Booking.com

Tagi
Tag: Bari. Wyniki 1 - 14 spośród 14
Wracają loty z Wrocławia do Bari  (Aktualności)
Po przerwie do siatki połączeń wrocławskiego lotniska wraca połączenie z Bari. Od 1 lutego 2020 r. samoloty linii Wizz Air na tej trasie będą latały we wtorki i soboty. Do tej pory połączenie do Bari dostępne było tylko latem.
Środa, 18 Grudnia 2019
 
Ryanair zapowiada więcej lotów z Krakowa  (Aktualności)
Latem 2020 roku będzie więcej lotów Ryanair z Krakowa. Przewoźnik zapowiada zwiększenie częstotliwości rejsów do dwóch miast w Europie.
Czwartek, 05 Września 2019
 
Szósty samolot Ryanair w Krakowie i nowe trasy  (Aktualności)
Coraz więcej samolotów w bazie Ryanair w Krakowie. W sezonie letnim 2019 przewoźnik będzie dysponował sześcioma maszynami. To pozwoli na uruchomienie sześciu nowych tras.
Środa, 12 Grudnia 2018
 
Kraków - nowa baza Wizz Air w Polsce  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nową bazę w Polsce. Samoloty rozpocznie loty z Krakowa. W Balicach stacjonować będą dwa samoloty Airbus A321. Pierwszy pojawi się w maju 2019 r., drugi w…
Środa, 21 Listopada 2018
 
Nowa trasa Wizz Air z Wrocławia  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nowe loty z Wrocławia. Jeszcze w marcu przewoźnik zainauguruje bezpośrednie połączenie do Bari we Włoszech. Będzie to 16. trasa linii z Wrocławia.
Wtorek, 16 Stycznia 2018
 
Promocja Alitalia. Loty do Włoch, Francji, Albanii, Egiptu i Algierii od 712 PLN  (Promocje)
Promocja Alitalia!!! Loty do Bari, Nicei, Tirany, Kairu i Algieru od 712 PLN. Ceny za przelot w obie strony z bagażem rejestrowanym. Podróże nad Morze Śródziemne.
Piątek, 24 Marca 2017
 
OKAZJA! Tanie loty południowe Włochy w sierpniu  (Promocje)
Tydzień w słonecznych Włoszech. Lot tylko 318 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję tygodniowego wyjazdu do Bari na południu Włoch. Cena bardzo atrakcyjna. Mamy też dla Was hotele w atrakcyjnych cenach.
Poniedziałek, 04 Lipca 2016
 
Wizz Air uruchomi dwie trasy z Polski na południe Europy  (Aktualności)
Już w sierpniu Wizz Air uruchomi dwie nowe trasy z Polski. Z Katowic będzie można polecieć do Bari, a z Warszawy do Splitu. W obu przypadkach to typowo wakacyjne połączenia. Ceny biletów zaczynają się od…
Piątek, 17 Czerwca 2016
 
Wizz Air rozpoczął loty na pięciu trasach z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty na pięciu trasach z Warszawy. Pasażerowie mogą już wybierać tanie loty do Aberdeen, Bristolu, Bari, Porto i Reykjaviku. Ceny biletów lotniczych od 99 PLN.
Wtorek, 17 Maja 2016
 
WIZZ AIR: 4 nowe trasy z Warszawy i 1 z Poznania  (Aktualności)
Wizz Air stawia na rozwój w Polsce. Linie uruchomią cztery nowe trasy z Warszawy i jedną z Poznania. W warszawskiej bazie przewoźnika pojawi się szósty samolot, a w przyszłości Airbusy A320 zostaną zastąpione większymi A321.
Czwartek, 17 Września 2015
 
RYANAIR: Pięć nowych tras z Modlina od kwietnia 2013  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią pięć nowych tras z Warszawy Modlina. Od kwietnia 2013 roku będzie można polecieć do Bari, Pizy, Trapani, Marsylii i na Majorkę.
Środa, 12 Grudnia 2012
 
RYANAIR: 17 tras z Grecji  (Wiadomości zagraniczne)
17 nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Ryanair z trzech greckich lotnisk. Połączenia z Salonik, Kos i Rodos ruszą w kwietniu 2011 roku. Niestety żadna z nowych tras nie prowadzi do Polski.
Piątek, 04 Lutego 2011
 
LUFTHANSA: "Happy hours" - Mediolan  (Aktualności)
Linie lotnicze Lufthansa sprzedają dziś bilety do Mediolanu od 399 PLN*. Oferta będzie ważna tylko przez pięć godzin w ramach akcji "Happy hours". Oprócz Mediolanu dostępne są również inne włoskie destynacje.
Poniedziałek, 24 Maja 2010
 
WIZZ AIR: Rozwój bazy w Budapeszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Czwarty samolot pojawi się w bazie Wizz Air w Budapeszcie. To oznacza zwiększenie częstotliwości na już istniejących trasach i dodanie nowych połączeń.
Piątek, 23 Kwietnia 2010
 

powrót