Booking.com

Tagi
Tag: Air China. Wyniki 1 - 7 spośród 7
Największe samoloty w Warszawie [FOTO]  (Aktualności)
Linie lotnicze coraz częściej latają coraz większymi samolotami z Lotniska Chopina w Warszawie. I mimo, że w stolicy nadal nie ląduje regularnie największy samolot pasażerski świata, to pozostaje tylko kwestią czas kiedy w Warszawie w rozkładzie któregoś z przewoźników pojawi się Airbus A380.
Niedziela, 25 Grudnia 2016
 
Pierwszy lot Air China z Warszawy  (Aktualności)
Linie Air China uruchomiły regularne połączenie na trasie Warszawa - Pekin. To już drugi przewoźnik oferujący bezpośrednie loty z Polski do Chin. Samolot A330 został powitany na lotnisku w Warszawie salutem wodnym.
Czwartek, 22 Września 2016
 
Air China będzie latać z Pekinu do Warszawy  (Aktualności)
Linie lotnicze Air China będą latać z Warszawy do Pekinu. Zgodę na takie połączenie wydał chiński Urząd Lotnictwa Cywilnego - informuje Polskie Radio. Pierwszy lot ma się odbyć już we wrześniu tego roku.
Wtorek, 02 Sierpnia 2016
 
STAR ALLIANCE: Shenzhen Airlines wstępują do Sojuszu  (Wiadomości zagraniczne)
Shenzhen Airlines zostały kolejnym przewoźnikiem, który dołączył do sojuszu linii lotniczych Star Alliance. To piąta co do wielkości linia lotnicza w Chinach.
Czwartek, 29 Listopada 2012
 
LOT: List intencyjny z Air China  (Wiadomości zagraniczne)
Polskie Linie Lotnicze LOT i chiński przewoźnik Air China zacieśniają współpracę. List intencyjny w tej sprawie podpisano podczas wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego w Chinach.
Czwartek, 22 Grudnia 2011
 
BOEING: Air China zamówiły pięć 747-8I  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air China zamówiły pięć samolotów Boeing 747-8 Intercontinental. To pierwsza linia z Chin, która będzie korzystać z tej wersji jumbo jeta. Przewoźnik obecnie korzysta z 747 od 1980 roku.
Wtorek, 08 Marca 2011
 
STAR ALLIANCE: Wspólna taryfa w Azji Północnej  (Wiadomości z Polski)
Star Alliance wprowadza taryfę Circle North Asia, która ma sprawić, że podróżowanie przez Azję Północną stanie się teraz atrakcyjniejsze. Nowa wspólna taryfa obowiązuje w liniach Air China, ANA, Asiana i Shanghai Airlines.
Wtorek, 01 Września 2009
 

powrót