Booking.com

Tagi
Tag: B787. Wyniki 1 - 20 spośród 90
Najdłuższy lot pasażerski w historii lotnictwa  (Aktualności)
19 godzin i 16 minut to nowy rekord w czasie trwania lotu pasażerskiego. Samolot linii lotniczych Qantas wykonał rejs Nowy Jork - Sydney. Boeing 787-9 Dreamliner wyleciał z USA w piątek i przyleciał do Australii w niedzielę.
Poniedziałek, 21 Października 2019
 
Biało-czerwony Dreamliner LOTu  (Aktualności)
LOT zaprezentował biało-czerwonego Dreamlinera. Boeing 787-9 w specjalnym malowaniu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w czerwcu przyleci do Warszawy.
Poniedziałek, 11 Czerwca 2018
 
LOT zamawia kolejne Dreamlinery  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT będą mieć łącznie 15 Dreamlinerów. Przewoźnik zamówił kolejne trzy Boeingi 787-9. Zostaną one dostarczone w 2019 r. Na razie LOT posiada we flocie osiem mniejszych B787-8 i jednego większego B787-9.
Wtorek, 24 Kwietnia 2018
 
Maluch dla Toma Hanksa poleciał Dreamlinerem  (Ciekawostki)
Fiat 126p, który trafi do aktora Toma Hanksa poleciał do Los Angeles na pokładzie samolotu Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT. Dreamliner wystartował z Lotniska Chopina w poniedziałek 27 listopada. W czwartek 30 listopada samochód ma trafić do aktora.
Poniedziałek, 27 Listopada 2017
 
8. Dreamliner LOT już w Warszawie. Firma planuje zakup kolejnych samolotów  (Aktualności)
Do floty LOT-u dołączył 8 Dreamliner. Boeing 787-8 pozwoli polskiemu przewoźnikowi zwiększenie częstotliwości rejsów do Seulu i Tokio. Będzie też od sierpnia na stałe wykonywał rejsy z Warszawy do Newark, a w niedalekiej przyszłości umożliwi uruchomienie kolejnych nowych połączeń.
Sobota, 15 Lipca 2017
 
Nowe trasy transatlantyckie w siatce LOT-u. Tym razem z Węgier  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa bezpośrednie połączenia lotnicze z Budapesztu do Stanów Zjednoczonych. Pierwsze rejsy w maju 2018 roku.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
LOT ma 7. Dreamlinera. Nosi imię Cichociemnych.  (Aktualności)
LOT ma kolejnego Boeinga 787 Dreamliner. Jest to już siódma maszyna we flocie polskiego przewoźnika należąca do generacji najnowocześniejszych samolotów dalekodystansowych świata.
Niedziela, 11 Czerwca 2017
 
LOT zamawia większe Dreamlinery  (Wiadomości z Polski)
W 2018 roku do floty Polskich Linii Lotniczych LOT dołączą większe Dreamlinery. Boeing 787-9 jest dłuższą i bardziej efektywną wersją obecnie posiadanych maszyn. Samolot zabiera też więcej pasażerów.
Czwartek, 02 Lutego 2017
 
Największe samoloty w Warszawie [FOTO]  (Aktualności)
Linie lotnicze coraz częściej latają coraz większymi samolotami z Lotniska Chopina w Warszawie. I mimo, że w stolicy nadal nie ląduje regularnie największy samolot pasażerski świata, to pozostaje tylko kwestią czas kiedy w Warszawie w rozkładzie któregoś z przewoźników pojawi się Airbus A380.
Niedziela, 25 Grudnia 2016
 
Nowość! LOT będzie latał z Warszawy do Seulu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią nowe bezpośrednie loty z Warszawy do Seulu. Połączenie do Korei będzie trzecim kierunkiem azjatyckim w ofercie polskiego przewoźnika. Pierwszy rejs jeszcze w tym roku. Bilety są już w sprzedaży.
Środa, 22 Czerwca 2016
 
