Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Budapeszt. Wyniki 1 - 20 spośród 32
LOT zapowiada nową trasę z Krakowa i więcej lotów do Chicago  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozwiajają swoje połączenia z Krakowa. Przewoźnik uruchomi nową trasę do Budapesztu oraz zwiększy częstotliwość rejsów do Chicago.
Czwartek, 01 Lutego 2018
 
Nowe trasy transatlantyckie w siatce LOT-u. Tym razem z Węgier  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa bezpośrednie połączenia lotnicze z Budapesztu do Stanów Zjednoczonych. Pierwsze rejsy w maju 2018 roku.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
Olimpijskie malowanie samolotu Wizz Air z konkursem  (Ciekawostki)
Samolot w barwach projektu Budapeszt 2024 we flocie Wizz Air. Stolica Węgier chce zorganizować letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie. Na Airbusach A321 i A320 znalazły się elementy dotyczące tego wydarzenia sportowego.
Niedziela, 27 Listopada 2016
 
WIZZ AIR: Pierwszy Airbus A321 już we flocie [DUŻO ZDJĘĆ]  (Wiadomości zagraniczne)
Airbus A321ceo dołączył już do floty Wizz Air. Samoloty jest większy od dotychczas obsługujących trasy Airbus'ów A320. Zabiera też więcej pasażerów. Pierwsza maszyna zbazowana jest w Budapeszcie. Ale już wkrótce A321 pojawi się także w Warszawie.
Środa, 25 Listopada 2015
 
WYJĄTKOWE ZARĘCZNY... W CHMURACH  (Ciekawostki)
Zaręczny w samolocie Wizz Air. Zobacz jak wyglądała ta chwila na pokładzie samolotu lecącego z Budapesztu do Neapolu. A miał to być jedynie wakacyjny wypad. Czym się skończyła ta podróż?
Niedziela, 15 Lutego 2015
 
Szalona środa - loty od 369 PLN - tylko dziś [LOT]  (Promocje)
Kolejna "Szalona środa" trwa. Tym razem LOT proponuje loty w atrakcyjnej cenie do Mediolanu, Belgradu i Budapesztu.KUP BILET LOT
Środa, 28 Stycznia 2015
 
EMIRATES: Budapeszt trafia do siatki linii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates otwierają kolejne połączenie w Europie Środkowej. Od 27 października z Dubaju będzie można polecieć do Budapesztu. To już trzecie miasto w Europie, które w tym roku dołączy do europejskiej siatki linii.
Czwartek, 17 Lipca 2014
 
WIZZ AIR: Będzie połączenie Katowice - Tel Awiw  (Aktualności)
Wizz Air będzie latał na trasie z Katowic do Tel Awiwu. Połączenie wystartuje 29 października 2013 r. To kolejne, po Hurghadzie i Grenoble, nowe kierunki w ofercie Wizz Air z Katowic.
Wtorek, 09 Lipca 2013
 
SAMOLOT W... ZĘBACH STRONGMAN'A  (Ciekawostki)
Zsolt "Popeye" Sinka ustanawia rekord Guinessa w holowaniu 50-tonowego samolotu. Na lotnisku w Budapeszcie, przez 52 sekundy przeciągnął Airbusa A320 o 39,2 metra.
Czwartek, 20 Czerwca 2013
 
WIZZ AIR: Azerbejdżan kolejnym kierunkiem  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air uruchomi połączenie na trasie Budapeszt - Baku. Loty do Azerbejdżanu ruszą 17 czerwca 2013 r. To kolejny wschodni kierunek w ofercie taniej linii lotniczej.
Czwartek, 11 Kwietnia 2013
 
WIZZ AIR: Nowy samolot w Budapeszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air zwiększy liczbę połączeń z lotniska w Budapeszcie. Będzie to możliwe dzięki kolejnemu samolotowi, który dołączy do bazy na Węgrzech. Liczba połączeń zwiększy się o 20 proc.
Wtorek, 11 Grudnia 2012
 
WIZZ AIR: Jedno połączenie przechodzi z Modlina na Lotnisko Chopina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air przenoszą jedno ze swoich połączeń z Modlina na Lotnisko Chopina. Czy to oznacza początek przenoszenia wszystkich operacji, czy może jest to forma wymuszenia odszkodowania?
Poniedziałek, 10 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Znika trasa Kraków - Budapeszt, cięcia na Węgrzech  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair kasują połączenie Kraków - Budapeszt. Ma to związek z ograniczeniami w bazie Ryanair na Węgrzech. Zamiast pięć będą tam tylko trzy samoloty.
Piątek, 23 Listopada 2012
 
LOT: Dreamliner najpierw polata po Europie, później poleci do USA  (Aktualności)
Przez miesiąc nowy Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT będzie realizował połączenia po Europie. W pierwszy rejs Dreramliner poleci 14 grudnia z Warszawy do Pragi. Loty po Europie zakończą się w połowie stycznia 2013 roku.
Wtorek, 18 Września 2012
 
RYANAIR: Duże zainteresowanie promocją  (Aktualności)
Ponad dwa tysiące osób odpowiedziało na konkurs Ryanair, w którym do wygrania były darmowe bilety na trasę Warszawa Modlin - Budapeszt - Warszawa Modlin. Pierwsze dwieście osób, które odpowiedziały na pytanie otrzymało bezpłatny lot.
Wtorek, 24 Lipca 2012
 
RYANIAR: 200 darmowych biletów z Modlina do Budapesztu  (Aktualności)
200 darmowych biletów na trasę Warszawa Modlin - Budapeszt przygotowały dla pasażerów tanie linie lotnicze Ryanair. Akcję zorganizowano z okazji pierwszego tygodnia działalności na nowym lotnisku.
Piątek, 20 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Przeprowadzka do terminala nr 2  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air przenosi swoje wszystkie loty na lotnisku w Budapeszcie do terminala nr 2. Nastąpi to 30 maja, dzień po tym jak władze węgierskiego portu zamkną terminal nr 1.
Piątek, 11 Maja 2012
 
RYANAIR: Nowe trasy z Modlina  (Aktualności)
Ryanair uruchomi osiem nowych tras z lotniska Warszawa Modlin. Jeszcze w tym roku przewoźnik rozpocznie loty do Brukseli Charleroi, Londynu Stansted, Dublina, Mediolanu Bergamo, Oslo Rygge, Rzymu Ciampino i Sztokholmu Skavsta.
Środa, 08 Lutego 2012
 
WIZZ AIR: Z Warszawy do Budapesztu  (Aktualności)
Wizz Air uruchamia bezpośrednie loty na trasie Warszawa - Budapeszt. Początkowo rejsy będą realizowane z Lotniska Chopina, a od lipca z Modlina. Uruchomienie nowej trasy ma związek z bankructwem węgierskiej linii Malev.
Wtorek, 07 Lutego 2012
 
RYANAIR: Baza w Budapeszcie i połączenia do Krakowa oraz Warszawy  (Aktualności)
Ryanair otwiera bazę w Budapeszcie. Przewoźnik uruchomi 31 nowych tras, w tym do Krakowa i Warszawy Modlina. Baza zostanie uruchomiona już 17 lutego, a ma m.in. związek z bankructwem linii Malev, które wstrzymały wszystkie loty.
Piątek, 03 Lutego 2012
 


Strony: [1] 2 

powrót