Booking.com

Tagi
Tag: Budapeszt. Wyniki 1 - 20 spośród 36
To ma być największy rozkład Ryanair z Poznania  (Aktualności)
Ryanair i Port Lotniczy Poznań ogłaszają największy w historii rozkład lotów na lato 2020. Na lotnisku będą bazowały cztery samoloty irlandzkiej linii.
Piątek, 14 Lutego 2020
 
LOT zapowiada więcej połączeń z Budapesztu  (Aktualności)
W sezonie letnim 2020 r. LOT rozszerzy swoja siatkę połączeń z Budapesztu wprowadzając nowe połączenia wakacyjne. Od czerwca 2020 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio ze stolicy Węgier do Dubrownika i Warny. Będzie też więcej lotów do Seulu.
Środa, 27 Listopada 2019
 
Drugi samolot w bazie Ryanair w Poznaniu  (Aktualności)
Ryanair będzie miał drugi samolot w bazie w Poznaniu. To pozwoli na uruchomienie nowych tras w sezonie zimowym 2019/2020 i zwiększenie możliwości przewozowych o 15 procent.
Czwartek, 04 Kwietnia 2019
 
Kolejna trasa LOTu z Budapesztu  (Wiadomości zagraniczne)
LOT rozwija się na Węgrzech. Po uruchomionych połączeniach z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago, a także do Krakowa, przyszła kolej na rejsy na lotnisku London City (LCY). Przewoźnik będzie tam latał nowymi Embraerami 190 dwa razy dziennie od 18 lutego 2019 r. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Czwartek, 21 Czerwca 2018
 
LOT zapowiada nową trasę z Krakowa i więcej lotów do Chicago  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozwiajają swoje połączenia z Krakowa. Przewoźnik uruchomi nową trasę do Budapesztu oraz zwiększy częstotliwość rejsów do Chicago.
Czwartek, 01 Lutego 2018
 
Nowe trasy transatlantyckie w siatce LOT-u. Tym razem z Węgier  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa bezpośrednie połączenia lotnicze z Budapesztu do Stanów Zjednoczonych. Pierwsze rejsy w maju 2018 roku.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
Olimpijskie malowanie samolotu Wizz Air z konkursem  (Ciekawostki)
Samolot w barwach projektu Budapeszt 2024 we flocie Wizz Air. Stolica Węgier chce zorganizować letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie. Na Airbusach A321 i A320 znalazły się elementy dotyczące tego wydarzenia sportowego.
Niedziela, 27 Listopada 2016
 
WIZZ AIR: Pierwszy Airbus A321 już we flocie [DUŻO ZDJĘĆ]  (Wiadomości zagraniczne)
Airbus A321ceo dołączył już do floty Wizz Air. Samoloty jest większy od dotychczas obsługujących trasy Airbus'ów A320. Zabiera też więcej pasażerów. Pierwsza maszyna zbazowana jest w Budapeszcie. Ale już wkrótce A321 pojawi się także w Warszawie.
Środa, 25 Listopada 2015
 
WYJĄTKOWE ZARĘCZNY... W CHMURACH  (Ciekawostki)
Zaręczny w samolocie Wizz Air. Zobacz jak wyglądała ta chwila na pokładzie samolotu lecącego z Budapesztu do Neapolu. A miał to być jedynie wakacyjny wypad. Czym się skończyła ta podróż?
Niedziela, 15 Lutego 2015
 
Szalona środa - loty od 369 PLN - tylko dziś [LOT]  (Promocje)
Kolejna "Szalona środa" trwa. Tym razem LOT proponuje loty w atrakcyjnej cenie do Mediolanu, Belgradu i Budapesztu.KUP BILET LOT
Środa, 28 Stycznia 2015
 
EMIRATES: Budapeszt trafia do siatki linii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates otwierają kolejne połączenie w Europie Środkowej. Od 27 października z Dubaju będzie można polecieć do Budapesztu. To już trzecie miasto w Europie, które w tym roku dołączy do europejskiej siatki linii.
Czwartek, 17 Lipca 2014
 
WIZZ AIR: Będzie połączenie Katowice - Tel Awiw  (Aktualności)
Wizz Air będzie latał na trasie z Katowic do Tel Awiwu. Połączenie wystartuje 29 października 2013 r. To kolejne, po Hurghadzie i Grenoble, nowe kierunki w ofercie Wizz Air z Katowic.
Wtorek, 09 Lipca 2013
 
SAMOLOT W... ZĘBACH STRONGMAN'A  (Ciekawostki)
Zsolt "Popeye" Sinka ustanawia rekord Guinessa w holowaniu 50-tonowego samolotu. Na lotnisku w Budapeszcie, przez 52 sekundy przeciągnął Airbusa A320 o 39,2 metra.
Czwartek, 20 Czerwca 2013
 
WIZZ AIR: Azerbejdżan kolejnym kierunkiem  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air uruchomi połączenie na trasie Budapeszt - Baku. Loty do Azerbejdżanu ruszą 17 czerwca 2013 r. To kolejny wschodni kierunek w ofercie taniej linii lotniczej.
Czwartek, 11 Kwietnia 2013
 
WIZZ AIR: Nowy samolot w Budapeszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air zwiększy liczbę połączeń z lotniska w Budapeszcie. Będzie to możliwe dzięki kolejnemu samolotowi, który dołączy do bazy na Węgrzech. Liczba połączeń zwiększy się o 20 proc.
Wtorek, 11 Grudnia 2012
 
WIZZ AIR: Jedno połączenie przechodzi z Modlina na Lotnisko Chopina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air przenoszą jedno ze swoich połączeń z Modlina na Lotnisko Chopina. Czy to oznacza początek przenoszenia wszystkich operacji, czy może jest to forma wymuszenia odszkodowania?
Poniedziałek, 10 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Znika trasa Kraków - Budapeszt, cięcia na Węgrzech  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair kasują połączenie Kraków - Budapeszt. Ma to związek z ograniczeniami w bazie Ryanair na Węgrzech. Zamiast pięć będą tam tylko trzy samoloty.
Piątek, 23 Listopada 2012
 
LOT: Dreamliner najpierw polata po Europie, później poleci do USA  (Aktualności)
Przez miesiąc nowy Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT będzie realizował połączenia po Europie. W pierwszy rejs Dreramliner poleci 14 grudnia z Warszawy do Pragi. Loty po Europie zakończą się w połowie stycznia 2013 roku.
Wtorek, 18 Września 2012
 
RYANAIR: Duże zainteresowanie promocją  (Aktualności)
Ponad dwa tysiące osób odpowiedziało na konkurs Ryanair, w którym do wygrania były darmowe bilety na trasę Warszawa Modlin - Budapeszt - Warszawa Modlin. Pierwsze dwieście osób, które odpowiedziały na pytanie otrzymało bezpłatny lot.
Wtorek, 24 Lipca 2012
 
RYANIAR: 200 darmowych biletów z Modlina do Budapesztu  (Aktualności)
200 darmowych biletów na trasę Warszawa Modlin - Budapeszt przygotowały dla pasażerów tanie linie lotnicze Ryanair. Akcję zorganizowano z okazji pierwszego tygodnia działalności na nowym lotnisku.
Piątek, 20 Lipca 2012
 


Strony: [1] 2 

powrót