Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Ateny. Wyniki 1 - 20 spośród 24
Baza Ryanair w Poznaniu. Nowe trasy  (Aktualności)
Ryanair zapowiedział uruchomienie swojej bazy na lotnisku w Poznaniu. Jednocześnie linia zapowiedziała pięć nowych tras. Baza ruszy na początku sezonu zimowego 2017 / 2018, czyli pod koniec października.
Czwartek, 16 Marca 2017
 
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa  (Aktualności)
Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.
Środa, 01 Lutego 2017
 
Ryanair poleci z Katowic do Aten  (Aktualności)
Ryanair zapowiada uruchomienie nowej trasy z Katowic. W sezonie zimowym 2017/2018 linia rozpocznie loty do Aten. To już druga trasa z Katowic zapowiedziana przez Ryanair w ostatnich dniach.
Wtorek, 31 Stycznia 2017
 
OKAZJA! Tanie loty Warszawa - Ateny 198 PLN w kwietniu  (Promocje)
Weekend w Atenach. Lot tylko 198 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję kilkudniowego wypadu do stolicy Grecji. Cena bardzo atrakcyjna. Wylot jeszcze w kwietniu. Mamy też dla Was hotele w atrakcyjnych cenach.
Czwartek, 17 Marca 2016
 
LOT uruchomił cztery nowe trasy  (Aktualności)
Od początku marca Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły cztery nowe trasy. Samoloty polskiego przewoźnika zaczęły latać do Lublany, Luksemburga, Aten i Charkowa. Łącznie w tym roku linia otwiera kilkanaście nowych lub wznawia zawieszone kierunki.
Piątek, 04 Marca 2016
 
Tanie loty - Ateny z Warszawy od 336 PLN  (Promocje)
Mamy dla Was tanie loty do Grecji. Za podróż z Warszawy do Aten i z powrotem zapłacicie jedynie 336 PLN. To bardzo dobra cena w ofercie PLL LOT. Kilka dni w stolicy Grecji za niewielkie pieniądze na powitanie wiosny. Skorzystasz?
Poniedziałek, 15 Lutego 2016
 
HIT! Loty do Aten od 74 PLN  (Promocje)
Co tam kryzys! Leć do Aten. Bilety od 74 złotych za lot. Leć tanio do Grecji. Do tego mamy dla Was tanie hotele. Zobacz jak Grecja wygląda jesienią. Tani lot + tanie hotele tylko u nas. Sprawdź.
Piątek, 11 Września 2015
 
RYANAIR: Zimą ruszą loty z Warszawy do Kolonii  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią kolejną trasę z lotniska Warszawa Modlin. Od sezonu zimowego 2015/2016 będzie można bezpośrednio polecieć do Kolonii w Niemczech. A co w zbliżającym się sezonie letnim?
Wtorek, 10 Marca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: TOP 10 najpopularniejszych kierunków w 2014 r.  (Aktualności)
Londyn, Bruksela i Rzym - to trzy miasta, które cieszyły się największym powodzeniem wśród pasażerów odlatujących z lotniska w Modlinie. Czy w zestawieniu TOP 10 są jakieś niespodzianki? O ile Wrocław wypadł lepiej od Bergamo, a Gdańsk od Barcelony?
Środa, 25 Lutego 2015
 
RYANAIR: Nowości - Lizbona i Ateny z Modlina, Alicante z Gdańska  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały więcej lotów z Modlina i Gdańska. Przewoźnik uruchomi nowe połączenia z Warszawy do Aten i Lizbony, a z Gdańska do Alicante. Więcej będzie też lotów na już istniejących trasach.
Czwartek, 18 Września 2014
 
FINNAIR: Nowe trasy do Dublina, Aten i na Maltę  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair uruchomią w sezonie letnim 2015 trzy nowe trasy z Helsinek. Przewoźnik będzie latał do Dublina, Aten i na Maltę. Są to połączenia sezonowe, które zostaną skomunikowane z rejsami z Helsinek do Azji.
Czwartek, 11 Września 2014
 
LOT: Nowe możliwości podróżowania do Grecji  (Aktualności)
LOT wzbogaca swoją ofertę lotów do Grecji. Jest to możliwe dzięki współpracy code-share z liniami Aegean Airlines. Dodatkowo pasażerowie mogą wybierać w szerokiej ofercie rejsów greckiego przewoźnika do miast w całej Helladzie.
Piątek, 01 Sierpnia 2014
 
LOT: Następna zima bez Aten, Genewy i Barcelony  (Aktualności)
LOT aktualizuje rozkład połączeń i w kolejnym sezonie zimowym ograniczy rejsy. To efekt wymagań Komisji Europejskiej związanych z planem restrukturyzacji. Latem lotów będzie jednak więcej.
Wtorek, 14 Stycznia 2014
 
AEGEAN AIRLINES: Linia uruchamia połączenie Warszawa - Ateny  (Aktualności)
Linie lotnicze Aegean Airlines uruchomią loty na trasie Warszawa - Ateny. To pierwsze regularne połączenie tej firmy do Polski. Linia do tej pory obsługiwała z Polski jedynie rejsy czarterowe.
Poniedziałek, 21 Stycznia 2013
 
EASYJET: Trzy trasy z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet ogłosiły uruchomienie trzech nowych tras z Edynburga. We wrześniu przewoźnik rozpocznie rejsy do Aten, Grenoble i na Teneryfę.
Środa, 23 Lutego 2011
 
TAP PORTUGAL: Sześć nowych tras  (Wiadomości zagraniczne)
Wiedeń, Ateny, Dusseldorf, Bordeaux, Manchester oraz Dubrownik to sześć nowych tras z Lizbony w ofercie linii lotniczych TAP Portugal. Wszystkie pojawią się w ofercie w sezonie letnim 2011.
Niedziela, 19 Grudnia 2010
 
GRECJA: Strajk kontrolerów  (Aktualności)
W czwartek, 7 października, w Grecji odbędzie się strajk kontrolerów lotów. Z tego powodu Polskie Linie Lotnicze LOT odwołują i opóźniają rejsy na trasach z Polski do Grecji.
Środa, 06 Października 2010
 
AEGEAN AIRLINES: Nowy członek Star Alliance  (Wiadomości zagraniczne)
Greckie linie lotnicze Aegean Airlines zostały członkiem Star Alliance. To już 28 członek sojuszu lotniczego, do którego należą również Polskie Linie Lotnicze LOT.
Czwartek, 01 Lipca 2010
 
NORWEGIAN: Koniec lotów z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian likwidują bazę w Warszawie. Z rozkładu znikają loty na południe Europy. Przewoźnik będzie oferował jedynie loty do Skandynawii.
Piątek, 21 Maja 2010
 
GRECJA: Strajk linii lotniczych  (Wiadomości zagraniczne)
Pracownicy greckich linii lotniczych zapowiedzieli na wtorek i środę strajk. We wtorek zostaną odwołane głównie loty krajowe, a w środę wszystkie międzynarodowe.
Poniedziałek, 03 Maja 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót