Booking.com

Tagi
Tag: Brema. Wyniki 1 - 13 spośród 13
Ruszyły loty Olsztyn - Brema  (Aktualności)
Wizz Air rozpoczął bezpośrednie loty z Olsztyna do Bremy. Rejsy do tego niemieckiego miasta będą realizowane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 39 złotych.
Poniedziałek, 28 Października 2019
 
Wizz Air poleci na nowej trasie z Olsztyna  (Aktualności)
Linie Wizz Air zapowiedziały uruchomienie nowej trasy z Olsztyna. Pod koniec października przewoźnik rozpocznie loty do Bremy w Niemczech.
Środa, 03 Lipca 2019
 
Wizz Air wycofuje samolot z Poznania i uruchamia cztery nowe trasy z Gdańska  (Aktualności)
Jedyny samolot Wizz Air z bazy w Poznaniu zostanie przeniesiony do bazy w Gdańsku. Tym samym Gdańsk zyska cztery nowe trasy. Z Poznania zniknie też kilka tras Wizz Air.
Wtorek, 18 Września 2018
 
EUROLOT: Nie będzie lotów na pięciu trasach  (Aktualności)
Cięcia w zimowej siatce połączeń Eurolot. Wycięte zostaną trasy, które cieszą się wśród pasażerów najmniejszym zainteresowaniem. Po dwie trasy stracą Gdańsk i Kraków oraz po jednej Katowice, Poznań i Szczecin.
Wtorek, 20 Listopada 2012
 
RYANAIR: Lotnisko w Bremie będzie zamknięte przez tydzień  (Wiadomości zagraniczne)
Ryanair wstrzymuje na tydzień wszystkie loty z i do Bremy. Powodem są zaplanowane na sierpień prace konserwacyjne pasa startowego. Zmiany dotyczą m.in. lotów z i do Polski.
Niedziela, 04 Marca 2012
 
RYANAIR: Nowa trasa z Łodzi do Bristolu  (Aktualności)
Ryanair otwiera kolejne połączenie z Łodzi. Od sezonu letniego 2012 przewoźnik uruchomi bezpośrednie loty do Bristolu w Wielkiej Brytanii. Będzie to już dziewiąta trasa Ryanair z Łodzi.
Wtorek, 24 Stycznia 2012
 
RYANAIR: Z Łodzi do Bremy i z Wrocławia do Pizy  (Aktualności)
Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Polski. Pod koniec marca 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty z Łodzi do Bremy i z Wrocławia do Pizy. Obie trasy będą obsługiwane po dwa razy w tygodniu.
Czwartek, 15 Grudnia 2011
 
OLT JETAIR: Pierwszy rejs do Brukseli  (Aktualności)
Linie lotnicze OLT Jetair zainaugurowały loty na trasie Gdańsk - Brema - Bruksela. Pierwszy rejs odbył się 2 listopada. Wszystko przebiegało bez zakłóceń i samolot wyruszył w trasę do Belgii.
Środa, 02 Listopada 2011
 
OLT JETAIR: Nowe trasy z Gdańska i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze OLT Jetair uruchomią nowe trasy z Gdańska i Rzeszowa. Z Gdańska będzie można polecieć do Hamburga i Pragi, a z Rzeszowa do Warszawy. Wkrótce pojawią się też połączenia z Gdańska do Brukseli i Rzeszowa.
Czwartek, 22 Września 2011
 
RYANAIR: 17 tras z Grecji  (Wiadomości zagraniczne)
17 nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Ryanair z trzech greckich lotnisk. Połączenia z Salonik, Kos i Rodos ruszą w kwietniu 2011 roku. Niestety żadna z nowych tras nie prowadzi do Polski.
Piątek, 04 Lutego 2011
 
PODRÓŻ: Zima na lotniskach w Europie  (Aktualności)
Poważne problemy z dostaniem się do Polski mają pasażerowie na lotnisku w Dublinie. Koczuje tam kilkaset osób, które w czwartek miały przylecieć do kraju. Ryanair odwołał rejsy z powodu złej pogody.
Piątek, 24 Grudnia 2010
 
RYANAIR: Do Niemiec nie polecisz  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair likwidują połączenia z czterech niemieckich lotnisk. Cięcia dotyczą również Polski. Trasy stracą Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków i Wrocław.
Wtorek, 14 Grudnia 2010
 
RYANAIR: Z Gdańska do Alicante i Bremy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie dwóch nowych tras z Gdańska. Od lipca port im. Lecha Wałęsy będzie miał bezpośrednie połączenie z Alicante w Hiszpanii i Bremą w Niemczech.
Czwartek, 30 Kwietnia 2009
 

powrót