Booking.com

Tagi
Tag: Delhi. Wyniki 1 - 13 spośród 13
LOT poleci innymi trasami do Azji  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zmieniają trasy przelotu do kilku azjatyckich miast. Powodem jest trudna sytuacja polityczna w krajach Bliskiego Wschodu. Przewoźnik nie będzie latał nad Iranem.
Niedziela, 05 Stycznia 2020
 
LOT wystartował z połączeniem do Delhi  (Aktualności)
Pierwszy rejs na trasie Warszawa - Delhi. Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały bezpośrednie połączenie do Indii. To kolejna azjatycka trasa w ofercie polskiego przewoźnika.
Czwartek, 12 Września 2019
 
Nowy kierunek w Azji w ofercie LOTu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały uruchomienie kolejne azjatyckiej trasy. Jesienią przewoźnik rozpocznie rejsy do Indii. To szósty kierunek w Azji w ofercie LOTu. Samoloty będą latać na tej trasie 5 razy w tygodniu.
Wtorek, 15 Stycznia 2019
 
Azjatyckie kierunki w najnowszej promocji Emirates  (Promocje)
Linie lotnicze Emirates uruchomiły promocję dla pasażerów z Polski na loty w wybranych azjatyckich kierunkach, m.in. do Dubaju, Tajlandii, na Malediwy, Mauritius czy Seszele. Oferta specjalna potrwa do 7 listopada 2015 r. i dotyczy lotów w klasach ekonomicznej i biznes od 13 listopada do 17 marca 2016 r.
Wtorek, 03 Listopada 2015
 
Promocja! Loty do Azji od 2050 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Szanghaju, Seulu i Delhi. Leć Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 2 050 PLN*. W Azji możesz spędzić jesień, zimę i przywitać wiosnę. Zrobisz to wcześniej niż w Europie.
Czwartek, 22 Października 2015
 
PROMOCJA! Loty do Azji od 1990 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Pekinu, Szanghaju, Chongqing, Hongkongu, Singapuru, Seulu i Delhi oraz do Tokio, Nagoi i Osaki. Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 1 990 PLN*.
Wtorek, 25 Sierpnia 2015
 
HIT! Loty od Azji od 1990 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Szanghaju, Singapuru, Delhi, Bangkoku, Tokio, Osaki i Nagoi. Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 1 990 PLN*.
Środa, 17 Czerwca 2015
 
STAR ALLIANCE: Co czeka linie lotnicze w 2015 r.?  (Wiadomości zagraniczne)
Rozwój siatki połączeń - to główne zamierzenia linii lotniczych należących do Star Alliance na 2015 r. Członkiem Sojuszu są m.in. Polskie Linie Lotnicze LOT. Szefowie przewoźników spotkali się w Indiach.
Sobota, 27 Grudnia 2014
 
FINNAIR: Z Gdańska przez Helsinki do Azji  (Aktualności)
Finnair we współpracy z linią Eurolot uruchomił możliwość podróżowania z Gdańska przez Helsinki do miast w Azji. Loty możliwe są cztery razy w tygodniu, korzystając z jednego biletu i z gwarantowaną przesiadką.
Niedziela, 07 Września 2014
 
FINNAIR: Odliczanie do pierwszego lotu do Singapuru  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair rozpoczęły odliczanie dni do uruchomienia pierwszego lotu z Helsinek do Singapuru. Pierwszy rejs odbędzie się 30 maja 2011 roku. Singapur będzie 10. miastem w Azji w siatce Finnair.
Czwartek, 10 Marca 2011
 
FINNAIR: Dobry wynik w lotach do Azji  (Wiadomości zagraniczne)
O 2,5% zwiększyła się liczba pasażerów na lotach z i do Azji realizowanych przez linie lotnicze Finnair w 2010 roku, w porównaniu z 2009 rokiem. Sprzedaż biletów wzrosła w tym czasie o 8%.
Czwartek, 20 Stycznia 2011
 
FINNAIR: Plany związane z Azją  (Aktualności)
Linie lotnicze Finnair chcą zostać przewoźnikiem najczęściej wybieranym przez polskich pasażerów podróżujących do Azji. Finnair nie skupia się tylko na naszym kraju chce również być numerem jeden w Europie.
Środa, 07 Lipca 2010
 
FINNAIR: Codziennie do New Delhi  (Aktualności)
Fińskie linie lotnicze Finnair uruchomiły codzienne loty z Helsinek do New Delhi. To też dobra wiadomość dla pasażerów, który do Indii chcą polecieć z Warszawy. Czas podróży jest teraz znacznie krótszy.
Środa, 30 Września 2009
 

powrót