goteborga i Malagi. Na kolejnych trasach zwiększona zostanie częstotliwość lotów.
Czwartek, 17 Września 2015
 
RYANAIR: Jesienią strartują loty z Warszawy do Goteborga  (Aktualności)
Ryanair uruchomi kolejną trasę z Modlina. Pod koniec października tanie linie lotnicze uruchomią bezpośrednie połączenie do Goteborga w Szwecji. To już 35. kierunek w ofercie irlandzkiej linii z podwarszawskiego lotniska.
Poniedziałek, 20 Lipca 2015
 
WIZZ AIR: Zmiana lotniska w Goteborgu  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zmieniają lotnisku w Goteborgu. Zamiast latać na lotnisko City Airport, latają już do Goteborg Landvetter Airport. Zmiana nastąpiła 1 lutego 2015 r.
Środa, 04 Lutego 2015
 
SZWECJA: Polak wtargnął do pilotów  (Wiadomości zagraniczne)
Cztery lata więzienia grożą 25-letniemu Polakowi, który wtargnął do kabiny pilotów. Do incydentu doszło w środę na lotnisku w Goeteborgu w Szwecji. Maszyna należąca do linii Wizz Air miała lecieć do Warszawy.
Czwartek, 26 Maja 2011
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Gdańska i Poznania  (Aktualności)
Trzy nowe trasy i dwie wznowione ogłosiły tanie linie lotnicze Wizz Air z dwóch polskich lotnisk. Pod koniec marca przewoźnik uruchomi połączenia z Gdańska do Aarhus, Stavanger, Goteborgu i Tampere oraz z Poznania do Barcelony.
Poniedziałek, 13 Grudnia 2010
 

powrót