Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Bruksela. Wyniki 1 - 20 spośród 27
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy. Tym razem z Gdańska i Wrocławia. Wśród nowych połączeń jest kolejna trasa krajowa. Loty wystartują w sezonie zimowym 2017/2018.
Wtorek, 07 Lutego 2017
 
Loty do Brukseli za 39 PLN  (Promocje)
Przedłużony weekend w Brukseli. Loty do Brukseli od 39 PLN. To dobra okazja by zobaczyć siedzibę Unii Europejskiej, zjeść jedyne w swoim rodzaju frytki, skosztować najsmaczniejszej czekolady, poczuć smak serów i zobaczyć Manneken Pis.
Sobota, 04 Lutego 2017
 
HIT - Loty do Brukseli od 39 PLN.  (Promocje)
Loty do Brukseli od 39 PLN. W marcu możesz lecieć zwiedzać Belgię. Mamy dla Ciebie propozycję lotów od 78 PLN za lot w obie strony. Tani lot + tanie hotele tylko u nas. Sprawdź.
Czwartek, 04 Lutego 2016
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Najpunktualniejsze lotnisko na świecie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie zostało najpunktualniejszym lotniskiem na świecie. Zgodnie z rozkładem odbywa się 90 procent wszystkich startów. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?
Czwartek, 07 Stycznia 2016
 
SZALONA ŚRODA - tylko dziś loty od 299 PLN  (Promocje)
Kolejna "Szalona środa" trwa. Tym razem LOT proponuje loty w atrakcyjnej cenie do Brukseli, Sofii i Wilna.
Środa, 15 Lipca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: TOP 10 najpopularniejszych kierunków w 2014 r.  (Aktualności)
Londyn, Bruksela i Rzym - to trzy miasta, które cieszyły się największym powodzeniem wśród pasażerów odlatujących z lotniska w Modlinie. Czy w zestawieniu TOP 10 są jakieś niespodzianki? O ile Wrocław wypadł lepiej od Bergamo, a Gdańsk od Barcelony?
Środa, 25 Lutego 2015
 
WIZZ AIR: Trzy nowe trasy z Gdańska, jedna ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air rozwija się nad polskim morzem. W czerwcu uruchomi cztery nowe trasy, jedną ze Szczecina i trzy z Gdańska. Na lotnisku im. Lecha Wałęsy będzie bazowało łącznie sześć samolotów, o jeden więcej niż obecnie.
Czwartek, 15 Stycznia 2015
 
Bruksela - 39 PLN - tanie loty w styczniu  (Promocje)
Tylko 39 złotych za lot do Brukseli. Jeszcze w styczniu możesz zaplanować dwudniowy wypad do europejskiej stolicy.TANIE LOTY BRUKSELA
Poniedziałek, 12 Stycznia 2015
 
BRUSSELS AIRLINES: Znowu można latać z Warszawy do Brukseli  (Aktualności)
Linie lotnicze wróciły na trasę Warszawa - Bruksela. Samoloty belgijskiej linii obsługują to połączenie od 14 września. Pod koniec czerwca przewoźnik wznowił też rejsy z Krakowa do Brukseli.
Niedziela, 21 Września 2014
 
Specjalne ceny do Brukseli. Bilety od 279 PLN [LOT]  (Promocje)
Polskie Linie Lotnicze LOT wystartowały ze specjalną ofertą na rejsy z Warszawy do Brukseli. Na trasie pojawiła się nowa taryfa. Bilety od 279 PLN.TANIE LOTY BRUKSELA
Sobota, 20 Września 2014
 
BRUSSELS AIRLINES: Wróciły loty z Krakowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines rozpoczęły dziś loty z Krakowa do Brukseli. Wcześniej przewoźnik latał na tej trasie od 2007 do 2012 r. Początkowo będą trzy loty w tygodniu, później cztery.
Piątek, 27 Czerwca 2014
 
Wrocław - Bruksela od 399 zł. w obie strony [EUROLOT]  (Promocje)
Pula biletów na trasie Wrocław - Bruksela - Wrocław w promocyjnej cenie. Wakacyjne loty do 399 złotych. W cenę biletu wliczona jest jedna sztuka bezpłatnego bagażu rejestrowanego i podręcznego. KUP BILET EUROLOT
Piątek, 27 Czerwca 2014
 
EUROLOT: Wystartowały nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Eurolot rozpoczął loty z Gdańska do Brukseli i Zurychu oraz z Wrocławia do Zurychu. Później niż to było planowane rozpoczną się loty z Wrocławia do Paryża. Start przesunięto na 31 marca.
Środa, 05 Marca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej zimowych lotów z Warszawy  (Aktualności)
Wizz Air nie zamierza zapadać w zimowy sen. W kolejnym sezonie liczba rejsów na niektórych trasach będzie większa niż obecnie. Częściej polecimy m.in. do Londynu, a także Brukseli i Rzymu.
Czwartek, 20 Lutego 2014
 
BRUSSELS AIRLINES: Startują loty z Krakowa i Warszawy do Brukseli  (Aktualności)
Linie lotnicze Brussels Airlines wracają na trasy z Krakowa i Warszawy do Brukseli. Loty z Krakowa zostaną zainaugurowane pod koniec czerwca, a z Warszawy we wrześniu 2014 r.
Czwartek, 30 Stycznia 2014
 
EUROLOT: Kolejne zagraniczne połączenia, tym razem z Wrocławia  (Aktualności)
Cztery nowe trasy uruchomi Eurolot z Wrocławia. Będą to połączenia międzynarodowe. Już wiosną przyszłego roku pasażerowie będą mogli polecieć do Paryża, Brukseli, Mediolanu i Zurychu.
Czwartek, 19 Grudnia 2013
 
EUROLOT: Cztery nowe trasy z Gdańska, jedna z Lublina  (Aktualności)
Eurolot rozwija międzynarodowe połączenia z lotnisk regionalnych. Z Gdańska będzie można polecieć do Brukseli, Hamburga, Helsinek i Zurychu oraz Chorwacji, a z Lublina do Mediolanu.
Wtorek, 17 Grudnia 2013
 
LOT: Dreamliner najpierw polata po Europie, później poleci do USA  (Aktualności)
Przez miesiąc nowy Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT będzie realizował połączenia po Europie. W pierwszy rejs Dreramliner poleci 14 grudnia z Warszawy do Pragi. Loty po Europie zakończą się w połowie stycznia 2013 roku.
Wtorek, 18 Września 2012
 
LOT: Samolot wrócił do Warszawy  (Aktualności)
Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT musiał po starcie wrócić do Warszawy. Okazało się, że kokpicie pękła szyba. Maszyna bezpiecznie wylądowała na Lotnisku Chopina. Nikomu nic się nie stało.
Czwartek, 03 Listopada 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót