Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Genewa. Wyniki 1 - 9 spośród 9
HIT! Tanie loty do Genewy. Cena od 160 PLN. Loty do Szwajcarii + hotel  (Promocje)
Mamy dla Ciebie tanie loty do Szwajcarii. Za lot do Genewy i z powrotem zapłacisz od 160 PLN. Zaplanuj lot do Szawajcarii. To dobra propozycja zarówno dla tych, którzy chcą tam polecieć w celach biznesowych, jak i turystycznych.
Niedziela, 10 Września 2017
 
easyJet uruchomi z Krakowa cztery nowe trasy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Krakowa. Połączenia będą dostępne już od listopada 2016 r. Pasażerowie będą mogli polecieć do Włoch, Anglii i Szwajcarii.
Środa, 13 Lipca 2016
 
Wizz Air likwiduje loty do Genewy  (Aktualności)
Wizz Air rezygnuje z lotów na trasie Warszawa - Genewa. Połączenie było obecne w rozkładzie zaledwie pół roku. Od 25 października linia realizuje po dwa rejsy tygodniowo.
Poniedziałek, 14 Marca 2016
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Warszawy - Genewa i Bazylea  (Aktualności)
Kolejne, nowe trasy z Warszawy. Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią loty z Lotniska Chopina do Genewy i Bazylei. Start tras z Polski do Szwajcarii jesieną 2015 r. Na jakich klientów liczy linia?
Środa, 15 Kwietnia 2015
 
LOT: Następna zima bez Aten, Genewy i Barcelony  (Aktualności)
LOT aktualizuje rozkład połączeń i w kolejnym sezonie zimowym ograniczy rejsy. To efekt wymagań Komisji Europejskiej związanych z planem restrukturyzacji. Latem lotów będzie jednak więcej.
Wtorek, 14 Stycznia 2014
 
EMIRATES: Od listopada rejsy do Bagdadu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates uruchomią połączenie z Dubaju do Bagdadu. Rejsy do Iraku ruszą 13 listopada 2011 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu. To druga destynacja linii w Iraku.
Wtorek, 14 Czerwca 2011
 
SAS: Nowa trasa Gdańsk - Sztokholm  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchomią w październiku bezpośrednie połączenie z Gdańska do Sztokholmu. To już trzeci trasa z Gdańska obsługiwana przez SAS. Przewoźnik uruchomił też w tym miesiącu loty z Wrocławia do Kopenhagi.
Środa, 25 Maja 2011
 
EMIRATES: Nowe połączenia, także do Europy  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates otwierają nowe połączenia z Dubaju do Basry, Genewy i Kopenhagi. Łącznie w siatce Emirates będzie już 27 destynacji w Europie i 112 na całym świecie.
Wtorek, 25 Stycznia 2011
 
EASYJET: Loty do Kosowa i nie tylko  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczynają loty do Kosowa. W czerwcu brytyjski przewoźnik rozpocznie latać do Pristiny z Genewy i Bazylei w Szwajcarii. Linia uruchamia też dwie inne trasy.
Czwartek, 18 Lutego 2010
 

powrót