Booking.com

Tagi
Tag: Bangkok. Wyniki 1 - 19 spośród 19
LOT poleci innymi trasami do Azji  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zmieniają trasy przelotu do kilku azjatyckich miast. Powodem jest trudna sytuacja polityczna w krajach Bliskiego Wschodu. Przewoźnik nie będzie latał nad Iranem.
Niedziela, 05 Stycznia 2020
 
OKAZJA! Tanie loty do Bangkoku za 1706 PLN z Krakowa  (Promocje)
Wakacje w Tajlandii. Loty z Krakowa do Bangkoku za 1706 PLN w obie strony. Mamy też ofertę hoteli zarówno w Bangkoku jak i innych miastach Tajlandii. Sprawdź ofertę i leć odpocząć do Azji.
Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018
 
OKAZJA! Tanie loty do Bangkoku za 1634 PLN z Warszawy  (Promocje)
Wakacje w Tajlandii. Loty z Polski do Bangkoku za 1634 PLN w obie strony. Mamy też ofertę hoteli zarówno w Bangkoku jak i innych miastach Tajlandii. Sprawdź ofertę i leć odpocząć do Azji.
Sobota, 14 Kwietnia 2018
 
6 kierunków czarterowych LOT. Rio de Janeiro, Panama i inne  (Aktualności)
6 kierunków czarterowych uruchomi LOT w tym sezonie zimowym. Wśród nich znajdą się Rio de Janeiro i Panama, czyli miasta, które wcześniej nie były dostępne w ofercie polskiego przewoźnika.
Środa, 01 Listopada 2017
 
Gdzie tego lata można najtaniej spędzić tygodniowy urlop  (Aktualności)
Gran Canaria jest w tym sezonie letnim najbardziej korzystnym cenowo kierunkiem podróży dla Polaków. Według wyliczeń Kayak.pl, tygodniowy koszt pobytu wynosi średnio 4 015 PLN. Za pobyt w Bangkoku zapłacimy 4 691 PLN.
Sobota, 24 Czerwca 2017
 
Tanie loty z Warszawy do Bangkoku do 1567 PLN  (Promocje)
Dwutygodniowy urlop w Tajlandii. Loty z Warszawy do Bangkoku od 1567 PLN. Mamy dla Was propozycję lotów z Warszawy do Bangkoku z jedną przesiadką. Cena bardzo atrakcyjna. Zaplanuj urlop na przełomie maja i czerwca.
Wtorek, 16 Lutego 2016
 
LOT: Dwie nowe trasy do Azji i kilkanaście w Europie  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze stawiają na rozwój. Już w przyszłym roku uruchomią pięć nowych tras azjatyckich. Na razie jednak wiemy o trzech nowych kierunkach. W rozkładzie pojawią się też trzy nowe trasy w Europie i kilkanaście powracjących.
Poniedziałek, 22 Czerwca 2015
 
HIT! Loty od Azji od 1990 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Szanghaju, Singapuru, Delhi, Bangkoku, Tokio, Osaki i Nagoi. Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 1 990 PLN*.
Środa, 17 Czerwca 2015
 
HIT! Loty do Azji od 1769 PLN + tani hotel  (Promocje)
Loty do Tokio w dobrej cenie. W maju możesz polecieć do Japonii już za 1769 PLN w obie strony. Do tego tani hotel na 7 nocy.TANIE LOTY TOKIO
Piątek, 30 Stycznia 2015
 
100 kierunków w niskich cenach [AIR FRANCE KLM]  (Promocje)
Jeszcze więcej tras i nowe niższe ceny od Air France KLM. Do ponad 100 promocyjnych kierunków na całym świecie linie Air France KLM dorzucają kolejne: Paryż, Amsterdam, a Bangkok i Ameryka Północna zyskują nowe niższe ceny.TANIE LOTY
Sobota, 17 Stycznia 2015
 
FINNAIR: Z Gdańska przez Helsinki do Azji  (Aktualności)
Finnair we współpracy z linią Eurolot uruchomił możliwość podróżowania z Gdańska przez Helsinki do miast w Azji. Loty możliwe są cztery razy w tygodniu, korzystając z jednego biletu i z gwarantowaną przesiadką.
Niedziela, 07 Września 2014
 
LOT: Turyści Rainbow Tours będą latać Dreamlinerami  (Aktualności)
Turyści Biura Podróży Rainbow Tours będą latać na wakacje Dreamlinerami. Umowa z PLL LOT będzie obowiązywała przez dwa lata. Pasażerowie polecą z Warszawy do Meksyku, Tajlandii, na Kubę i Sri Lankę oraz do RPA i Wietnamu.
Wtorek, 08 Kwietnia 2014
 
FINNAIR: Jeszcze częściej do Bangkoku  (Wiadomości zagraniczne)
Finnair zwiększa częstotliwość swoich połączeń do Bangkoku. Fiński przewoźnik planuje dodać od 30 grudnia 2014 r., do obecnie obsługiwanego dwa razy dziennie połączenia, trzy rejsy tygodniowo.
Czwartek, 27 Lutego 2014
 
LOT: Wystartowały czartery Dreamlinerem  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rejsy czarterowe Dreamlinerem. Do tej pory Boeingi 787 realizowały jedynie połączenia rozkładowe. Teraz turyści będą latać do Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej.
Niedziela, 03 Listopada 2013
 
NORWEGIAN: Kolejna trasa za ocean  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie kolejnej trasy za Atlantyk. Na przełomie listopada i grudnia przewoźnik rozpocznie rejsy z Kopenhagi i Sztokholmu do Fort Lauderdale.
Czwartek, 14 Marca 2013
 
NORWEGIAN: Do Nowego Jorku i Bangkoku  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian będą latać na trasach do Nowego Jorku i Bangkoku. Połączenie ze Sztokholmu i Oslo ruszają na przełomie maja i czerwca 2013 roku. Będa je obsługiwały samoloty Dreamliner.
Czwartek, 08 Listopada 2012
 
FINNAIR: Odliczanie do pierwszego lotu do Singapuru  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair rozpoczęły odliczanie dni do uruchomienia pierwszego lotu z Helsinek do Singapuru. Pierwszy rejs odbędzie się 30 maja 2011 roku. Singapur będzie 10. miastem w Azji w siatce Finnair.
Czwartek, 10 Marca 2011
 
SAS: Częściej w Skandynawii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze SAS zwiększają cześtotliwość na trasach w Skandynawii. Jesienią we flocie pojawi się też nowy Airbus 340. Będzie obsługiwał połączenia międzykontynentalne.
Poniedziałek, 19 Lipca 2010
 
FINNAIR: Codziennie do New Delhi  (Aktualności)
Fińskie linie lotnicze Finnair uruchomiły codzienne loty z Helsinek do New Delhi. To też dobra wiadomość dla pasażerów, który do Indii chcą polecieć z Warszawy. Czas podróży jest teraz znacznie krótszy.
Środa, 30 Września 2009
 

powrót