Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Billund. Wyniki 1 - 7 spośród 7
Baza Ryanair w Poznaniu. Nowe trasy  (Aktualności)
Ryanair zapowiedział uruchomienie swojej bazy na lotnisku w Poznaniu. Jednocześnie linia zapowiedziała pięć nowych tras. Baza ruszy na początku sezonu zimowego 2017 / 2018, czyli pod koniec października.
Czwartek, 16 Marca 2017
 
Loty do Billund - 78 PLN w obie strony  (Promocje)
Tanie loty do Legolandu. Loty do Billund w Danii za 78 PLN w obie strony. Zabierz dzieci, leć sam lub z kimś bliskim i poczuj się jak dziecko. Zobacz Legoland. Może uda Ci się policzyć ilu klocków użyto do zbudowania tego niesamowitego miasteczka.
Niedziela, 29 Stycznia 2017
 
Dwie nowe trasy Wizz Air z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały kolejne, dwie nowe trasy z Warszawy. Tym razem przewoźnik poinformował o uruchomieniu połączeń do Danii i Izraela. Jedna z tras startuje jeszcze w tym roku.
Czwartek, 29 Września 2016
 
HIT! Tanie loty do Legolandu z Gdańska - 78 złotych  (Promocje)
Wycieczka do Legolandu w Danii tylko za 78 PLN złotych. Tyle zapłacisz za lot w obie strony. Proponujemy Wam weekendowy wypad w marcu do Billund. Zobacz Legoland na własne oczy.
Poniedziałek, 29 Lutego 2016
 
WIZZ AIR: Trzy nowe trasy z Gdańska, jedna ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air rozwija się nad polskim morzem. W czerwcu uruchomi cztery nowe trasy, jedną ze Szczecina i trzy z Gdańska. Na lotnisku im. Lecha Wałęsy będzie bazowało łącznie sześć samolotów, o jeden więcej niż obecnie.
Czwartek, 15 Stycznia 2015
 
RYANAIR: Nowy kierunek - Majorka z Krakowa i Poznania  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nowe połączenia z Krakowa i Poznania na Majorkę. Rejsy rozpoczną się pod koniec marca 2012 roku. Obie trasy będą obsługiwane przez samoloty Ryanair po dwa razy w tygodniu.
Wtorek, 13 Grudnia 2011
 
RYANAIR: Z Krakowa do Billund  (Aktualności)
Kraków będzie miał kolejne połączenie lotnicze. Rejsy do Billund w Danii uruchomią tanie linie lotnicze Ryanair. Pierwszy rejs zaplanowano 22 marca 2012 roku.
Wtorek, 06 Grudnia 2011
 

powrót