Booking.com

Tagi
Tag: Frankfurt. Wyniki 1 - 20 spośród 69
5-milionowy pasażer w Gdańsku  (Aktualności)
Port Lotniczy Gdańsk odprawił obsłużył 5 milionów pasażerów w 2019 roku. Jubileuszowy pasażer, a właściwie dwie pasażerki, Pani Marzena i jej córka Hania, przyleciały do Gdańska z Frankfurtu na pokładzie samolotu linii Lufthansa.
Poniedziałek, 16 Grudnia 2019
 
Jeszcze więcej lotów z Poznania do Frankfurtu  (Aktualności)
Linie lotnicze Lufthansa będą częściej latać na trasie z Poznania do Frankfurtu. Przewoźnik uruchomi czwartą rotację dziennie ale tylko w jeden dzień w tygodniu.
Poniedziałek, 02 Grudnia 2019
 
Najpopularniejsze kierunki lotów z Warszawy  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie podsumowało rok 2018. Numerem jeden wśród najbardziej obleganych kierunków był Londyn. Do stolicy Wielkiej Brytanii podróżowało z Warszawy blisko 1 mln osób. Na drugim miejscu znalazł się Paryż, na trzecim Frankfurt.
Niedziela, 20 Stycznia 2019
 
HIT! Loty do Frankfurtu z Krakowa za 78 PLN w obie strony  (Promocje)
Loty do Frankfurtu. Podróż w bardzo dobre cenie. Bezpośrednie loty z Krakowa do Frankfurtu za 78 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Czwartek, 04 Stycznia 2018
 
Jeszcze więcej rejsów Lufthansy z Gdańska  (Aktualności)
11 dodatkowych rejsów pojawi się w rozkładzie lotów Lufthansy z Gdańska. Tym samym od wiosny 2018 r. liczba połączeń do Monachium wzrośnie do 28 tygodniowo, a do Frankfurtu do 18 w tygodniu.
Środa, 20 Grudnia 2017
 
Coraz więcej połączeń do Niemiec. Lufthansa uruchamia nowe loty z Bydgoszczy, Poznania i Wrocławia.  (Aktualności)
Linie lotnicze Lufthansa zwiększą częstotliwość lotów z Polski do Niemiec. Trzeci rejs dziennie pojawi się na trasie z Wrocławia oraz z Poznania do Frankfurtu. Dwa nowe rejsy tygodniowo pojawią się też na trasie Bydgoszcz - Frankfurt.
Środa, 07 Czerwca 2017
 
Ryanair poleci z Krakowa do Frankfurtu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią nową trasę z Krakowa. Przewoźnik będzie latał na główne lotnisko we Frankfurcie, jedno z największych w Europie. Pierwsze loty już w sezonie zimowym 2017/2018.
Wtorek, 28 Lutego 2017
 
6 tras LOTu na których będą latać nowe Boeingi 737 800 NG  (Aktualności)
LOT informuje na jakich trasach będą latać nowe samoloty Boeing 737 800 NG. Pierwsze maszyny we flocie polskiej linii pojawią się w maju 2017 r. My znamy już 6 tras na których będą latać. Są niespodzianki?
Poniedziałek, 19 Grudnia 2016
 
Lufthansa żegna się z Boeingami 737  (Wiadomości zagraniczne)
Lufthansa żegna się z samolotami Boeing 737. Linia wycofuje je ze swojej floty po 48 latach eksploatacji. Uroczyste pożegnanie odbyło się na trasie Frankfurt - Hamburg. Ostatni rejs wykonała maszyna Boeing 737-300 o numerach D-ABEC.
Środa, 02 Listopada 2016
 
Strajk Lufthansy - loty do Niemiec odwołane  (Aktualności)
Lufthansa odwołuje środowe loty z Polski do Niemiec i z powrotem. Powodem jest strajk pracowników naziemnych na kilku głównych lotniskach w Niemczech. Pasażerowie powinni na bieżąco sprawdzać status swojego lotu.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
LUFTHANSA: Pięć lotów tygodniowo z Bydgoszczy  (Aktualności)
Lufthansa zwiększy częstotliwość połączeń z Bydgoszczy do Frankfurtu. W sezonie letnim 2016 będzie to pięć lotów tygodniowo. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy - mówią przedstawiciele przewoźnika.
Wtorek, 15 Grudnia 2015
 
