Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Brussels Airlines. Wyniki 1 - 10 spośród 10
Smerfy na lotnisku czyli Aerosmurf wylądował w Warszawie  (Aktualności)
Bajkowo zrobiło się na lotnisku w Warszawie. W poniedziałek 19 listopada do stolicy przyleciał samolot Brussels Airlines w specjalnym malowaniu. Aerosmurf mógł się spodobać nie tylko dzieciom.
Poniedziałek, 19 Listopada 2018
 
Brussels Airlines będzie latać z Wrocławia  (Aktualności)
Belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines uruchomią bezpośrednie loty Wrocław - Bruksela. Połączenie na główne lotnisko w stolicy Belgii wystartuje jesienią 2018 roku.
Środa, 30 Maja 2018
 
BRUSSELS AIRLINES: Znowu można latać z Warszawy do Brukseli  (Aktualności)
Linie lotnicze wróciły na trasę Warszawa - Bruksela. Samoloty belgijskiej linii obsługują to połączenie od 14 września. Pod koniec czerwca przewoźnik wznowił też rejsy z Krakowa do Brukseli.
Niedziela, 21 Września 2014
 
BRUSSELS AIRLINES: Wróciły loty z Krakowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines rozpoczęły dziś loty z Krakowa do Brukseli. Wcześniej przewoźnik latał na tej trasie od 2007 do 2012 r. Początkowo będą trzy loty w tygodniu, później cztery.
Piątek, 27 Czerwca 2014
 
BRUSSELS AIRLINES: Startują loty z Krakowa i Warszawy do Brukseli  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines wracają na trasy z Krakowa i Warszawy do Brukseli. Loty z Krakowa zostaną zainaugurowane pod koniec czerwca, a z Warszawy we wrześniu 2014 r.
Czwartek, 30 Stycznia 2014
 
BRUSSELS AIRLINES: Konkurs dla Taty  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines przygotowały konkurs z okazji Dnia Ojca. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, by mieć szansę na wygranie wycieczki do Brukseli.
Poniedziałek, 14 Czerwca 2010
 
STAR ALLIANCE: Brussels Airlines wstępują do sojuszu  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines wstępują do Star Alliance. Ma to zwiększyć wybór dla podróżujących do Afryki. Uroczystość odbyła się na zabytkowym Grand-Place w Brukseli.
Czwartek, 10 Grudnia 2009
 
BRUSSELS AIRLINES: 20 procent zniżki  (Aktualności)
Pierwsze tysiąc osób, które w okresie od 16 do 21 listopada zarezerwują bilety na loty z Polski do Brukseli otrzyma 20 procentową zniżkę. Wystarczy wpisać specjalny kod.
Poniedziałek, 16 Listopada 2009
 
LUFTHANSA: Tysiąc lotów mniej  (Aktualności)
Linie lotnicze Lufthansa ograniczają liczbę lotów w sezonie zimowym. Tygodniowo będą wykonywać o tysiąc lotów mniej niż rok temu. Na krótkich trasach małe samoloty zostaną zastąpione przez większe maszyny.
Piątek, 16 Października 2009
 
BRUSSLES AIRLINES: Cztery dni promocji  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines przygotowały czterodniową promocję na loty w sezonie zimowym. Do Brukseli będzie można polecieć już za 530 złotych. Oferta obejmuje również inne europejskie kierunki.
Wtorek, 15 Września 2009
 

powrót