Booking.com

Tagi
Tag: Dusseldorf. Wyniki 1 - 20 spośród 29
Ruszyły dwie nowe trasy z Gdańska  (Aktualności)
Nowe trasy i nowy przewoźnik w Gdańsku. Zainaugurowano dwa połączenia - do Niemiec i Norwegii. Samolot Eurowings został powitany salutem wodnym.
Niedziela, 27 Października 2019
 
Eurowings uruchomi nowe połączenie z Gdańska  (Aktualności)
Eurowings będzie latał z Gdańska do Dusseldorfu. Niemiecka linia rozpoczęła już sprzedaż biletów na nowe połączenie. Przewoźnik będzie oferował cztery loty tygodniowo.
Piątek, 12 Kwietnia 2019
 
Eurowings uruchomi loty Wrocław - Stuttgart i poleci częściej do Dusseldorfu  (Aktualności)
Z Wrocławia będzie można polecieć do niemieckiego Stuttgartu. Loty na tej trasie uruchomią linie Eurowings, należące do grupy Lufthansa.
Czwartek, 15 Lutego 2018
 
Lufthansa uruchamia nowe loty z Berlina i Nadrenii Północnej-Westfalii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Lufthansa Group uruchamiają nowe połączenia z Niemiec. Będzie można polecieć m.in. z Berlina do Nowego Jorku i z Dusseldorfu do Miami.
Piątek, 29 Września 2017
 
Eurowings poleci z Krakowa do Dusseldorfu  (Aktualności)
Linie lotnicze Eurowings uruchomią nowe loty na trasie Kraków - Dusseldorf. Loty startują w sezonie letnim 2017. To już druga trasa tego przewoźnika z lotniska w Balicach. Nowe połączenie w Krakowie oznacza zmianę w Katowicach.
Piątek, 02 Września 2016
 
Strajk Lufthansy - loty do Niemiec odwołane  (Aktualności)
Lufthansa odwołuje środowe loty z Polski do Niemiec i z powrotem. Powodem jest strajk pracowników naziemnych na kilku głównych lotniskach w Niemczech. Pasażerowie powinni na bieżąco sprawdzać status swojego lotu.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
LOT: Z rozkładu lotów znika 6 tras  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają część tras. To wymóg Komisji Europejskiej, która zgodziła się na pomoc publiczną dla przewoźnika. Z rozkładu znikie łącznie sześć połączeń. Czy to krótkotrwałe zawieszenie czy likwidacja?
Niedziela, 31 Maja 2015
 
EUROLOT: Nowe kierunki. Dusseldorf i Lublin  (Aktualności)
Linie Eurolot uruchamiają nowe połączenia. Przewoźnik poinformował, że startuje z lotami pomiędzy Warszawą a Dusseldorfem oraz z Warszawy do Lublina. Rejsy do Niemiec mają być realizowane dwa razy dziennie.
Piątek, 05 Września 2014
 
BYDGOSZCZ: Ryanair poleci do Glasgow zamiast do Prestwick  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zmieniają lotnisko docelowe w Glasgow. Z Bydgoszczy będą latać do portu Glasgow International, a nie jak wcześniej na oddalone od centrum miasta o 50 km lotnisko Prestwick. Zmiana zacznie obowiązywać pod koniec października 2014 r.
Piątek, 04 Lipca 2014
 
SMALL PLANET AIRLINES: Loty z Libii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Small Planet Airlines realizują rejsy dla libijskiego przewoźnika Afriqiyah Airways. Firma obsługuje loty z Trypolisu do trzech miast w Europie Zachodniej.
Środa, 26 Marca 2014
 
LUFTHANSA: Więcej lotów pomiędzy Niemcami a Japonią  (Wiadomości zagraniczne)
Od 30 marca 2014 r., pasażerowie Lufthansy będą mieli do dyspozycji nowe rejsy z Frankfurtu i Monachium na tokijskie lotnisko Haneda. To rozległe, największe japońskie lotnisko jest położone zaledwie 14 km na południe od Tokio.
Środa, 18 Grudnia 2013
 
LUFTHANSA: Dodatkowy rejs do Frankfurtu i większe samoloty z Wrocławia  (Aktualności)
Lufthansa rozwija działalność na lotnisku we Wrocławiu. Już teraz połączenia do Frankfurtu obsługuje większy samolot niż dotychczas, a wiosną pojawi się dodatkowy rejs do portu przesiadkowego w Niemczech.
Czwartek, 14 Listopada 2013
 
LUFTHANSA: Więcej połączeń z Polski  (Aktualności)
Lufthansa będzie częściej latać z portów regionalnych. Więcej połączeń pojawi się w rozkładach w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Zmiany zaczną obowiązywać od wiosenno-letniego rozkładu lotów.
Poniedziałek, 21 Października 2013
 
LUFTHANSA: 20 lat od pierwszego lotu z Katowic  (Aktualności)
Lufthansa świętuje 20-lecie pierwszego lotu z Katowic. Inauguracyjny rejs odbył się 27 marca 1993 r. Dziś przewoźnik oferuje pasażerom 48 lotów tygodniowo z Katowic do Niemiec.
Środa, 27 Marca 2013
 
LUFTHANSA: Rekordowy rok w Polsce, Germanwings przejmą połączenia z Polski do Dusseldorfu  (Aktualności)
Linie lotnicze Lufthansa wożą na "polskich" trasach coraz więcej pasażerów. W przyszłym roku połączenia do Dusseldorfu zacznie obsługiwać należący do Grupy przewoźnik - Germanwings.
Środa, 12 Grudnia 2012
 
AIR BERLIN: Od marca z Warszawy do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Air Berlin wchodzą do Warszawy. W marcu przyszłego roku przewoźnik rozpoczyna loty na trasie do Berlina. Połączenie będzie realizowane aż trzy raz dziennie.
Wtorek, 02 Października 2012
 
LUFTHANSA: 300 tys. pasażerów na trasch w Krakowie  (Aktualności)
300 tys. pasażerów przewiozły linie lotnicze Lufthansa na trasach z i do Krakowa w 2011 roku. To 20 procent więcej niż rok wcześniej. Wyniki ogłoszono przy okazji uruchamiania nowej trasy do Dusseldorfu.
Środa, 28 Marca 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Cargo powoli się rozwija  (Wiadomości z Polski)
Ponad 370 tys. kg ładunków odprawiono na lotnisku w Łodzi od sierpnia 2011 do stycznia 2012 roku. To okres od kiedy uruchomiono połączenie cargo z Łodzi do Frankfurtu, Dusseldorfu i Wiednia.
Środa, 15 Lutego 2012
 
AIR BERLIN: Z Niemiec do Abu Dhabi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air Berlin uruchamiają nowe codzienne połączenie z Dusseldorfu do Abu Dhabi oraz zwiększają częstotliwość na trasie z Berlina do Abu Dhabi. Zmiany wejdą w życie od 25 marca 2012 roku.
Wtorek, 07 Lutego 2012
 
AIR BERLIN: Z Dusseldorfu do Las Vegas  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air Berlin uruchomią bezpośrednie połączenie z Dusseldorfu do Las Vegas. Pierwszy lot odbędzie się 10 maja 2012 roku.
Czwartek, 22 Grudnia 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót