Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Bruksela. Wyniki 1 - 20 spośród 32
Smerfy na lotnisku czyli Aerosmurf wylądował w Warszawie  (Aktualności)
Bajkowo zrobiło się na lotnisku w Warszawie. W poniedziałek 19 listopada do stolicy przyleciał samolot Brussels Airlines w specjalnym malowaniu. Aerosmurf mógł się spodobać nie tylko dzieciom.
Poniedziałek, 19 Listopada 2018
 
Brussels Airlines będzie latać z Wrocławia  (Aktualności)
Belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines uruchomią bezpośrednie loty Wrocław - Bruksela. Połączenie na główne lotnisko w stolicy Belgii wystartuje jesienią 2018 roku.
Środa, 30 Maja 2018
 
OKAZJA! Tanie loty do Brukseli za 53 PLN w obie strony  (Promocje)
Loty do Brukseli i z powrotem za 53 PLN. Leć do Belgii na frytki i czekoladki. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na miejscu.
Czwartek, 26 Października 2017
 
Wizz Air likwiduje 3 trasy z Polski  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air likwidują loty z Gdańska, Olsztyna i Warszawy. Z każdego z miast z rozkładu wypada jedna trasa. Loty skasowane zostaną na początku sezonu zimowego 2017/2018.
Środa, 27 Września 2017
 
OKAZJA! Loty do Brukseli za 78 PLN w obie strony + hotel w dobrej cenie  (Promocje)
Zobacz Brukselę. Propozycja kilkudniowego wyjazdu do Belgii w sierpniu. Loty do Brukseli za 78 PLN w obie strony + hotel Belgijskie czekoladki czekają.
Poniedziałek, 15 Maja 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy. Tym razem z Gdańska i Wrocławia. Wśród nowych połączeń jest kolejna trasa krajowa. Loty wystartują w sezonie zimowym 2017/2018.
Wtorek, 07 Lutego 2017
 
Loty do Brukseli za 39 PLN  (Promocje)
Przedłużony weekend w Brukseli. Loty do Brukseli od 39 PLN. To dobra okazja by zobaczyć siedzibę Unii Europejskiej, zjeść jedyne w swoim rodzaju frytki, skosztować najsmaczniejszej czekolady, poczuć smak serów i zobaczyć Manneken Pis.
Sobota, 04 Lutego 2017
 
HIT - Loty do Brukseli od 39 PLN.  (Promocje)
Loty do Brukseli od 39 PLN. W marcu możesz lecieć zwiedzać Belgię. Mamy dla Ciebie propozycję lotów od 78 PLN za lot w obie strony. Tani lot + tanie hotele tylko u nas. Sprawdź.
Czwartek, 04 Lutego 2016
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Najpunktualniejsze lotnisko na świecie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie zostało najpunktualniejszym lotniskiem na świecie. Zgodnie z rozkładem odbywa się 90 procent wszystkich startów. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?
Czwartek, 07 Stycznia 2016
 
SZALONA ŚRODA - tylko dziś loty od 299 PLN  (Promocje)
Kolejna "Szalona środa" trwa. Tym razem LOT proponuje loty w atrakcyjnej cenie do Brukseli, Sofii i Wilna.
Środa, 15 Lipca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: TOP 10 najpopularniejszych kierunków w 2014 r.  (Aktualności)
Londyn, Bruksela i Rzym - to trzy miasta, które cieszyły się największym powodzeniem wśród pasażerów odlatujących z lotniska w Modlinie. Czy w zestawieniu TOP 10 są jakieś niespodzianki? O ile Wrocław wypadł lepiej od Bergamo, a Gdańsk od Barcelony?
Środa, 25 Lutego 2015
 
WIZZ AIR: Trzy nowe trasy z Gdańska, jedna ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air rozwija się nad polskim morzem. W czerwcu uruchomi cztery nowe trasy, jedną ze Szczecina i trzy z Gdańska. Na lotnisku im. Lecha Wałęsy będzie bazowało łącznie sześć samolotów, o jeden więcej niż obecnie.
Czwartek, 15 Stycznia 2015
 
Bruksela - 39 PLN - tanie loty w styczniu  (Promocje)
Tylko 39 złotych za lot do Brukseli. Jeszcze w styczniu możesz zaplanować dwudniowy wypad do europejskiej stolicy.TANIE LOTY BRUKSELA
Poniedziałek, 12 Stycznia 2015
 
BRUSSELS AIRLINES: Znowu można latać z Warszawy do Brukseli  (Aktualności)
Linie lotnicze wróciły na trasę Warszawa - Bruksela. Samoloty belgijskiej linii obsługują to połączenie od 14 września. Pod koniec czerwca przewoźnik wznowił też rejsy z Krakowa do Brukseli.
Niedziela, 21 Września 2014
 
Specjalne ceny do Brukseli. Bilety od 279 PLN [LOT]  (Promocje)
Polskie Linie Lotnicze LOT wystartowały ze specjalną ofertą na rejsy z Warszawy do Brukseli. Na trasie pojawiła się nowa taryfa. Bilety od 279 PLN.TANIE LOTY BRUKSELA
Sobota, 20 Września 2014
 
BRUSSELS AIRLINES: Wróciły loty z Krakowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines rozpoczęły dziś loty z Krakowa do Brukseli. Wcześniej przewoźnik latał na tej trasie od 2007 do 2012 r. Początkowo będą trzy loty w tygodniu, później cztery.
Piątek, 27 Czerwca 2014
 
Wrocław - Bruksela od 399 zł. w obie strony [EUROLOT]  (Promocje)
Pula biletów na trasie Wrocław - Bruksela - Wrocław w promocyjnej cenie. Wakacyjne loty do 399 złotych. W cenę biletu wliczona jest jedna sztuka bezpłatnego bagażu rejestrowanego i podręcznego. KUP BILET EUROLOT
Piątek, 27 Czerwca 2014
 
EUROLOT: Wystartowały nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Eurolot rozpoczął loty z Gdańska do Brukseli i Zurychu oraz z Wrocławia do Zurychu. Później niż to było planowane rozpoczną się loty z Wrocławia do Paryża. Start przesunięto na 31 marca.
Środa, 05 Marca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej zimowych lotów z Warszawy  (Aktualności)
Wizz Air nie zamierza zapadać w zimowy sen. W kolejnym sezonie liczba rejsów na niektórych trasach będzie większa niż obecnie. Częściej polecimy m.in. do Londynu, a także Brukseli i Rzymu.
Czwartek, 20 Lutego 2014
 


Strony: [1] 2 

powrót