Booking.com

Tagi
Tag: Belfast. Wyniki 1 - 14 spośród 14
Loty do Belfastu od 78 zł. w obie strony  (Promocje)
Co tam brexit! W kwietniu leć do Belfastu. Loty od 78 PLN w obie strony! Mamy dla Was propozycję czterodniowego wyjazdu do Irlandii Północnej. Bezpośrednie loty do Belfastu - sprwadź ofertę.
Środa, 10 Kwietnia 2019
 
OKAZJA! Tanie loty do Belfastu z Gdańska za 148 PLN w obie strony  (Promocje)
Kilka kwietniowych dni w Belfaście. Bezpośrednie loty z Gdańska do Belfastu za 148 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Poniedziałek, 12 Marca 2018
 
HIT! Loty do Belfastu za 38 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
Dziś tanie loty do Belfastu i z powrotem. Koszt podróży to zaledwie 38 PLN i to w obie strony. Loty do Irlandii Północnej. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na miejscu.
Piątek, 27 Października 2017
 
OKAZJA! Weekend w Belfaście w czerwcu. Loty za 148 PLN w obie strony.  (Promocje)
Weekend w Belfaście. Loty z Wrocławia za 148 PLN w obie strony. Mamy też ofertę dobrych i tanich hoteli. Sprawdź ceny. Podróż w czerwcu.
Piątek, 05 Maja 2017
 
OKAZJA! Kwiecień w Wielkiej Brytanii. Loty do Belfastu za 42 PLN.  (Promocje)
Byliście w Belfaście? Jeśli tak, to macie okazję polecieć jeszcze raz. Jeśli nie, to lećcie tam pierwszy raz. Jedni i drudzy mogą tam polecieć za naprawdę niewielkie pieniądze. Loty do Belfastu i z powrotem za 42 PLN!!!
Czwartek, 23 Marca 2017
 
OKAZJA! Loty do Belfastu za 130 PLN  (Promocje)
Weekend w Belfaście. Loty Wrocław - Belfast za 130 PLN w obie strony. Propozycja 4-dniowego wypadu do Irlandii Północnej. Nie zapomnieliśmy o tanich noclegach. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Poniedziałek, 06 Marca 2017
 
Trzy nowe trasy Ryanair z Gdańska  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią trzy nowe połączenia z Gdańska. Już jesienią 2016 r. pasażerowie zyskają tanie loty do Belfastu, Mediolanu i Newcastle. Przewoźnik rozwinie też swoją bazę, bo na lotnisku zacznie stacjonować drugi samolot w barwach Ryanair.
Środa, 27 Kwietnia 2016
 
Cztery nowe trasy Ryanair z Wrocławia. Tanie loty do Belfastu, Madrytu, Manchesteru i Newcastle  (Aktualności)
Cztery nowe trasy uruchomi Ryanair z Wrocławia. Linia zapowiedziała tanie loty z Wrocławia do Belfastu, Madrytu, Manchesteru i Newcastle. Przewoźnik stawia na rozwój na lotnisku im. Kopernika i zamierza zbazować tam trzeci samolot.
Środa, 27 Kwietnia 2016
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
Nowa trasa Ryanair Kraków - Belfast  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchamiają nowe połączenie z Krakowa do Belfastu. Tanie loty do Irlandii Północnej startują 30 października 2016 r. Ceny biletów zaczynają się od...
Czwartek, 03 Marca 2016
 
AIR FRANCE KLM: W tym roku 7. nowych kierunków, w tym do Polski  (Aktualności)
Grupa Air France KLM wprowadza trzy nowe połącznia na terenie Europy oraz cztery kolejne na trasach dalekiego zasięgu. Już w maju tego roku będzie można po raz pierwszy polecieć m.in. z Krakowa do Amsterdamu. Grupa inwestuje też w nowe samoloty.
Środa, 08 Kwietnia 2015
 
EASYJET: Można już kupić bilety na lato 2012  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon letni 2012. W ofercie jest sześć tras z i do Krakowa. Zatem przewoźnik, jak na razie, nie planuje żadnych zmian w stosunku do lotniska w Balicach.
Poniedziałek, 01 Sierpnia 2011
 
EASYJET: Nowa trasa z Belfastu  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią nową trasę z Belfastu. Od 7 stycznia 2010 roku przewoźnik rozpocznie rejsy do Londynu Luton. Połączenie będzie realizowane dwa razy dziennie.
Czwartek, 15 Października 2009
 
EASYJET: Kup bilet na wiosnę 2010  (Aktualności)
Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon wiosenny 2010. Dostępne są już trasy z Belfastu, Bristolu, East Midlands, Liverpoolu i Newcastle.
Czwartek, 23 Lipca 2009
 

powrót