Booking.com

Tagi
Tag: Bodrum. Wyniki 1 - 5 spośród 5
Wakacyjne rekordy na lotnisku w Rzeszowie  (Aktualności)
Ponad 60 tysięcy pasażerów obsłużonych na rejsach czarterowych w sezonie 2019 to najlepszy wynik w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. W porównaniu z ubiegłym rokiem z wakacyjnej oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało o 25 procent więcej podróżnych.
Czwartek, 26 Września 2019
 
WARSZAWA MODLIN: Itaka uruchomi kierunki czarterowe  (Aktualności)
Port Lotniczy Warszawa Modlin podpisał z biurem podróży Itaka umowę o współpracy. Touroperator uruchomi osiem kierunków czarterowych z podwarszawskiego lotniska. Loty ruszą w czerwcu 2014 r.
Piątek, 15 Listopada 2013
 
WROCŁAW: Grecja, Turcja, Egipt - najpopularniejsze kierunki na wakacje  (Aktualności)
Grecja, Turcja i Egipt - to trzy najpopularniejsze kierunki czarterowe wśród pasażerów wrocławskiego lotniska. Tuż za podium znalazły się kierunki w Hiszpanii. Tak przynajmniej było na początku wakacji.
Czwartek, 12 Lipca 2012
 
KATOWICE PYRZOWICE: Po raz pierwszy Yes Airways  (Aktualności)
W piątek, 6 maja w Katowicach wylądował, po raz pierwszy, samolot polskiej linii czarterowej Yes Airways. Przewoźnik będzie obsługiwał letnie kierunki do Turcji i Egiptu. Airbus A320 został przywitany salutem wodnym.
Wtorek, 10 Maja 2011
 
YES AIRWAYS: Loty dla Itaki  (Aktualności)
Polska linia czarterowa Yes Airways będzie latała dla biura podróży Itaka. Przewoźnik będzie woził pasażerów z polskich lotnisk do pięciu krajów: Turcji, Maroka, Grecji, Tunezji i Egiptu.
Czwartek, 10 Marca 2011
 

powrót