Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Eindhoven. Wyniki 1 - 20 spośród 22
Transavia będzie latać z Krakowa  (Aktualności)
Holenderskie linie lotnicze Transavia będą latać z Krakowa. W sezonie zimowym 2018/2019 uruchomią bezpośrednie loty do Holandii. Zaplanowano cztery loty tygodniowo.
Wtorek, 17 Kwietnia 2018
 
OKAZJA! Tanie loty do Eindhoven z Poznania za 78 PLN w obie strony  (Promocje)
4 dni w Holandii. Bezpośrednie loty z Poznania do Eindhoven za 78 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na lotnisku.
Wtorek, 05 Grudnia 2017
 
OKAZJA! Loty do Eindhoven za 78 PLN z Gdańska  (Promocje)
Weekend w Holandii. Loty do Eindhoven i z powrotem za 78 PLN. To dobra propozycja dla tych, którzy chcą choć na chwilę oderwać się od zatłoczonych miast. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Wtorek, 21 Listopada 2017
 
Kilka dni w Holandii. Loty z Warszawy do Eindhoven za 158 PLN w obie strony + transfer i hotel  (Promocje)
Eindhoven z wylotem z Warszawy. Bilety w obie strony za 158 PLN. Mamy dla Was propozycję na kilkudniowy wyjazd do Holandii. Loty Warszawa - Eindhoven.
Sobota, 25 Marca 2017
 
WIZZ AIR: Nowe tanie loty z Lublina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nowe połączenie lotnicze z Lublina. W marcu startuje trasa do Eindhoven. To pierwsza trasa z Lublina do Holandii. Znamy już ceny biletów na nowe loty oraz częstotliwość rejsów.
Środa, 23 Grudnia 2015
 
WIZZ AIR: Tanie loty dla pasażerów Eurolot  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air chcą przejąć pasażerów Eurolot i zwiększają ilość lotów na trasach na których od 1 kwietnia nie będzie latał Eurolot. Częstoliwość zostanie zwiększona na pięciu połączeniach Wizz Air.
Wtorek, 10 Lutego 2015
 
WIZZ AIR: Z Poznania do Eindhoven  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią loty z Poznania do Eindhoven w Holandii. Pierwszy lot odbędzie się 20 czerwca 2014 r. Będzie to dziewiąta trasa przewoźnika z lotniska Poznań Ławica.
Czwartek, 27 Marca 2014
 
RYANAIR: Rzeszów zyskuje Oslo, Gdańsk traci Eindhoven, a Łódź Mediolan  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nowe połączenie z Rzeszowa do Oslo Rygge. Gdańsk traci loty do Eindhoven. Mimo wcześniejszych zapowiedzi do letniego rozkładu rejsów nie wróci trasa Łódź - Mediolan Bergamo.
Czwartek, 24 Stycznia 2013
 
RYANAIR: Eindhoven 52. bazą linii  (Wiadomości zagraniczne)
Lotnisko w Eindhoven będzie 52. bazą tanich linii lotniczych Ryanair. Do istniejących już 26. tras dołączą cztery nowe. Baza rusza w kwietniu 2013 roku.
Wtorek, 11 Grudnia 2012
 
WIZZ AIR: 9 mln pasażerów w Katowicach  (Aktualności)
9 mln pasażerów przewiozły tanie linie lotnicze Wizz Air na trasach z i do Katowic, od początku swojej działalności. Przewoźnik ogłosił również partnerski program promocyjny dla narciarzy.
Środa, 14 Listopada 2012
 
LATAJZNAMI.PL: Za 2 złote z Gdańska do Eindhoven  (Aktualności)
Planujesz dwa tygodnie w Holandii? To skorzystaj z oferty lotów Ryanair. Bilet w obie strony na trasie Gdańsk - Eindhoven kosztuje zaledwie 2 złote*.
Poniedziałek, 27 Sierpnia 2012
 
WIZZ AIR: Z Rygi do Eindhoven  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Rygi do Eindhoven. Będzie to trzecia trasa węgierskiej linii ze stolicy Łotwy. Połączenie do Eindhoven dołączy do Oslo Torp i Londynu Luton.
Środa, 17 Sierpnia 2011
 
RYANAIR: Z Gdańska też do Eindhoven  (Aktualności)
Nie tylko Kraków zyskał nowe połączenie z Eindhoven. Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią również loty na trasie Gdańsk - Eindhoven. Pierwszy rejs zaplanowano 1 listopada 2011 roku.
Środa, 27 Lipca 2011
 
RYANAIR: Z Krakowa do Eindhoven  (Aktualności)
Ryanair uruchomi połączenie z Krakowa do Eindhoven. Pierwszy rejs odbędzie się 31 października, a loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. To pierwsze połączenie Ryanair z Krakowa do Holandii.
Środa, 27 Lipca 2011
 
WIZZ AIR: Baza w Belgradzie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze uruchomią w kwietniu 2011 roku bazę w Belgradzie. Jednocześnie przewoźnik uruchomi ze stolicy Serbii pięć tras. Żadna z nich nie będzie jednak prowadziła do Polski.
Czwartek, 02 Września 2010
 
WIZZ AIR: Rozwój bazy w Budapeszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Czwarty samolot pojawi się w bazie Wizz Air w Budapeszcie. To oznacza zwiększenie częstotliwości na już istniejących trasach i dodanie nowych połączeń.
Piątek, 23 Kwietnia 2010
 
WIZZ AIR: Czwarty samolot w Warszawie  (Aktualności)
W warszawskiej bazie Wizz Air stacjonuje już czwarty samolot w biało-różowo-fioletowych barwach. To pozowliło na uruchomienie trzech zupełnie nowych tras z warszawskiego Okęcia.
Piątek, 19 Marca 2010
 
WIZZ AIR: Baza we Wrocławiu otwarta  (Aktualności)
Nowa baza tanich linii lotniczych Wizz Air we Wrocławiu otwarta. To 12 baza przewoźnika w Europie i piąta w Polsce. Jednocześnie uruchomionych zostanie pięć nowych połączeń.
Piątek, 12 Marca 2010
 
WIZZ AIR: Rozwój bazy w Warszawie, wcześniej z Wrocławia  (Aktualności)
Czwarty samolot w Warszawie i dwie nowe trasy - to nowości przedstawione przez tanią linię Wizz Air. Węgierski przewoźnik wcześniej wystartuje też z pięcioma połączeniami z Wrocławia.
Czwartek, 22 Października 2009
 
WIZZ AIR: Nowa baza we Wrocławiu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoją bazę we Wrocławiu. W połowie lipca przewoźnik rozpocznie rejsy do ośmiu miast. Tym samym liczba tras obsługiwanych węgierskie linie z portu imienia Kopernika wzrośnie do dziewięciu.
Środa, 30 Września 2009
 


Strony: [1] 2 

powrót