Booking.com

Tagi
Tag: Antalya. Wyniki 1 - 20 spośród 20
Wakacyjne rekordy na lotnisku w Rzeszowie  (Aktualności)
Ponad 60 tysięcy pasażerów obsłużonych na rejsach czarterowych w sezonie 2019 to najlepszy wynik w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. W porównaniu z ubiegłym rokiem z wakacyjnej oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało o 25 procent więcej podróżnych.
Czwartek, 26 Września 2019
 
Wakacyjny czarter z Zielonej Góry  (Aktualności)
Z lotniska w Zielonej Górze będzie latał wakacyjny czarter. Połączenie uruchamia biuro podróży Coral Travel. Pierwszy lot 24 czerwca 2019 r.
Wtorek, 12 Marca 2019
 
Pierwszy lot czarterowy z Łodzi do Antalyi [ZDJĘCIA]  (Aktualności)
Z Łodzi wystartowały loty czarterowe do Antalyi w Turcji. To drugi kierunek wakacyjny w ofercie portu na ten sezon. Pięć dni temu port zainaugurował połączenie do Burgas w Bułgarii.
Czwartek, 21 Czerwca 2018
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: TOP10 najpopularniejszych kierunków  (Aktualności)
Antalya i Londyn na szczycie rankingu TOP10 najpopularniejszych destynacji z Lotniska Chopina. W ruchu rozkładowym na pierwszym miejscu znalazł się ponownie Londyn. Czarterami najchętniej latamy do Antalyi. A co dalej?
Czwartek, 16 Lipca 2015
 
WARSZAWA MODLIN: Itaka uruchomi kierunki czarterowe  (Aktualności)
Port Lotniczy Warszawa Modlin podpisał z biurem podróży Itaka umowę o współpracy. Touroperator uruchomi osiem kierunków czarterowych z podwarszawskiego lotniska. Loty ruszą w czerwcu 2014 r.
Piątek, 15 Listopada 2013
 
LUBLIN: Ponad 6 tys. osób skorzystało z czarterów  (Wiadomości z Polski)
6 310 pasażerów skorzystało z wakacyjnych lotów czarterowych z Portu Lotniczego Lublin. Sześciu touroperatorów oferowało rejsy do dwóch krajów - Bułgarii i Turcji.
Środa, 02 Października 2013
 
EASYJET: Pięć nowych tras z Manchesteru  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Manchesteru. W tamtejszej bazie pojawi się też kolejny samolot brytyjskiego przewoźnika. Będzie to Airbus A319.
Piątek, 12 Października 2012
 
WROCŁAW: Grecja, Turcja, Egipt - najpopularniejsze kierunki na wakacje  (Aktualności)
Grecja, Turcja i Egipt - to trzy najpopularniejsze kierunki czarterowe wśród pasażerów wrocławskiego lotniska. Tuż za podium znalazły się kierunki w Hiszpanii. Tak przynajmniej było na początku wakacji.
Czwartek, 12 Lipca 2012
 
SKY AIRLINES: Czarter-mix z Katowic do Antalyi  (Aktualności)
Linie lotnicze Sky Airlines uruchamia rejsy w formule czarter-mix na trasie Katowice - Antalya. Część miejsc w samolotach czarterowych będzie również dostępna dla tych, którzy wykupili jedynie przelot.
Środa, 01 Lutego 2012
 
KATOWICE PYRZOWICE: Początek roku na minusie  (Aktualności)
W Katowicach odprawiono mniej pasażerów niż przed rokiem. W styczniu lotnisko obsłużyło 141 907 podróżnych, o 3,2 procent mniej niż w styczniu 2011. Spory spadek port zanotował w segmencie lotów czarterowych.
Środa, 01 Lutego 2012
 
ANTALYA: Wypadek Sky Airlines  (Wiadomości zagraniczne)
Samolot linii Sky Airlines miał wypadek na lotnisku w Antalyi w Turcji. Podczas lądowania w Boeingu 737-400 złożyło się podwozie. Maszyna zsunęła się z pasa. Nikomu z pasażerów, ani członków załogi nic się nie stało.
Wtorek, 11 Października 2011
 
KATOWICE PYRZOWICE: Po raz pierwszy Yes Airways  (Aktualności)
W piątek, 6 maja w Katowicach wylądował, po raz pierwszy, samolot polskiej linii czarterowej Yes Airways. Przewoźnik będzie obsługiwał letnie kierunki do Turcji i Egiptu. Airbus A320 został przywitany salutem wodnym.
Wtorek, 10 Maja 2011
 
YES AIRWAYS: Spóźniony debiut  (Aktualności)
Nowe polskie linie lotnicze Yes Airways otrzymały już odpowiednie dokumenty z Urzędu Lotnictwa Cywilnego i mogą rozpocząć loty. Pierwszy rejs odbędzie się dziś wieczorem z Poznania.
Piątek, 29 Kwietnia 2011
 
YES AIRWAYS: Pierwszy lot wykonuje Air Poland  (Aktualności)
Nowa polska linia czarterowa Yes Airways startuje z małym poślizgiem. Pierwsze dwa loty wykona inny przewoźnik - Air Poland. Wszystko dlatego, że Yes Airways nie otrzymał jeszcze z Urzędu Lotnictwa Cywilnego dokumentów AOC.
Piątek, 29 Kwietnia 2011
 
YES AIRWAYS: Loty dla Itaki  (Aktualności)
Polska linia czarterowa Yes Airways będzie latała dla biura podróży Itaka. Przewoźnik będzie woził pasażerów z polskich lotnisk do pięciu krajów: Turcji, Maroka, Grecji, Tunezji i Egiptu.
Czwartek, 10 Marca 2011
 
WARSZAWA OKĘCIE: Podsumowanie czarterów  (Aktualności)
O 6,7% wzrosła liczba pasażerów lotów czarterowych w Warszawie. Najchętniej na urlop latem 2010 roku lataliśmy do Antalyi w Turcji. Od 28 marca do 30 października Okęcie odprawiło 1 099 756 pasażerów czarterów.
Czwartek, 16 Grudnia 2010
 
WARSZAWA OKĘCIE: 10 procent więcej w sierpniu  (Aktualności)
O blisko 10 procent wzrosła liczba pasażerów odprawionych przez lotnisko w Warszawie w sierpniu tego roku, w porównaniu z tym samym miesiącem rok ubiegłego. Od początku roku z portu w stolicy skorzystało 5,85 mln osób.
Piątek, 17 Września 2010
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Czarterów ma być więcej  (Aktualności)
O 20 procent ma wzrosnąć w tym roku ruch czarterowy na łódzkim lotnisku. 1 czerwca port inauguruje sezon letni. Lotnisko będzie obsługiwało 16 połączeń tygodniowo.
Poniedziałek, 31 Maja 2010
 
ENTER AIR: Pierwszy lot w kwietniu  (Aktualności)
28 kwietnia nowy polski przewoźnik czarterowy Enter Air rozpoczyna operacje lotnicze z Warszawy. Okęcie będzie również bazą dla tej linii. Z Enter Air będzie można polecieć do m.in. Egiptu, Grecji, Turcji, Tunezji.
Piątek, 02 Kwietnia 2010
 
WIZZ AIR: Dzieci lecą za darmo, więcej rejsów do Londynu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadziły promocję, w której bilety dla dzieci są za darmo. Oferta ważna jest do 26 marca. Przewoźnik zwiększył też częstotliwość lotów z Warszawy do Londynu.
Piątek, 22 Maja 2009
 

powrót