Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Dublin. Wyniki 1 - 20 spośród 27
Z Lublina do Dublina także zimą  (Aktualności)
Ryanair będzie latał z Lublina do Dublina także w sezonie zimowym - informuje Port Lotniczy Lublin. Do tej pory do stolicy Irlandii można było latać tylko w okresie letnim.
Piątek, 28 Czerwca 2019
 
Loty do Dublina i z powrotem za 157 PLN + hotel i samochód. Zielona Irlandia.  (Promocje)
Czy Irlandia w listopadzie jest zielona? Możesz sprawdzić i to nie wydając fortuny. Loty do Dublina i z powrotem za 157 PLN. Mamy też dla Ciebie propozycję hoteli i samochodów do wynajęcia.
Wtorek, 03 Października 2017
 
OKAZJA! Loty do Dublina za 178 PLN  (Promocje)
Szukasz tanich lotów do Irlandii? Mamy dla Ciebie propozycję podróży do Dublina. Za bilet w obie strony zapłacisz 178 PLN. W Irlandii możesz spędzić nawet tydzień. Sprzwdź ofertę, którą znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie.
Niedziela, 19 Marca 2017
 
Loty do Dublina za 96 PLN  (Promocje)
Powitaj wiosnę w zielonej Irlandii. Lot w jedną stronę można kupić nawet za 96 złotych. Dziś proponujemy Wam tydzień w Dublinie i Irlandii. Nie byłeś jeszcze na Zielonej Wyspie? Nic straconego - leć za niewielkie pieniądze.
Niedziela, 19 Lutego 2017
 
RYANAIR: Wracają loty z Lublina do Dublina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze wracają z połączeniem Lublin - Dublin. Pasażerowie będą musieli jednak na nie trochę poczekać. Pierwszy lot dopiero 25 października 2015 r. Obecnie irlandzka lata z Lublina na jednej trasie.
Piątek, 13 Lutego 2015
 
FINNAIR: Nowe trasy do Dublina, Aten i na Maltę  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair uruchomią w sezonie letnim 2015 trzy nowe trasy z Helsinek. Przewoźnik będzie latał do Dublina, Aten i na Maltę. Są to połączenia sezonowe, które zostaną skomunikowane z rejsami z Helsinek do Azji.
Czwartek, 11 Września 2014
 
RYANAIR: Będzie więcej lotów do Dublina... ale zimą  (Aktualności)
Ryanair zwiększy częstotliwość lotów do Dublina. W sezonie zimowym 2014/2015 będzie więcej połączeń do stolicy Irlandii z Krakowa, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Bilety są już w sprzedaży.
Czwartek, 20 Marca 2014
 
RYANAIR: Koniec lotów z Lublina do Dublina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair likwidują połączenie z Lublina do Dublina. Ostatni rejs na tej trasie odbędzie się 29 marca 2014 r. Wcześniej lotnisko w Lublinie straciło loty do Liverpoolu.
Czwartek, 30 Stycznia 2014
 
GDAŃSK: Samoloty latają pełne, albo nawet przepełnione  (Aktualności)
W sierpniu przeciętne obłożenie na niektórych lotach z Gdańska przekroczyło 100 proc. Tak było w przypadku rejsów do Lublina, Glasgow, Dublina. Rekord padł na trasie do Cork - 103,5 proc.
Piątek, 06 Września 2013
 
RYANAIR: Pasażer nr 2 555 555 w Poznaniu  (Aktualności)
Dwójka i sześć piątek - pasażera o takim numerze odprawiły linie Ryanair na lotnisku w Poznaniu. Ponad 2,5 mln podróżych linia przewiozła w niecałe osiem lat od uruchomienia pierwszej trasy.
Wtorek, 02 Lipca 2013
 
RYANAIR: Nowa siedziba w Dublinie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Ryanair kupiły nowe biura w Dublinie. Oznacza to przeprowadzję firmy z lotniska do budynku znajdującego się w Airside Business Park w Swords.
Piątek, 15 Lutego 2013
 
BYDGOSZCZ: Pierwszy raz 300 tys. pasażerów w ciągu roku  (Aktualności)
Po raz pierwszy w historii Port Lotniczy Bydgoszcz odprawił 300 tys. pasażerów w ciągu jednego roku. Już wiadomo, że rok 2012 będzie najlepszym w historii pod względem liczby obsłużonych podróżnych.
Poniedziałek, 05 Listopada 2012
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
RYANAIR: Od grudnia z Lublina do Dublina i Londynu  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejne polskie lotnisko. 17 grudnia linia rozpoczyna loty z Lublina. Na początek pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie trasy - do Dublina i Londynu Stansted.
Środa, 19 Września 2012
 
RYANAIR: Nowe trasy z Modlina  (Aktualności)
Ryanair uruchomi osiem nowych tras z lotniska Warszawa Modlin. Jeszcze w tym roku przewoźnik rozpocznie loty do Brukseli Charleroi, Londynu Stansted, Dublina, Mediolanu Bergamo, Oslo Rygge, Rzymu Ciampino i Sztokholmu Skavsta.
Środa, 08 Lutego 2012
 
RYANAIR: Specjalne loty na Euro 2012  (Aktualności)
Ryanair uruchomi specjalne loty na Euro 2012. Są one przygotowane dla kibiców z Irlandii, którzy będą mogli przylecieć do Polski bezpośrednio przed meczami swojej reprezentacji.
Środa, 14 Grudnia 2011
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: A jednak będą loty do Liverpoolu  (Aktualności)
Ryanair będzie jednak latał na trasie Łódź - Liverpool. Przewoźnik zdecydował, że będzie kontynuował połączenie, mimo że wcześniej zapowiadał likwidację trasy od sezonu letniego 2011.
Czwartek, 17 Lutego 2011
 
KRAKÓW BALICE: Mgła - odwołane loty  (Aktualności)
Mgła utrudnia funkcjonowanie lotniska w Krakowie. We wtorek odwołano kilka rejsów, kolejne notowały opóźnienia. Część maszyn przekierowano do innych portów.
Wtorek, 04 Stycznia 2011
 
PODRÓŻ: Zima na lotniskach w Europie  (Aktualności)
Poważne problemy z dostaniem się do Polski mają pasażerowie na lotnisku w Dublinie. Koczuje tam kilkaset osób, które w czwartek miały przylecieć do kraju. Ryanair odwołał rejsy z powodu złej pogody.
Piątek, 24 Grudnia 2010
 
RYANAIR: Witamy w Estonii  (Wiadomości zagraniczne)
Ryanair rozpoczyna loty z Tallina w Estonii. Tania linia uruchomi łącznie siedem tras. Pierwszych pięć w połowie grudnia, kolejne w styczniu.
Czwartek, 30 Września 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót