Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Edynburg. Wyniki 1 - 20 spośród 35
HIT! Tanie loty do Edynburga z Poznania za 104 PLN w obie strony  (Promocje)
Majowy weekend w Edynburgu. Szkocja w bardzo dobrej cenie. Bezpośrednie loty z Poznania do Edynburga za 104 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Czwartek, 29 Marca 2018
 
HIT! Loty do Edynburga za 78 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Lubisz tanie loty. Leć na tydzień w Szkocji. Podróż w obie strony to wydatek zaledwie 78 PLN. Sprawdź, kup, leć i zwiedzaj Szkocję jesienią. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli.
Niedziela, 01 Października 2017
 
Ryanair poleci z Katowic i Szczecina do Edynburga  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś kolejne, dwie nowe trasy z Polski. Jesienią przewoźnik rozpocznie loty do Edynburga z Katowic i Szczecina. Firma stawia na Polskę. Na przełomie października i listopada 2017 r. uruchomi kilkadziesiąt nowych tras.
Czwartek, 16 Lutego 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
HIT! Tanie loty Edynburg - 175 PLN  (Promocje)
Magiczna Szkocja w dobrej cenie. Loty do Edynburga za 175 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję 5-dniowego wyjazdu do Szkocji, która zachwyca zabytkami, krajobrazami i kulturą.
Czwartek, 26 Stycznia 2017
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
Czech Airlines nie będą latać z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Nie będzie lotów z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Linie Czech Airlines rezygnują z tych połączeń. Wcześniej zapowiadały, że wrócą na trasy po zimowej przerwie. Powód skasowania rejsów?
Środa, 27 Stycznia 2016
 
CZECH AIRLINES: Zawieszone loty z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Czech Airlines zawieszają połączenia z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Loty w okresie świąteczno-noworocznym zostaną zrealizowane noramlnie według rozkładu. Jaki jest powód zawieszenia lotów na dwa miesiące i co z pasażerami, którzy wykupili już bilety?
Piątek, 04 Grudnia 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair'em będzie można polecieć z Gdańska na Maltę i z Wrocławia do Wenecji. Oba połączenia wystartują w sezonie letnim 2016. Linia utrzyma także istniejącą już trasę z Wrocławia na Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym będzie więcej rejsów na już istniejących połączeniach.
Środa, 23 Września 2015
 
EDYNBURG z bagażem i jedzeniem od 248 PLN  (Promocje)
Loty z Łodzi do Edynburga w dobrej cenie. Lot w jedną stronę od 248 PLN z bagażem podręcznym, rejestrowanym i posiłkiem na pokładzie. Okazja by poczuć przedświąteczną atmosferę w stolicy Szkocji.
Sobota, 08 Sierpnia 2015
 
CZECH AIRLINES: Ruszyły loty z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Czech Airlines rozpoczęły loty na dwóch trasach - z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Sprzedaż biletów ruszyła zaledwie miesiąc temu a już wyniki są zadowalające - mówią przedstawiciele czeskiego przewoźnika.
Wtorek, 14 Lipca 2015
 
Nowa trasa Łódź - Edynburg za 400 PLN w obie strony  (Promocje)
Linie Czech Airlines zapowiedziały nowe trasy z Polski. M.in. można będzie polecieć z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga. Bilety na loty w obie strony mają kosztować 440 PLN. Ale czy tyle kosztują?
Poniedziałek, 15 Czerwca 2015
 
CZECH AIRLINES: Nowe trasy z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Nowe trasy z Łodzi i Rzeszowa. Linie Czech Airlines będą latać do Edynburga i Pragi. Połączenia ruszają w lipcu. Rozmowy na temat ich uruchomienia trwały od kilku miesięcy.
Poniedziałek, 15 Czerwca 2015
 
ŁÓDŹ: Lotów do Edynburga jednak nie będzie, a do Liverpoolu...  (Aktualności)
Zamieszanie z lotami z Łodzi do Edynburga i Liverpoolu. Najpierw lotów do Edynburga w sezonie zimowym 2013/2014 miało nie być. Później, po porozumieniu lotniska z Ryanair, wróciły do rozkładu. A teraz znowu ich nie będzie.
Wtorek, 08 Października 2013
 
ŁÓDŹ: A jednak będą loty do Edynburga i Liverpoolu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair wznowiły sprzedaż biletów na trasach z Łodzi do Edynburga i Liverpoolu. Według wcześniejszych informacji, oba połączenia miały zostać zawieszone na sezon zimowy 2013/2014.
Czwartek, 03 Października 2013
 
RYANAIR: Także z Poznania polecimy wcześniej do Edynburga  (Aktualności)
Nie tylko z Łodzi do Edynburga ale też z Poznania do Edynburga polecimy wcześniej niż planowano. Ryanair wznowi rejsy ze stolicy Wielkopolski już 21 stycznia 2013 roku.
Niedziela, 09 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Loty z Łodzi do Edynburga wrócą dwa miesiące wcześniej  (Aktualności)
Wcześniej niż zapowiadano wznowione zostanie połączenie z Łodzi do Edynburga. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 24 stycznia 2013 roku. Początkowo planowano, że będzie to pod koniec marca.
Piątek, 07 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Z Katowic i Rzeszowa do Szkocji  (Aktualności)
Dwie nowe trasy zapowiedziały tanie linie lotnicze Ryanair. Pod koniec marca przewoźnik uruchomi połączenia z Katowic do Edynburga i z Rzeszowa do Glasgow Prestwick.
Wtorek, 04 Grudnia 2012
 
ŁÓDŹ: Wracają trzy trasy Ryanair, odlatuje jeden Wizz Air  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair ponownie uruchomią trzy połączenia z Łodzi. Rejsy do Bristolu, Edynburga i Mediolanu Bergamo ruszą na przełomie marca i kwietnia 2013 roku. Znika za to trasa do Dortmundu.
Wtorek, 20 Listopada 2012
 
EASYJET: Sześć nowych tras z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet uruchomi sześć nowych tras z Edynburga. Jednocześnie brytyjska tania linia zwiększy liczbę samolotów stacjonujących w stolicy Szkocji z pięciu do siedmiu.
Czwartek, 11 Października 2012
 


Strony: [1] 2 

powrót