Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Dubrownik. Wyniki 1 - 16 spośród 16
Nowe trasy LOTu z Krakowa. Więcej rejsów do Chicago  (Aktualności)
LOT rozpoczął sprzedaż biletów na dwóch nowych trasach z Krakowa. Pasażerowie będą mogli polecieć do Bukaresztu w Rumunii i Dubrownika w Chorwacji. Będzie też więcej lotów na trasie Kraków - Chicago.
Czwartek, 10 Stycznia 2019
 
LOT uruchomi loty do Dubrownika. Wracają dwa inne kierunki w Chorwacji  (Aktualności)
Latem 2018 roku LOT będzie latał do Dubrownika. Do rozkładu wrócą też sezonowe połączenia do Puli i Zadaru. Bilety na loty do Chorwacji są już w sprzedaży.
Czwartek, 21 Grudnia 2017
 
EUROLOT: Jeszcze więcej lotów nad morze - Bałtyckie i Adriatyckie  (Aktualności)
Eurolot uruchamia zupełnie nowe połączenie - z Krakowa do Heringsdorfu koło Świnoujścia. Będzie jeszcze więcej lotów z Warszawy do Splitu w Chorwacji. Połączenia startują w sezonie letnim.
Środa, 23 Kwietnia 2014
 
EUROLOT: Powrót lotów z Krakowa, Poznania i Warszawy do Chorwacji  (Aktualności)
Wracają popularne loty z Polski do Chorwacji. W sezonie letnim 2014 Eurolot wznowi połączenia z trzech miast w Polsce do trzech miast w Chorwacji. Ceny za lot w obie strony zaczynają się od 500 zł.
Poniedziałek, 16 Grudnia 2013
 
EUROLOT: Jeden bilet na kilka odcinków  (Aktualności)
Eurolot wprowadził usługę MultiCity. Pozwala ona na rezerwację podróży wieloetapowej. Pasażer może kupić jeden bilet na trasie Gdańsk - Zadar oraz Dubrownik - Gdańsk.
Piątek, 05 Lipca 2013
 
EUROLOT: Nie będzie lotów do Rijeki  (Aktualności)
Eurolot rezygnuje z lotów do Rijeki w Chorwacji. Linia miała tam latać z Gdańska i Warszawy. Loty miały rozpocząć się w czerwcu ale już wiadomo, że nie zostaną zrealizowane.
Środa, 29 Maja 2013
 
EUROLOT: 11 tras z Polski do Chorwacji  (Aktualności)
Eurolot będzie woził pasażerów pomiędzy Polską a Chorwację. W sezonie letnim 2013 przewoźnik będzie operował aż na 11. trasach pomiędzy krajami. Samoloty Eurolotu lądować w Zadarze, Splicie, Dubrowniku i Rijece.
Czwartek, 29 Listopada 2012
 
EUROLOT: Z Gdańska do Dubrownika, Zadaru i Rijeki  (Aktualności)
Dubrownik i Rijeka to dwa nowe kierunki, które uruchomią linie lotnicze Eurolot z Gdańska. Obie trasy dołączą do znanej już w Gdańsku trasy do Zadaru.
Poniedziałek, 12 Listopada 2012
 
EUROLOT: Latem 2013 z Poznania do Dubrownika  (Aktualności)
Linie lotnicze Eurolot uruchomią w sezonie letnim 2013 połączenie z Poznania do Dubrownika. To efekt dobrych wyników jakie przewoźnik uzyskał w 2012 roku na trasach pomiędzy Polską a Chorwacją.
Czwartek, 25 Października 2012
 
EASYJET: Sześć nowych tras z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet uruchomi sześć nowych tras z Edynburga. Jednocześnie brytyjska tania linia zwiększy liczbę samolotów stacjonujących w stolicy Szkocji z pięciu do siedmiu.
Czwartek, 11 Października 2012
 
EUROLOT: Jeszcze latem z Gdańska do Zadaru, a z Warszawy do Splitu  (Aktualności)
Już za niewiele ponad miesiąc linie lotnicze Eurolot uruchomią połączenie z Gdańska do Zadaru w Chorwacji. Przewoźnik ogłosił to dzisiaj podczas inauguracji lotów z Gdańska do Aarhus w Danii.
Poniedziałek, 14 Maja 2012
 
ENTER AIR: Półmilionowy pasażer  (Aktualności)
Polska linia czarterowa Enter Air przewiozła pół miliona pasażerów. Jubileuszowy leciał samolotem z Dubrownika do Warszawy. Na Lotnisku Chopina czekały na niego niespodzianki, m.in. zwrot kosztów wakacji.
Piątek, 15 Lipca 2011
 
TAP PORTUGAL: Sześć nowych tras  (Wiadomości zagraniczne)
Wiedeń, Ateny, Dusseldorf, Bordeaux, Manchester oraz Dubrownik to sześć nowych tras z Lizbony w ofercie linii lotniczych TAP Portugal. Wszystkie pojawią się w ofercie w sezonie letnim 2011.
Niedziela, 19 Grudnia 2010
 
WROCŁAW STRACHOWICE: Dubrownik wśród czarterów  (Aktualności)
Dubrownik to jeden z 15 kierunków czarterowych z Wrocławia. Do Chorwacji będzie można latać przez całe lato, już od najbliższego czwartku, 3 czerwca. Tegoroczna oferta letnia jest najbogatsza w historii lotniska.
Wtorek, 01 Czerwca 2010
 
NORWEGIAN: Koniec lotów z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian likwidują bazę w Warszawie. Z rozkładu znikają loty na południe Europy. Przewoźnik będzie oferował jedynie loty do Skandynawii.
Piątek, 21 Maja 2010
 
NORWEGIAN: Majorka wystartowała  (Aktualności)
Norwegian uruchomił bezpośrednie połączenie z Warszawy na Majorkę. Tym samym Palma de Mallorca stała się trzecim miastem w Hiszpanii, obok Malagi i Alicante, do którego można polecieć samolotem Norwegian.
Środa, 31 Marca 2010
 

powrót