Booking.com

Tagi
Tag: Bombardier. Wyniki 1 - 18 spośród 18
LOT będzie latał z Bydgoszczy do Warszawy  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT znowu będą latać na trasie Bydgoszcz - Warszawy. Połączenie startuje jesienią tego roku. Trasa będzie obsługiwana samolotem Bombardier Q400.
Czwartek, 05 Września 2019
 
LOT przejmuje połączenia z Tallina. Część zniknie z rozkładu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT i Nordica podpisały porozumienie o kontynuacji współpracy w zakresie oferowania bezpośrednich połączeń lotniczych z Tallinna. Zgodnie z nową formułą współpracy część połączeń dotychczas realizowanych przez Nordicę będzie oferowanych bezpośrednio przez LOT.
Poniedziałek, 01 Lipca 2019
 
Adria likwiduje loty z Łodzi do Monachium. To ostatnia trasa linii z Łodzi  (Aktualności)
Koniec Adrii w Łodzi. Linia likwiduje ostatnie połączenie. Od 1 lipca 2017 roku samoloty nie będą już latać na trasie z Łodzi do Monachium. Informacje o skasowaniu lotów potwierdzają przedstawiciele lotniska.
Sobota, 06 Maja 2017
 
Najnowszy Bombardier wylądował w Warszawie  (Aktualności)
Najnowszy samolot firmy Bombardier wylądował w Warszawie. To pierwsze lądowanie tej maszyny w Polsce. W środę, 23 marca samolot pojawi się na kolejnym polskim lotnisku.
Wtorek, 22 Marca 2016
 
LOT MONACHIUM - ŁÓDŹ W 3 MINUTY [FILM]  (Ciekawostki)
Lot z Monachium do Łodzi w 3 minuty. Mamy dla Was niesamowity film przygotowany przez jednego z pilotów linii Adria Airways. Zobacz kołowanie, start, lot i lądowanie samolotu Adria na trasie Monachium - Łódź.
Wtorek, 23 Lutego 2016
 
Lufthansa uruchamia kolejne loty z Krakowa i Wrocławia  (Aktualności)
Osiem dodatkowych lotów w tygodniu uruchomią linie lotnicze Lufthansa na trasach z Krakowa i Wrocławia. Połączenia ruszają wiosną 2016 r. Pozowlą na jeszcze więcej wariantów podróżowania przez jedno z największych niemieckich lotnisk.
Wtorek, 02 Lutego 2016
 
LUFTHANSA: Pięć lotów tygodniowo z Bydgoszczy  (Aktualności)
Lufthansa zwiększy częstotliwość połączeń z Bydgoszczy do Frankfurtu. W sezonie letnim 2016 będzie to pięć lotów tygodniowo. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy - mówią przedstawiciele przewoźnika.
Wtorek, 15 Grudnia 2015
 
SAMOLOT ŁÓDŹ JUŻ W ŁODZI [ZDJĘCIA]  (Ciekawostki)
Na lotnisku w Łodzi wylądował samolot z napisem "Łódź" na kadłubie. To Bombardier CRJ 700 linii Adria Airways, który będzie obsługiwał połączenia do Amsterdamu i Monachium.
Sobota, 11 Kwietnia 2015
 
ŁÓDŹ: Łodziakowie zachęcają do latania do Amsterdamu i Monachium  (Aktualności)
Już w najbliższą niedzielę (29.03) startuje baza linii Adria Airways na lotnisku w Łodzi. W rozkładzie pojawi się nowa trasa do Amsterdamu i drugi lot dziennie do Monachium. Połączenia będą promować Łodziakowie.
Czwartek, 26 Marca 2015
 
PRACA W LOTNICTWIE: Adria Airways zatrudni w Łodzi  (Wiadomości z Polski)
Linie lotnicze Adria Airways poszukują pracowników w Łodzi. To praca dla personelu pokładowego i pierwszego oficera. Przewoźnik we współpracy z Bartolini Air zatrudni pilotów, stewardesy i stewardów do samolotów CRJ700.
Środa, 18 Lutego 2015
 
EUROLOT: Flota będzie liczyła 14 nowych Bombardierów  (Wiadomości z Polski)
Flota Eurolot będzie się składała z 14. nowych samolotów Bombardier Q400 NextGen. Kolejne maszyny pojawią się w Polsce do końca czerwca 2013 roku. Obecnie Eurolot posiada sześć takich samolotów.
Wtorek, 04 Września 2012
 
EUROLOT: Piąty Dash leci do Polski  (Wiadomości z Polski)
Kolejny nowy samolot Bombardier Dash Q400 dołącza do floty Eurolot. Zanim piąta już maszyna dotrze do Polski, pokona trasę z Toronto przez Goose Bay i Reykjavik. Polska linia zamówiła łącznie osiem takich samolotów.
Piątek, 10 Sierpnia 2012
 
EUROLOT: Jutro pierwszy lot nowego Bombardiera  (Aktualności)
Już w czwartek, 31 maja najnowszy samolot linii Eurolot - Bombardier Q400 zabierze na swój pokład pasażerów. Dziś maszyna odbyła pokazowy lot do miast-gospodarzy Euro 2012.
Środa, 30 Maja 2012
 
EUROLOT: Bombardiery wystartują w czerwcu  (Wiadomości z Polski)
W czerwcu do służby wejdą nowe samoloty Bombardier Q400 NextGen należące do linii lotniczych Eurolot. Dzisiaj odbyła się ich prezentacja. Na razie w Polsce są trzy nowe maszyny, do końca roku będzie ich osiem.
Poniedziałek, 28 Maja 2012
 
EUROLOT: Pierwszy Bombardier w Warszawie  (Aktualności)
Do Polski przylatuje pierwszy z ośmiu samolotów Bombardier dla linii lotniczej Eurolot. Maszyna w czwartek ma wylądować na Lotnisku Chopina w Warszawie.
Czwartek, 17 Maja 2012
 
EUROLOT: Nowy Bombardier Q400 już w barwach linii  (Wiadomości z Polski)
Pierwszy Bombardier Q400 jest już w barwach polskiej linii Eurolot. Maszyna jeszcze w kwietniu przyleci do Polski. Eurolot zamówił osiem takich samolotów. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu kilkunastu miesięcy.
Środa, 04 Kwietnia 2012
 
LOT: To będzie jedna z najmłodszych flot w Europie  (Aktualności)
W ciągu roku Polskie Linie Lotnicze LOT będą dysponowały jedną z najmłodszych flot w Europie. Do nowych Embraerów, dołączą również Bombardiery oraz Boeingi 787 - Dreamliner.
Piątek, 23 Marca 2012
 
EUROLOT: Nowy samolot dla polskiej linii  (Aktualności)
Polska linia lotnicza Eurolot zamawia osiem nowych samolotów Bombardier Q400 NextGen. Tym samym przewoźnik jeszcze w pierwszej połowie tego roku chce rozpocząć wymianę swoich maszyn na nowe.
Środa, 29 Lutego 2012
 

powrót