szalona sroda Image Banner 728 x 90


Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Dortmund. Wyniki 1 - 20 spośród 25
SAMOLOT BORUSSII W WARSZAWIE  (Ciekawostki)
Borussia Dortmund przyleci do Warszawy specjalnie pomalowanym samolotem. Airbus A320 linii Germanwings pojawi się na Lotnisku Chopina w samo południe we wtorek, 13 września.
Wtorek, 13 Września 2016
 
Strajk Lufthansy - loty do Niemiec odwołane  (Aktualności)
Lufthansa odwołuje środowe loty z Polski do Niemiec i z powrotem. Powodem jest strajk pracowników naziemnych na kilku głównych lotniskach w Niemczech. Pasażerowie powinni na bieżąco sprawdzać status swojego lotu.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
WIZZ AIR: Tanie loty dla pasażerów Eurolot  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air chcą przejąć pasażerów Eurolot i zwiększają ilość lotów na trasach na których od 1 kwietnia nie będzie latał Eurolot. Częstoliwość zostanie zwiększona na pięciu połączeniach Wizz Air.
Wtorek, 10 Lutego 2015
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Warszawy i to ile!  (Aktualności)
Aż osiem nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Wizz Air z Warszawy. Przewoźnik rozwija bazę na Lotnisku Chopina. Baza będzie składała się już z pięciu samolotów Airbus A320. Pierwsze nowe trasy ruszają już w styczniu 2015 r.
Środa, 06 Sierpnia 2014
 
KATOWICE: 10-milionowy pasażer Wizz Air  (Aktualności)
10 milionów pasażerów przewiozły tanie linie lotnicze Wizz Air na trasach z i do Katowic. Jubileusz świętowano po przylocie samolotu z Dortmundu. 10-milionową podróżną została pani Katarzyna Kukla z Opola.
Czwartek, 17 Października 2013
 
EUROLOT: Już od maja z Warszawy do Świnoujścia  (Aktualności)
Eurolot uruchomi bezpośrednie połączenie z Warszawy do Heringsdorfu koło Świnoujścia. W rozkładzie pojawią się też rejsy z Heringsdorfu do Dortmundu i Kolonii. Pierwszy lot już 4 maja 2013 r.
Piątek, 08 Lutego 2013
 
ŁÓDŹ: Wracają trzy trasy Ryanair, odlatuje jeden Wizz Air  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair ponownie uruchomią trzy połączenia z Łodzi. Rejsy do Bristolu, Edynburga i Mediolanu Bergamo ruszą na przełomie marca i kwietnia 2013 roku. Znika za to trasa do Dortmundu.
Wtorek, 20 Listopada 2012
 
WIZZ AIR: Powrót do Lwowa  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air wraca do Lwowa. Przewoźnik wznowi loty z tego lotniska na Ukrainie. Linia uruchomi loty do Dortmundu i Wenecji Treviso. Pierwszy rejs planowany jest 30 marca 2012 roku.
Środa, 23 Listopada 2011
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Pierwszy lot na Luton  (Aktualności)
90 procent miejsc na pierwszy lot z Łodzi do Londynu Luton jest już wykupionych. We wtorek, 13 września Wizz Air rozpoczyna rejsy na tej trasie. Będzie to drugie połączenie przewoźnika z Łodzi.
Poniedziałek, 12 Września 2011
 
WIZZ AIR: Z Łodzi do Londynu Luton  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią połączenie lotnicze z Łodzi do Londynu Luton. Pierwszy rejs zaplanowano 13 września 2011 roku. Bilety na te loty są już w sprzedaży.
Wtorek, 28 Czerwca 2011
 
WIZZ AIR: Awaria samolotu w Cork  (Wiadomości z Polski)
Kilkunastogodzinne opóźnienie ma samolot tanich linii lotniczych Wizz Air lecący z Cork do Katowic. Powodem jest awaria maszyny. Przedstawiciele przewoźnika czekają na części by naprawić samolot.
Czwartek, 28 Kwietnia 2011
 
WIZZ AIR: Czwarta baza w Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air otwiera czwartą bazę operacyjną w Rumunii, w Tirgu Mures. Siatka połączeń poszerzy się o siedem nowych tras. Początkowo loty z nowej bazy będzie obsługiwał jeden samolot Airbus 320.
Wtorek, 01 Marca 2011
 
WIZZ AIR: Kolejne cięcia - Łódź i Katowice  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadzają kolejne cięcia w lotach. Z Katowic nie będzie już lotów do Brukseli Charleroi. Łódź na razie na miesiąc traci połączenie ze Sztokholmem Skavsta.
Sobota, 12 Lutego 2011
 
WIZZ AIR: Będzie jednak trasa Łódź-Dortmund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air będą jednak kontynuować loty na trasie Łódź - Dortmund. Przewoźnik zmieni jednak dni i godziny rejsów, a także numer lotu.
Poniedziałek, 10 Stycznia 2011
 
EASYJET: Koniec trasy Kraków-Dortmund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet potwierdzają, że zawieszają połączenie na trasie Kraków - Dortmund. Loty znikną z rozkładu wraz z wejściem w życie letniego rozkładu na przełomie marca i kwietnia 2011 roku.
Wtorek, 28 Grudnia 2010
 
WIZZ AIR: Pierwszy lot z Łodzi do Sztokholmu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zainaugurowały loty na trasie z Łodzi do Sztokholmu Skavsta. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty.
Sobota, 18 Grudnia 2010
 
WIZZ AIR: Nowa usługa - taxi na lotnisko  (Aktualności)
Wizz Air proponuje pasażerom nową usługę - WIZZ Taxi. Pasażerowie podróżujący z Polski do Dortmundu mogą skorzystać z transportu z i na lotnisko w tym niemieckim mieście.
Poniedziałek, 14 Czerwca 2010
 
PIERWSZY LOT WIZZ AIR DO ŁODZI  (Wywiady)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zdobyły szóste lotnisko w Polsce. Po Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu przyszła pora na ŁÓDŹ. Zapraszamy na fotorelację z pierwszego lotu.
Środa, 07 Kwietnia 2010
 
WIZZ AIR: Debiut w Łodzi  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zainaugurowały działalność na lotnisku w Łodzi. We wtorek węgierski przewoźnik uruchomił loty do Dortmundu. Nie zabrakło uroczystego powitania.
Wtorek, 30 Marca 2010
 
WIZZ AIR: Baza we Wrocławiu otwarta  (Aktualności)
Nowa baza tanich linii lotniczych Wizz Air we Wrocławiu otwarta. To 12 baza przewoźnika w Europie i piąta w Polsce. Jednocześnie uruchomionych zostanie pięć nowych połączeń.
Piątek, 12 Marca 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót