Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Cork. Wyniki 1 - 8 spośród 8
Drugi samolot w bazie Ryanair w Poznaniu  (Aktualności)
Ryanair będzie miał drugi samolot w bazie w Poznaniu. To pozwoli na uruchomienie nowych tras w sezonie zimowym 2019/2020 i zwiększenie możliwości przewozowych o 15 procent.
Czwartek, 04 Kwietnia 2019
 
GDAŃSK: Samoloty latają pełne, albo nawet przepełnione  (Aktualności)
W sierpniu przeciętne obłożenie na niektórych lotach z Gdańska przekroczyło 100 proc. Tak było w przypadku rejsów do Lublina, Glasgow, Dublina. Rekord padł na trasie do Cork - 103,5 proc.
Piątek, 06 Września 2013
 
RYANAIR: Michael O'Leary 2,5 milionowym pasażerem w Gdańsku  (Aktualności)
Michael O'Leary został 2,5 milionowym pasażerem Ryanair na lotnisku w Gdańsku. To nie żart. Jak się jednak okazało nie jest to szef taniej linii, a inny Irlandczyk - Michael O'Leary.
Środa, 19 Czerwca 2013
 
Wizz Air uruchomi nowe trasy z Gdańska i Katowic  (Aktualności)
Wizz Air startuje z nowymi trasami. Z Gdańska będzie można polecieć do Kristiansand, a z Katowic do Larnaki i Neapolu. Nie będzie natomiast połączeń z Gdańska, Katowic i Poznania do Cork oraz z Poznania do Dortmundu.
Środa, 06 Marca 2013
 
WIZZ AIR: Awaria samolotu w Cork  (Wiadomości z Polski)
Kilkunastogodzinne opóźnienie ma samolot tanich linii lotniczych Wizz Air lecący z Cork do Katowic. Powodem jest awaria maszyny. Przedstawiciele przewoźnika czekają na części by naprawić samolot.
Czwartek, 28 Kwietnia 2011
 
WIZZ AIR: Wraca Barcelona, Cork i Madryt  (Aktualności)
W sezonie letnim 2011 do rozkładu wracają trzy połączenia zawieszone przez przewoźnika pod koniec października tego roku. Znowu będzie można polecieć z Gdańska do Barcelony oraz z Warszawy do Cork i Madrytu.
Niedziela, 07 Listopada 2010
 
IRLANDIA: Znowu zakaz lotów  (Aktualności)
Irlandzkie władze lotnicze poinformowały, że we wtorek ponownie zamkną przestrzeń powietrzną nad krajem. Powodem jest chmura pyłu wulkaniczego znad Islandii.
Poniedziałek, 03 Maja 2010
 
WIZZ AIR: Nowa baza we Wrocławiu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoją bazę we Wrocławiu. W połowie lipca przewoźnik rozpocznie rejsy do ośmiu miast. Tym samym liczba tras obsługiwanych węgierskie linie z portu imienia Kopernika wzrośnie do dziewięciu.
Środa, 30 Września 2009
 

powrót