Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Dreamliner. Wyniki 1 - 20 spośród 78
LOT zamawia większe Dreamlinery  (Wiadomości z Polski)
W 2018 roku do floty Polskich Linii Lotniczych LOT dołączą większe Dreamlinery. Boeing 787-9 jest dłuższą i bardziej efektywną wersją obecnie posiadanych maszyn. Samolot zabiera też więcej pasażerów.
Czwartek, 02 Lutego 2017
 
Największe samoloty w Warszawie [FOTO]  (Aktualności)
Linie lotnicze coraz częściej latają coraz większymi samolotami z Lotniska Chopina w Warszawie. I mimo, że w stolicy nadal nie ląduje regularnie największy samolot pasażerski świata, to pozostaje tylko kwestią czas kiedy w Warszawie w rozkładzie któregoś z przewoźników pojawi się Airbus A380.
Niedziela, 25 Grudnia 2016
 
Nowość! LOT będzie latał z Warszawy do Seulu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią nowe bezpośrednie loty z Warszawy do Seulu. Połączenie do Korei będzie trzecim kierunkiem azjatyckim w ofercie polskiego przewoźnika. Pierwszy rejs jeszcze w tym roku. Bilety są już w sprzedaży.
Środa, 22 Czerwca 2016
 
LOT: Wystartowały loty do Tokio  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rejsy do Tokio. To piąty, międzykontynentalny kierunek w ofercie polskiej linii. W tym roku mogą być jeszcze kolejne. Jakie? Nazwy miast już są znane. Nowe połączenie do Japonii to najkrótsza i najszybsza trasa z Polski.
Środa, 13 Stycznia 2016
 
LOT: Zimowy sezon czarterowy rozpoczęty  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły zimowy sezon czarterów. Pierwszy rejs Dreamliner wykonał na trasie Warszawa - Kuba. W sumie na zlecenie dwóch największych polskich biur podróży Boeingi 787 przewoźnika wykonają ponad 300 rejsów do kilkunastu najpopularniejszych egzotycznych destynacji na świecie.
Wtorek, 03 Listopada 2015
 
LOT: Dwie nowe trasy do Azji i kilkanaście w Europie  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze stawiają na rozwój. Już w przyszłym roku uruchomią pięć nowych tras azjatyckich. Na razie jednak wiemy o trzech nowych kierunkach. W rozkładzie pojawią się też trzy nowe trasy w Europie i kilkanaście powracjących.
Poniedziałek, 22 Czerwca 2015
 
LOT: Nowa trasa - polecimy do Tokio  (Aktualności)
W styczniu 2016 r. wystartuje nowe połączenie LOT-u. Polska linia uruchomi bezpośrednie loty do Tokio. Bilety są już w sprzedaży. A ceny? Sprawdźcie sami czy warto rezerwować podróże.
Piątek, 19 Czerwca 2015
 
LOT: Poczuj się jak pilot Dreamlinera [FOTO]  (Aktualności)
Poczuj się jak pilot Dreamlinera wspierając WOŚP! LOT już po raz siódmy gra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Tym razem przekazuje na licytację przelot do Gatwick pod Londynem i szkolenie na symulatorze Boeinga 787 Dreamliner!
Sobota, 10 Stycznia 2015
 
LOT: Dreamliner dla Air Europa  (Wiadomości z Polski)
Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały roczną umowę na wynajęcie jednego z Dreamlinerów w ramach współpracy z hiszpańską linią Air Europa. To kolejne tego typu działanie będące efektem realizowanego przez LOT planu restrukturyzacji zaakceptowanego przez Komisję Europejską.
Poniedziałek, 08 Grudnia 2014
 
LOT: Pół miliona pasażerów w Dreamlinerach [VIDEO]  (Aktualności)
Boeingi 787 Dreamliner w barwach LOT-u przewiozły już pół miliona osób! Statystyka wskazała jednoznacznie na Macieja Kołodzieja, który kupił bilet jako Półmilionowy pasażer tej maszyny, która w siatce LOT-u realizuje wszystkie rejsy długodystansowe.
Środa, 19 Listopada 2014
 
