Booking.com

Tagi
Tag: Edynburg. Wyniki 1 - 20 spośród 37
Ryanair zimą na dwóch trasach do Szkocji  (Aktualności)
Dwa polskie lotniska zyskają zimą dodatkowe loty do Edynburga liniami Ryanair. To odpowiedź irlandzkiej linii na działania konkurencji.
Czwartek, 08 Sierpnia 2019
 
Nowe trasy Wizz Air z Polski  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nowe połączenia z Polski. Z Gdańska będzie można polecieć do Szkocji i na Ukrainę. Z Katowic i Wrocławia będzie można polecieć na Ukrainę, a z Warszawy do Szkocji. Loty ruszają w sezonie zimowym 2019/2020.
Wtorek, 06 Sierpnia 2019
 
HIT! Tanie loty do Edynburga z Poznania za 104 PLN w obie strony  (Promocje)
Majowy weekend w Edynburgu. Szkocja w bardzo dobrej cenie. Bezpośrednie loty z Poznania do Edynburga za 104 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Czwartek, 29 Marca 2018
 
HIT! Loty do Edynburga za 78 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Lubisz tanie loty. Leć na tydzień w Szkocji. Podróż w obie strony to wydatek zaledwie 78 PLN. Sprawdź, kup, leć i zwiedzaj Szkocję jesienią. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli.
Niedziela, 01 Października 2017
 
Ryanair poleci z Katowic i Szczecina do Edynburga  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś kolejne, dwie nowe trasy z Polski. Jesienią przewoźnik rozpocznie loty do Edynburga z Katowic i Szczecina. Firma stawia na Polskę. Na przełomie października i listopada 2017 r. uruchomi kilkadziesiąt nowych tras.
Czwartek, 16 Lutego 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
HIT! Tanie loty Edynburg - 175 PLN  (Promocje)
Magiczna Szkocja w dobrej cenie. Loty do Edynburga za 175 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję 5-dniowego wyjazdu do Szkocji, która zachwyca zabytkami, krajobrazami i kulturą.
Czwartek, 26 Stycznia 2017
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
Czech Airlines nie będą latać z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Nie będzie lotów z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Linie Czech Airlines rezygnują z tych połączeń. Wcześniej zapowiadały, że wrócą na trasy po zimowej przerwie. Powód skasowania rejsów?
Środa, 27 Stycznia 2016
 
CZECH AIRLINES: Zawieszone loty z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Czech Airlines zawieszają połączenia z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Loty w okresie świąteczno-noworocznym zostaną zrealizowane noramlnie według rozkładu. Jaki jest powód zawieszenia lotów na dwa miesiące i co z pasażerami, którzy wykupili już bilety?
Piątek, 04 Grudnia 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair'em będzie można polecieć z Gdańska na Maltę i z Wrocławia do Wenecji. Oba połączenia wystartują w sezonie letnim 2016. Linia utrzyma także istniejącą już trasę z Wrocławia na Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym będzie więcej rejsów na już istniejących połączeniach.
Środa, 23 Września 2015
 
EDYNBURG z bagażem i jedzeniem od 248 PLN  (Promocje)
Loty z Łodzi do Edynburga w dobrej cenie. Lot w jedną stronę od 248 PLN z bagażem podręcznym, rejestrowanym i posiłkiem na pokładzie. Okazja by poczuć przedświąteczną atmosferę w stolicy Szkocji.
Sobota, 08 Sierpnia 2015
 
CZECH AIRLINES: Ruszyły loty z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Czech Airlines rozpoczęły loty na dwóch trasach - z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Sprzedaż biletów ruszyła zaledwie miesiąc temu a już wyniki są zadowalające - mówią przedstawiciele czeskiego przewoźnika.
Wtorek, 14 Lipca 2015
 
Nowa trasa Łódź - Edynburg za 400 PLN w obie strony  (Promocje)
Linie Czech Airlines zapowiedziały nowe trasy z Polski. M.in. można będzie polecieć z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga. Bilety na loty w obie strony mają kosztować 440 PLN. Ale czy tyle kosztują?
Poniedziałek, 15 Czerwca 2015
 
CZECH AIRLINES: Nowe trasy z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Nowe trasy z Łodzi i Rzeszowa. Linie Czech Airlines będą latać do Edynburga i Pragi. Połączenia ruszają w lipcu. Rozmowy na temat ich uruchomienia trwały od kilku miesięcy.
Poniedziałek, 15 Czerwca 2015
 
ŁÓDŹ: Lotów do Edynburga jednak nie będzie, a do Liverpoolu...  (Aktualności)
Zamieszanie z lotami z Łodzi do Edynburga i Liverpoolu. Najpierw lotów do Edynburga w sezonie zimowym 2013/2014 miało nie być. Później, po porozumieniu lotniska z Ryanair, wróciły do rozkładu. A teraz znowu ich nie będzie.
Wtorek, 08 Października 2013
 
ŁÓDŹ: A jednak będą loty do Edynburga i Liverpoolu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair wznowiły sprzedaż biletów na trasach z Łodzi do Edynburga i Liverpoolu. Według wcześniejszych informacji, oba połączenia miały zostać zawieszone na sezon zimowy 2013/2014.
Czwartek, 03 Października 2013
 
RYANAIR: Także z Poznania polecimy wcześniej do Edynburga  (Aktualności)
Nie tylko z Łodzi do Edynburga ale też z Poznania do Edynburga polecimy wcześniej niż planowano. Ryanair wznowi rejsy ze stolicy Wielkopolski już 21 stycznia 2013 roku.
Niedziela, 09 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Loty z Łodzi do Edynburga wrócą dwa miesiące wcześniej  (Aktualności)
Wcześniej niż zapowiadano wznowione zostanie połączenie z Łodzi do Edynburga. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 24 stycznia 2013 roku. Początkowo planowano, że będzie to pod koniec marca.
Piątek, 07 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Z Katowic i Rzeszowa do Szkocji  (Aktualności)
Dwie nowe trasy zapowiedziały tanie linie lotnicze Ryanair. Pod koniec marca przewoźnik uruchomi połączenia z Katowic do Edynburga i z Rzeszowa do Glasgow Prestwick.
Wtorek, 04 Grudnia 2012
 


Strony: [1] 2 

powrót