LUFTHANSA: Z Rzeszowa zamiast Frankfurtu będzie Monachium  (Aktualności)
Lufthansa zamienia loty z Rzeszowa do Frankfurtu na trasę Rzeszów - Monachium. Zmiana zacznie obowiązywać od 28 marca 2016 r. Połączenie będzie obsługiwane samolotem Canadair Regional Jet CRJ900.
Wtorek, 17 Listopada 2015
 
LUFTHANSA: Dodatkowe połączenie z Rzeszowa  (Wiadomości z Polski)
Lufthansa wprowadza nowy rejs na trasie Frankfurt - Rzeszów. Od 24 kwietnia w rozkładzie, w każdy piątek pojawi się nowy lot z Niemiec, a w sobotnie poranki do Frankfurtu.
Wtorek, 10 Marca 2015
 
LUFTHANSA: Po raz pierwszy do Panamy. Loty od 799 EUR  (Wiadomości zagraniczne)
Lufthansa po raz pierwszy poleci do Panamy w Ameryce Południowej. Od 16 listopada 2015 r., przewoźnik po raz pierwszy zaoferuje stałe rejsy do Panamy (miasta), z zastrzeżeniem zgody rządu.
Niedziela, 08 Lutego 2015
 
LUFTHANSA: Więcej lotów z Wrocławia  (Aktualności)
Lufthansa uruchomi nowe loty z Wrocławia. W rozkładzie pojawi się nowy, wieczorny rejs do Frankfurtu. To nie koniec nowości, bo niemiecka linia zwiększy liczbę miejsc dostępnych dla pasażerów podróżujących do Niemiec.
Środa, 21 Stycznia 2015
 
LUFTHANSA: Więcej lotów z Lublina do Frankfurtu  (Aktualności)
Lufthansa zwiększy częstotliwość lotów z Lublina do Frankfurtu. Od wiosny 2015 r. będą to trzy rejsy tygodniowo, o jeden więcej niż obecnie. Niemiecka linia zmieni też samolot obsługujący trasę.
Piątek, 19 Grudnia 2014
 
LUFTHANSA: Nowe połączenie z Bydgoszczy do Frankfurtu  (Aktualności)
Lufthansa wchodzi do Bydgoszczy. Wiosną 2015 r. ruszają bezpośrednie połączenia do Frankfurtu. Loty zaplanowano cztery razy w tygodniu. Bydgoszcz jest kolejnym polskim lotniskiem, z którego będzie latał niemiecki przewoźnik.
Środa, 19 Listopada 2014
 
CONDOR: Nowe loty do Portland w USA  (Wiadomości zagraniczne)
Condor uruchamia nowe połączenie do USA. Od 19 czerwca 2015 r. regularne rejsy non stop będą wykonywane dwa razy w tygodniu z Frankfurtu do Portland w Oregonie. Trasa będzie obsługiwana przez Boeinga 767-300.
Środa, 17 Września 2014
 
LUFTHANSA: Więcej samolotów z Wrocławia  (Aktualności)
Lufthansa zwiększa dostępność miejsc w samolotach latających z Wrocławia. Rejsy już obsługują większe samoloty niż dotychczas. Tylko w pierwszym kwartale liczba podróżnych do Frankfurtu i Monachium zwiększyła się o 15 proc.
Czwartek, 17 Kwietnia 2014
 
LUFTHANSA: Nowa trasa Lublin - Frankfurt  (Aktualności)
Lufthansa uruchomi nową trasę - z Lublina do Frankfurtu. Połączenie będzie jednak obsługiwane tylko... dwa razy w tygodniu. Pierwszy lot zaplanowano na 3 lipca 2014 r.
Środa, 09 Kwietnia 2014
 


Strony: [1] 2 3 > 

powrót