LOT: Pasażerowie coraz częściej wybierają wyższe klasy podróży  (Aktualności)
Coraz więcej pasażerów wybiera klasy LOT-u o podwyższonym standardzie. Dzięki Dreamlinerom, po trzech kwartałach tego roku, liczba osób podróżujących w LOT Business Class oraz LOT Premium Class na trasach długodystansowych wzrosła o 48 proc.
Czwartek, 13 Listopada 2014
 
LOT: Ruszyły zimowe czartery Dreamlinerem  (Aktualności)
LOT rozpoczął rejsy czarterowe Dreamlinerami. Dzięki temu podróż w dalekie zakątki świata jest krótsza i bardziej komfortowa. Polski przewoźnik wozi na wakacje turystów dwóch największych biur podróży - Itaki i Rainbow Tours.
Piątek, 31 Października 2014
 
NAJDŁUŻSZY REJS W HISTORII LOTU  (Ciekawostki)
Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT pobił rekord najdłuższego bezpośredniego rejsu w historii firmy. Boeing 787 wykonał lot na trasie z Warszawy do Antofagasta w Chile. 12 tys. kilometrów pokonał w 14,5 godziny.
Czwartek, 02 Października 2014
 
BOEING: Pierwszy Boeing 787-9 dostarczony  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air New Zealand świętują dostarczenie pierwszego samolotu 787-9 Dreamliner. Tym samym stały się pierwszym klientem Boeinga, który posiada ten model maszyny.
Środa, 09 Lipca 2014
 
LOT: Niezwykły rejs Dreamlinera do Madrytu  (Aktualności)
Co łączy Dreamlinera, LOT, Madryt i program MasterChef? Jeden z odcinków tego show zostanie nakręcony na pokładzie lecącego Dreamlinera LOTu z Warszawy do Madrytu. Ty też możesz się tam znaleźć.
Wtorek, 10 Czerwca 2014
 
LOT: Nowy Franek już we flocie  (Aktualności)
Franek to imię najnowszego Dreamlinera we flocie LOT-u. Imię dla samolotu wybrali pasażerowie w konkursie internetowym. To już szósty Boeing 787 należący do polskiego przewoźnika.
Sobota, 03 Maja 2014
 
LOT: Dreamliner będzie OrkiestroLOTem podczas WOŚP i nie tylko  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT „zagrają” po raz szósty podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku LOT będzie promował inicjatywę Jurka Owsiaka na… Dreamlinerze. Samolot o numerach rejestracyjnych SP-LRB zostanie oklejony czterema sercami WOŚP.
Środa, 08 Stycznia 2014
 
LOT: 1,5 tys. dodatkowych miejsc w Dreamlinerach na święta  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomi trzy dodatkowe rejsy Dreamlinerem w okresie świątecznym. Będą to loty pomiędzy Warszawą a Nowym Jorkiem i Chicago. Pasażerowie zyskają 1,5 tys. dodatkowych miejsc.
Czwartek, 14 Listopada 2013
 
LOT: Wystartowały czartery Dreamlinerem  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rejsy czarterowe Dreamlinerem. Do tej pory Boeingi 787 realizowały jedynie połączenia rozkładowe. Teraz turyści będą latać do Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej.
Niedziela, 03 Listopada 2013
 
BOEING: Pierwszy lot większego Dreamlinera  (Wiadomości zagraniczne)
Boeing 787-9 pomyślnie przeszedł testy. To dłuższa wersja już latającej maszyny. Po pięciogodzinnym locie nad Pacyfikiem maszyna bez żadnych problemów wróciła na przyfabryczne lotnisko koło Seatlle.
Środa, 18 Września 2013
 


Strony: [1] 2 3 > 

powrót