LOT: Wystartowały loty do Tokio  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rejsy do Tokio. To piąty, międzykontynentalny kierunek w ofercie polskiej linii. W tym roku mogą być jeszcze kolejne. Jakie? Nazwy miast już są znane. Nowe połączenie do Japonii to najkrótsza i najszybsza trasa z Polski.
Środa, 13 Stycznia 2016
 
LOT: Zimowy sezon czarterowy rozpoczęty  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły zimowy sezon czarterów. Pierwszy rejs Dreamliner wykonał na trasie Warszawa - Kuba. W sumie na zlecenie dwóch największych polskich biur podróży Boeingi 787 przewoźnika wykonają ponad 300 rejsów do kilkunastu najpopularniejszych egzotycznych destynacji na świecie.
Wtorek, 03 Listopada 2015
 
LOT: Dwie nowe trasy do Azji i kilkanaście w Europie  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze stawiają na rozwój. Już w przyszłym roku uruchomią pięć nowych tras azjatyckich. Na razie jednak wiemy o trzech nowych kierunkach. W rozkładzie pojawią się też trzy nowe trasy w Europie i kilkanaście powracjących.
Poniedziałek, 22 Czerwca 2015
 
LOT: Nowa trasa - polecimy do Tokio  (Aktualności)
W styczniu 2016 r. wystartuje nowe połączenie LOT-u. Polska linia uruchomi bezpośrednie loty do Tokio. Bilety są już w sprzedaży. A ceny? Sprawdźcie sami czy warto rezerwować podróże.
Piątek, 19 Czerwca 2015
 
LOT: Poczuj się jak pilot Dreamlinera [FOTO]  (Aktualności)
Poczuj się jak pilot Dreamlinera wspierając WOŚP! LOT już po raz siódmy gra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Tym razem przekazuje na licytację przelot do Gatwick pod Londynem i szkolenie na symulatorze Boeinga 787 Dreamliner!
Sobota, 10 Stycznia 2015
 
LOT: Dreamliner dla Air Europa  (Wiadomości z Polski)
Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały roczną umowę na wynajęcie jednego z Dreamlinerów w ramach współpracy z hiszpańską linią Air Europa. To kolejne tego typu działanie będące efektem realizowanego przez LOT planu restrukturyzacji zaakceptowanego przez Komisję Europejską.
Poniedziałek, 08 Grudnia 2014
 
LOT: Pół miliona pasażerów w Dreamlinerach [VIDEO]  (Aktualności)
Boeingi 787 Dreamliner w barwach LOT-u przewiozły już pół miliona osób! Statystyka wskazała jednoznacznie na Macieja Kołodzieja, który kupił bilet jako Półmilionowy pasażer tej maszyny, która w siatce LOT-u realizuje wszystkie rejsy długodystansowe.
Środa, 19 Listopada 2014
 
LOT: Pasażerowie coraz częściej wybierają wyższe klasy podróży  (Aktualności)
Coraz więcej pasażerów wybiera klasy LOT-u o podwyższonym standardzie. Dzięki Dreamlinerom, po trzech kwartałach tego roku, liczba osób podróżujących w LOT Business Class oraz LOT Premium Class na trasach długodystansowych wzrosła o 48 proc.
Czwartek, 13 Listopada 2014
 
LOT: Ruszyły zimowe czartery Dreamlinerem  (Aktualności)
LOT rozpoczął rejsy czarterowe Dreamlinerami. Dzięki temu podróż w dalekie zakątki świata jest krótsza i bardziej komfortowa. Polski przewoźnik wozi na wakacje turystów dwóch największych biur podróży - Itaki i Rainbow Tours.
Piątek, 31 Października 2014
 
NAJDŁUŻSZY REJS W HISTORII LOTU  (Ciekawostki)
Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT pobił rekord najdłuższego bezpośredniego rejsu w historii firmy. Boeing 787 wykonał lot na trasie z Warszawy do Antofagasta w Chile. 12 tys. kilometrów pokonał w 14,5 godziny.
Czwartek, 02 Października 2014
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót