Booking.com

Tagi
Tag: Burgas. Wyniki 1 - 20 spośród 25
Nowa trasa z Gdańska do Bułgarii  (Aktualności)
Latem pasażerowie w Gdańsku zyskają nowe, bezpośrednie połączenie lotnicze do Bułgarii. Turyści będą mogli latać bezpośrednio do kurortów położonych nad Morzem Czarnym.
Czwartek, 19 Grudnia 2019
 
Kolejne, nowe trasy Ryanair z Polski  (Aktualności)
Cztery nowe trasy z Polski zapowiada Ryanair. To tzw. południowe kierunki, które przypadną do gustu pasażerom wybierającym się na wakacje do Chorwacji, Bułgarii i na Cypr.
Środa, 13 Listopada 2019
 
Wakacyjne rekordy na lotnisku w Rzeszowie  (Aktualności)
Ponad 60 tysięcy pasażerów obsłużonych na rejsach czarterowych w sezonie 2019 to najlepszy wynik w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. W porównaniu z ubiegłym rokiem z wakacyjnej oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało o 25 procent więcej podróżnych.
Czwartek, 26 Września 2019
 
Pierwszy lot czarterowy z Olsztyna do Burgas [ZDJĘCIA]  (Aktualności)
Z lotniska Olsztyn Mazury ruszyły loty czarterowe do Bułgarii. Na pokładzie pierwszego rejsu znalazło się 164 pasażerów, a wśród nich grupa pasażerów z Obwodu Kaliningradzkiego.
Czwartek, 21 Czerwca 2018
 
HIT! Tanie loty do Bułgarii za 112 PLN w obie strony z Warszawy  (Promocje)
Co powiesz na wypoczynek w Bułgarii? Loty z Warszawy do Burgas nad Morzem Czarnym tylko 112 PLN w obie strony. Mamy też propozycję noclegów i samochodów do wynajęcia już na lotnisku.
Sobota, 07 Kwietnia 2018
 
OKAZJA! Tanie loty do Burgas (Bułgaria) z Krakowa za 152 PLN w obie strony  (Promocje)
Co powiesz na wypoczynek w Bułgarii? Loty z Krakowa do Burgas nad Morzem Czarnym tylko 152 PLN w obie strony. Mamy też propozycję noclegów i samochodów do wynajęcia już na lotnisku.
Poniedziałek, 22 Stycznia 2018
 
Z Olsztyna będzie można polecieć do Bułgarii  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn - Mazury będzie miał bezpośrednie połączenie z Burgas w Bułgarii. Loty czarterowe będą realizowane w sezonie letnim 2018.
Niedziela, 29 Października 2017
 
Tylko dziś - loty do Bułgarii o 20% taniej  (Promocje)
Tylko dziś wszystkie loty do Bułgarii 20% taniej. Skorzystaj z promocji i zaplanuj wakacje nad Morzem Czarnym. Wybierz wyloty z Katowic i Warszawy. Pomyśl o słonecznych wakacjach w Bułgarii.
Piątek, 17 Lutego 2017
 
Tylko dziś - loty do Bułgarii o 20% taniej  (Promocje)
Tylko dziś wszystkie loty do Bułgarii 20% taniej. Skorzystaj z promocji i zaplanuj wakacje nad Morzem Czarnym. Wybierz wyloty z Katowic i Warszawy. Pomyśl o słonecznych wakacjach w Bułgarii.
Środa, 14 Grudnia 2016
 
Tylko dziś - loty do Bułgarii o 20% taniej  (Promocje)
Tylko dziś wszystkie loty do Bułgarii 20% taniej. Skorzystaj z promocji i zaplanuj wakacje nad Morzem Czarnym. Wybierz wyloty z Katowic i Warszawy. Pomyśl o słonecznych wakacjach w Bułgarii.
Środa, 07 Grudnia 2016
 
Small Planet będzie latać z Lublina do Burgas... w wakacje  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na trasie z Lublina do Burgas w Bułgarii. Będzie tam można polecieć tylko w sezonie wakacyjnym 2016.
Środa, 20 Kwietnia 2016
 
Small Planet Airlines rozpoczęły sprzedaż biletów na loty z Katowic i Warszawy  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na swoich trasach. Dostępnych jest sześć kierunków. Wiemy już dokąd będzie można polecieć i jakie są ceny przelotów?
Czwartek, 14 Stycznia 2016
 
LUBLIN: Ponad 6 tys. osób skorzystało z czarterów  (Wiadomości z Polski)
6 310 pasażerów skorzystało z wakacyjnych lotów czarterowych z Portu Lotniczego Lublin. Sześciu touroperatorów oferowało rejsy do dwóch krajów - Bułgarii i Turcji.
Środa, 02 Października 2013
 
BUŁGARIA: Wybuch na lotnisku w Burgas  (Wiadomości zagraniczne)
Na lotnisku w Burgas w Bułgarii doszło do eksplozji w autobusie, w którym byli turyści z Izraela. Kilka osób zginęło, a co najmniej 18 zostało rannych - poinformowało Polskie Radio.
Środa, 18 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Na wakacje do Bułgarii  (Aktualności)
Poznań jest trzecim miastem w Polsce, z którego Wizz Air lata do Burgas w Bułgarii. To typowo wakacyjny kierunek w ofercie taniej linii. Poza Poznaniem Burgas dostępne jest z Katowic i Warszawy.
Piątek, 29 Czerwca 2012
 
BUŁGARIA: Zimą nie polecisz do Warny  (Wiadomości zagraniczne)
Lotnisko w Warnie w Bułgarii będzie nieczynne w sezonie zimowym 2011/2012. Linie lotnicze są zmuszone do zawieszenia lotów, bądź korzystania z innych lotnisk.
Poniedziałek, 16 Maja 2011
 
WIZZ AIR: Polecieli do Bułgarii  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zainaugurowały połączenia z Polski do Burgas w Bułgarii. W ostatnią sobotę samoloty węgierskiej linii rozpoczęły rejst z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia.
Poniedziałek, 14 Czerwca 2010
 
WROCŁAW STRACHOWICE: W maju na plusie  (Aktualności)
Prawie 150 tys. pasażerów skorzystało z lotniska we Wrocławiu w maju 2010 roku. To o 25,6 procent więcej niż rok wcześniej. O ponad 13 procent zwiększył się ruch pasażerski od początku roku.
Poniedziałek, 07 Czerwca 2010
 
NORWEGIAN: Koniec lotów z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian likwidują bazę w Warszawie. Z rozkładu znikają loty na południe Europy. Przewoźnik będzie oferował jedynie loty do Skandynawii.
Piątek, 21 Maja 2010
 
WIZZ AIR: Rozwój bazy w Budapeszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Czwarty samolot pojawi się w bazie Wizz Air w Budapeszcie. To oznacza zwiększenie częstotliwości na już istniejących trasach i dodanie nowych połączeń.
Piątek, 23 Kwietnia 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót