Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Bukareszt. Wyniki 1 - 11 spośród 11
LOT lata już z Krakowa do Bukaresztu  (Aktualności)
Bukareszt jest kolejnym kierunkiem, który Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły z Krakowa. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu. Pierwszy samolot poleciał do stolicy Rumunii w poniedziałek 1 kwietnia.
Wtorek, 02 Kwietnia 2019
 
Nowe trasy LOTu z Krakowa. Więcej rejsów do Chicago  (Aktualności)
LOT rozpoczął sprzedaż biletów na dwóch nowych trasach z Krakowa. Pasażerowie będą mogli polecieć do Bukaresztu w Rumunii i Dubrownika w Chorwacji. Będzie też więcej lotów na trasie Kraków - Chicago.
Czwartek, 10 Stycznia 2019
 
OKAZJA! Tanie loty do Bukaresztu z Warszawy. Tylko 178 PLN w obie strony  (Promocje)
Zapraszamy do Rumunii. Loty z Warszawy do Bukaresztu za 178 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na lotnisku w Bukareszcie.
Poniedziałek, 27 Listopada 2017
 
Wizz Air ogłasza 7 nowych tras i 7 samolot w Warszawie  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają się w Warszawie. Linia zapowiada postawienie kolejnego, siódmego już samolotu na Lotnisku Chopina. A to oznacza, że będzie jeszcze więcej nowych połączeń.
Wtorek, 25 Października 2016
 
AIR BALTIC: Z Rygi do Bukaresztu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air Baltic uruchomią nowe połączenie z Rygi do Bukaresztu. Loty startują 3 czerwca 2014 r. Ceny biletów rozpoczynają się od 179 EUR za lot w obie strony.
Czwartek, 06 Marca 2014
 
WIZZ AIR: Będzie połączenie Katowice - Tel Awiw  (Aktualności)
Wizz Air będzie latał na trasie z Katowic do Tel Awiwu. Połączenie wystartuje 29 października 2013 r. To kolejne, po Hurghadzie i Grenoble, nowe kierunki w ofercie Wizz Air z Katowic.
Wtorek, 09 Lipca 2013
 
MALEV W BARWACH RETRO  (Ciekawostki)
Węgierskie linie lotnicze Malev świętują 65-lecie istnienia. Z tej okazji jeden z samolotów pomalowano w barwach retro. To Bombardier Q400. Malowanie pochodzi z lat 60 ubiegłego wieku.
Środa, 09 Lutego 2011
 
QATAR AIRWAYS: Duże zamówienie na A380?  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways najprawdopodobniej złożą zamówinie na samoloty Airbus 380. Jak podaje serwis sky-watcher.pl powołując się na katarskie media miał o tym poinformować prezes przewoźnika podczas inauguracji tras do Bukaresztu i Budapesztu.
Wtorek, 25 Stycznia 2011
 
QATAR AIRWAYS: Pierwszy lot do Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Qatar Airways rozpoczęły regularne rejsy do Rumunii. Połączenie z Dohy do Bukaresztu będzie realizowane cztery razy w tygodniu.
Wtorek, 18 Stycznia 2011
 
WIZZ AIR: Nowy samolot w Bukareszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają swoją bazę w Bukareszcie. W grudniu pojawi się tam piąty samolot należący do węgierskiego przewoźnika.
Czwartek, 14 Października 2010
 
WIZZ AIR: Dalszy rozwój w Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozbudowują bazę w Rumunii i uruchamiają nowe połączenia. Od 26 czerwca w Bukareszcie będzie stacjonował czwarty samolot. Dwie trasy pojawią się też w Kluż-Napoca.
Czwartek, 04 Lutego 2010
 

powrót