Booking.com

Tagi
Tag: Bergen. Wyniki 1 - 18 spośród 18
Ruszyły dwie nowe trasy z Gdańska  (Aktualności)
Nowe trasy i nowy przewoźnik w Gdańsku. Zainaugurowano dwa połączenia - do Niemiec i Norwegii. Samolot Eurowings został powitany salutem wodnym.
Niedziela, 27 Października 2019
 
Norwegian z nową trasą z Gdańska  (Aktualności)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały nowe połączenie z Gdańska. Podróżni będą mogli bezpośrednio polecieć do Bergen. Loty do tego miasta w Norwegii wystartują jesienią 2019 r.
Wtorek, 25 Czerwca 2019
 
Największe piernikowe miasteczko świata. Wiesz gdzie jest? [ZDJĘCIA, FILM]  (Aktualności)
Domy, zamki, stacje i linię kolejową, lotnisko, port, autobusy - to wszystko można zobaczyć w największym piernikowym miasteczku świata. W tym roku świąteczne budowle obchodzą jubileusz 25-lecia.
Poniedziałek, 18 Grudnia 2017
 
OKAZJA! Tanie loty do Bergen. W obie strony tylko 78 PLN.  (Promocje)
Norweski weekend. Loty do Bergen i z powrotem za 78 PLN. Zobacz na własne oczy miasto nazywane bramą do fiordów. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Środa, 18 Października 2017
 
Nowe trasy SAS z Gdańska i Krakowa  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchomią dwie nowe trasy z Polski. Jedną do Norwegii, drugą do Szwecji. Loty startują wiosną 2017 r. Łącznie SAS zapowiedział uruchomienie 15 nowych połączeń w przyszłym sezonie letnim.
Wtorek, 11 Października 2016
 
Bergen w Norwegii za 78 PLN w kwietniu  (Promocje)
Tylko 78 PLN złotych wydasz na lot do Bergen w Norwegii. Proponujemy Wam 5-dniowy wypad w kwietniu. Odkryj uroki drugiego co do wielkości miasta w Norwegii, położonego na styku Morza Północnego i Norweskiego.
Środa, 17 Lutego 2016
 
WIZZ AIR: Trzy nowe trasy z Gdańska, jedna ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air rozwija się nad polskim morzem. W czerwcu uruchomi cztery nowe trasy, jedną ze Szczecina i trzy z Gdańska. Na lotnisku im. Lecha Wałęsy będzie bazowało łącznie sześć samolotów, o jeden więcej niż obecnie.
Czwartek, 15 Stycznia 2015
 
WIZZ AIR: 6 nowych tras z 5 lotnisk w Polsce  (Aktualności)
Wysyp nowych połączeń Wizz Air. Sześć zupełnie nowych tras pojawi się na pięciu polskich lotniskach. Z Katowic i Poznania będzie można polecieć do Glasgow, z Warszawy do Bergen, ze Szczecina do Londynu, z Gdańska do Groningen, a z Katowic do Maastricht.
Czwartek, 10 Lipca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej samolotów i lotów z Gdańska. Nowość - Malta  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają się w Gdańsku. Przewoźnik powiększy bazę do pięciu samolotów, uruchomi zupełnie nowe połączenie - na Maltę oraz zwiększy częstotliwość na niektórych trasach.
Wtorek, 22 Kwietnia 2014
 
WIZZ AIR: Wraca połączenie Katowice - Bergen, nie będzie lotów do Forli  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wznowią połączenie Katowice - Bergen. Ale coś za coś. Mimo wcześniejszych zapowiedzi nie będzie lotów na trasie Katowice - Forli. Łącznie z Katowic będzie dostępnych 20. destynacji Wizz Air.
Czwartek, 24 Stycznia 2013
 
WIZZ AIR: Z Poznania do Bergen  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Bergen w Norwegii. Rejsy wystartują 31 marca 2013 roku. Zaplanowano je dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele.
Poniedziałek, 17 Grudnia 2012
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Trondheim i Haugesund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwa nowe połączenia z Gdańska. Od 1 kwietnia 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty do Haugesund i Trondheim w Norwegii. Częściej będzie też można latać do Oslo Torp.
Środa, 30 Listopada 2011
 
NORWEGIAN: Częściej z Gdańska do Oslo  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian zmieniają częstotliwość na dwóch polskich trasach do Oslo. Częściej będzie można latać z Gdańska do stolicy Norwegii, a rzadziej z Warszawy. Zmiany zaczną obowiązywać od 30 października.
Poniedziałek, 05 Września 2011
 
SAS: Częściej w Skandynawii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze SAS zwiększają cześtotliwość na trasach w Skandynawii. Jesienią we flocie pojawi się też nowy Airbus 340. Będzie obsługiwał połączenia międzykontynentalne.
Poniedziałek, 19 Lipca 2010
 
WIZZ AIR: A jednak nie będzie Bristolu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wycofały się z uruchomienia połączenia na trasie Warszawa - Bristol. Tak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy miały wystartować we wrześniu.
Piątek, 21 Maja 2010
 
WIZZ AIR: Co się stało z trzema trasami?  (Aktualności)
Trzy trasy Wizz Air z Katowic wypadły z rozkładu - informuje w e-mailu przesłanym do redakcji czytelnik Jacek. Są to trzy z pięciu nowych połączeń jakie linia uruchomiła w marcu tego roku.
Sobota, 24 Kwietnia 2010
 
WIZZ AIR: Łódź ma połączenie do Dortmundu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają nowe połączenie z Łodzi. Od 30 marca 2010 roku samoloty w różowo-fioletowych barwach polecą do Dortmundu. Łódź jest szóstym portem w Polsce, na którym obecny będzie węgierski przewoźnik.
Środa, 16 Grudnia 2009
 
WIZZ AIR: Od grudnia z Gdańska do Bergen  (Aktualności)
Bergen to nowe lotnisko na mapie tanich linii lotniczych Wizz Air. Miasto ma jak na razie jedno połączenie węgierskiego przewoźnika - z Gdańskiem. Loty ruszą w drugiej połowie grudnia.
Piątek, 31 Lipca 2009
 

powrót