Booking.com

Tagi
Tag: Charków. Wyniki 1 - 14 spośród 14
To ma być największy rozkład Ryanair z Poznania  (Aktualności)
Ryanair i Port Lotniczy Poznań ogłaszają największy w historii rozkład lotów na lato 2020. Na lotnisku będą bazowały cztery samoloty irlandzkiej linii.
Piątek, 14 Lutego 2020
 
Nowe trasy Ryanair do Grecji i na Ukrainę  (Aktualności)
Ryanair zapowiada nowe połączenia z Krakowa, Gdańska i Warszawy. Niektóre z tras ruszą jeszcze w nadchodzącym sezonie zimowym.
Środa, 16 Października 2019
 
Drugi samolot w bazie Ryanair w Poznaniu  (Aktualności)
Ryanair będzie miał drugi samolot w bazie w Poznaniu. To pozwoli na uruchomienie nowych tras w sezonie zimowym 2019/2020 i zwiększenie możliwości przewozowych o 15 procent.
Czwartek, 04 Kwietnia 2019
 
Nowe loty Ryanair z Polski na Ukrainę  (Aktualności)
Ryanair zapowiedział kilka nowych tras z Polski na Ukrainę. Z trzech lotnisk uruchomi loty do Odessy i z jednego do Charkowa. Rejsy wystartują latem i jesienią 2019 roku.
Czwartek, 28 Marca 2019
 
Kraków - nowa baza Wizz Air w Polsce  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nową bazę w Polsce. Samoloty rozpocznie loty z Krakowa. W Balicach stacjonować będą dwa samoloty Airbus A321. Pierwszy pojawi się w maju 2019 r., drugi w…
Środa, 21 Listopada 2018
 
Wizz Air wycofuje samolot z Poznania i uruchamia cztery nowe trasy z Gdańska  (Aktualności)
Jedyny samolot Wizz Air z bazy w Poznaniu zostanie przeniesiony do bazy w Gdańsku. Tym samym Gdańsk zyska cztery nowe trasy. Z Poznania zniknie też kilka tras Wizz Air.
Wtorek, 18 Września 2018
 
Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski  (Aktualności)
Wizz Air zapowiada trzy nowe połączenia z Polski. Jesienią ruszą loty do Austrii i na Ukrainę. Nowe rejsy będą dostępne z lotnisk w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.
Poniedziałek, 06 Sierpnia 2018
 
Nowość - z Lublina na Ukrainę [ZDJĘCIA]  (Aktualności)
Linie Bravo Airways rozpoczęły bezpośrednie loty z Lublina do trzech miast na Ukrainie. Pasażerowie mogą polecieć do Charkowa, Chersonia i Kijowa. Loty realizowane są boeingiem 737-500.
Niedziela, 17 Czerwca 2018
 
10 nowych tras Wizz Air i koniec bazy w Lublinie  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi 10 nowych połączeń z Polski. Jednocześnie linia likwiduje swoją bazę na lotnisku w Lublinie. Airbus A320 wzmocni inną, polskie lotnisko z którego lata przewoźnik.
Poniedziałek, 27 Listopada 2017
 
LOT uruchomił cztery nowe trasy  (Aktualności)
Od początku marca Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły cztery nowe trasy. Samoloty polskiego przewoźnika zaczęły latać do Lublany, Luksemburga, Aten i Charkowa. Łącznie w tym roku linia otwiera kilkanaście nowych lub wznawia zawieszone kierunki.
Piątek, 04 Marca 2016
 
LOT: Trzy nowe trasy - Słowacja, Litwa i Ukraina  (Aktualności)
LOT uruchomi trzy nowe trasy. Samoloty polskiej linii polecą do Charkowa na Ukrainie, do Połągi na Litwie oraz do Koszyc na Słowacji. Rejsy ruszają w przyszłym roku. Bilety można już kupować.
Poniedziałek, 09 Listopada 2015
 
WIZZ AIR: Pierwszy lot z Warszawy do Charkowa  (Wiadomości z Polski)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomiły połączenie z Warszawy do Charkowa. 1 października odleciał pierwszy samolot. Na pokładzie było 120. pasażerów, czyli zajętych było 2/3 miejsc.
Czwartek, 03 Października 2013
 
WIZZ AIR: Nowe trasy do Egiptu, Francji, Włoch i na Ukrainę  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi sześć nowych tras z Polskich lotnisk. Zupełną nowością są trasy z Polski do Egiptu. Będą to pierwsze połączenia tej linii do tego kraju. Samoloty będą latać do Hurghady.
Środa, 03 Lipca 2013
 
CZECH AIRLINES: Nowe połączenia latem  (Wiadomości zagraniczne)
Czeskie linie lotnicze Czech Airlines zapowiedziały uruchomienie nowych połączeń w sezonie letnim 2011. W ofercie pojawią się rejsy z Czech na Ukrainę, do Rosji oraz do Francji.
Czwartek, 10 Marca 2011
 

powrót