Booking.com

Tagi
Tag: Doha. Wyniki 1 - 17 spośród 17
Qatar Airways będzie latał częściej z Warszawy  (Aktualności)
Linie lotnicze Qatar Airways uruchomią drugi rejs dziennie pomiędzy Warszawą a Dohą w Katarze. Częstotliwość na trasie zostanie zwiększona od 14 grudnia 2017 r.
Czwartek, 12 Października 2017
 
Najkrótszy lot A380 na świecie  (Ciekawostki)
Linie lotnicze Emirates uruchomiły najkrótszy lot na świecie Airbusem A380. Rejs trwa niewiele ponad godzinę. Samolot pokonuje zaledwie 379 kilometrów.
Poniedziałek, 12 Grudnia 2016
 
PROMOCJA! Tanie loty do Australii - 3497 PLN w obie strony  (Promocje)
Promocja lotów z Polski do Australii. Ceny biletów za przelot w obie strony zaczynają się od 3460 PLN. Swoją podróż marzeń możesz rozpocząć jeszcze w marcu 2016 r. Lot tylko z jedną przesiadką.
Czwartek, 10 Marca 2016
 
QATAR AIRWAYS: Będzie większy samolot na trasie Warszawa - Doha  (Aktualności)
Linie lotnicze Qatar Airways będą realizować połączenia Warszawa - Doha większym samolotem. Tym samym liczba dostępnych miejsc na każdym locie zwiększy się o ponad 100. Wcześniej samolot na większy zmieniły linie Emirates latające do Dubaju.
Poniedziałek, 28 Grudnia 2015
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: 10 milionów pasażerów [FOTO, VIDEO]  (Aktualności)
Lotnisko Chopina kolejny raz odprawiło 10 milionów pasażerów w ciągu jednego roku. Jubileuszowy podróżny przyleciał w piątek, 5 grudnia samolotem linii Qatar Airways z Dohy w Katarze. Jakie były pierwsze słowa pasażera?
Sobota, 06 Grudnia 2014
 
QATAR AIRWAYS: Pierwszy lot na Cypr  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways rozpoczęły loty na Cypr. To 138. kierunek w siatce połączeń arabskiego przewoźnika. Loty z Dohy do Larnaki będą realizowane cztery razy w tygodniu.
Wtorek, 29 Kwietnia 2014
 
QATAR AIRWAYS: Dreamlinerem do Tokyo  (Wiadomości zagraniczne)
Linie Qatar Airways będą latać z Dohy do Tokyo na lotnisko Haneda Boeingiem 787. Połączenie wystartuje 18 czerwca 2014 r. Będzie realizowane codziennie.
Czwartek, 06 Marca 2014
 
QATAR AIRWAYS: Większe limity bagażowe, nawet do 50 kg  (Aktualności)
Pasażerowie Qatar Airways będą mogli bezpłatnie przewieźć większy bagaż. Zmiany zaczną obowiązywać już od 1 września 2013 r. i będą dotyczyły wszystkich tras i wszystkich klas podróży.
Wtorek, 20 Sierpnia 2013
 
QATAR AIRWAYS: Więcej lotów na trasie Warszawa - Doha  (Aktualności)
Linie lotnicze Qatar Airways zwiększają liczbę lotów na trasie Warszawa - Doha. Zamiast czterech lotów w tygodniu będzie siedem. Codziennie na tej trasie będzie można polecieć już od 1 lutego.
Czwartek, 03 Stycznia 2013
 
QATAR AIRWAYS: Pierwszy lot na trasie Warszawa - Doha  (Aktualności)
Linie lotnicze Qatar Airways zainaugurowały połączenie Doha - Warszawa - Doha. To 32. trasa europejska w siatce przewoźnika i 12. uruchomiona przez linię w tym roku.
Środa, 05 Grudnia 2012
 
ONEWORLD: Qatar Airways przystępuje do sojuszu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways przystąpią do OneWorld. Proces przystąpienia do sojuszu zajmie od 12. do 18. miesięcy. Decyzję ogłoszono podczas spotkania OneWorld w Nowym Jorku.
Wtorek, 09 Października 2012
 
QATAR AIRWAYS: Linia otwiera biuro we Wrocławiu  (Wiadomości z Polski)
Linie lotnicze Qatar Airways otworzą swoje biuro we Wrocławiu. Będzie to europejskie centrum obsługi klienta. Pracę znajdzie tam docelowo około 200 osób.
Środa, 03 Października 2012
 
QATAR AIRWAYS: W grudniu ruszają loty na trasie Warszawa - Doha  (Aktualności)
W grudniu startuje trasa Warszawa - Doha. Loty do Kataru uruchomią linie lotnicze Qatar Airways. To kolejny przewoźnik z Bliskiego Wschodu, który rozpocznie loty z Lotniska Chopina.
Środa, 15 Sierpnia 2012
 
QATAR AIRWAYS: Siedem nowych tras w 2012 roku  (Wiadomości zagraniczne)
Siedem nowych tras uruchomią linie lotnicze Qatar Airways w sezonie letnim 2012. Wśród nich są dwa połączenia do Europy. Poza tym jedna trasa do Australii, trzy do Afryki i jedna do Arabii Saudyjskiej.
Środa, 16 Listopada 2011
 
QATAR AIRWAYS: Pierwszy lot do Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways rozpoczęły regularne rejsy do Rumunii. Połączenie z Dohy do Bukaresztu będzie realizowane cztery razy w tygodniu.
Wtorek, 18 Stycznia 2011
 
QATAR AIRWAYS: Ze Stuttgartu do Dohy  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways uruchomią bezpośrednie połączenie z Dohy do Stuttgartu. Będzie to czwarte miasto w Niemczech obsługiwane z bazy w Doha. Częściej będzie można też latać na trasie Doha - Monachium.
Środa, 06 Października 2010
 
QATAR AIRWAYS: Nowe loty do Europy  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways zapowiedziały uruchomienie dwóch nowych połączeń z Doha do Europy. W 2010 roku przewoźnik rozpocznie rejsy do Kopenhagi i Danii.
Środa, 30 Grudnia 2009
 

powrót