Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Air Berlin. Wyniki 1 - 20 spośród 49
Air Berlin przestaje latać. Kiedy ostatni lot?  (Aktualności)
Linie lotnicze Air Berlin będą latać do 28 października 2017 r. Przedstawiciele przewoźnika poinformowali, że tylko do tego dnia wystarczy im środków finansowych na działalność.
Poniedziałek, 09 Października 2017
 
Air Berlin niewypłacalne. Co z lotami?  (Aktualności)
Niemieckie linie lotnicze Air Berlin ogłosiły niewypłacalność. Na razie jednak loty nie znikają z rozkładu. Przynajmniej przez trzy najbliższe miesiące. Co później?
Czwartek, 17 Sierpnia 2017
 
Uwaga! Mikołaj w samolocie!!! [FOTO, FILM]  (Aktualności)
Ho, ho, ho. Mikołaj nie podróżuje saniami. Jego zaprzęg nie jest napędzany przez renifery. Mikołaj podróżuje samolotem. Nie wierzycie? To zobaczcie zdjęcia. Mikołaj lubi latać. A może to linie lotnicze lubią Mikołaja?
Sobota, 24 Grudnia 2016
 
Air Berlin będzie częściej latał do Polski  (Aktualności)
Linie lotnicze Air Berlin zapowiadają więcej lotów do miast w Polsce. Częściej będą latały samoloty z Krakowa i Warszawy do Berlina. Pozwoli to na większą możliwość przesiadek w stolicy Niemiec.
Piątek, 09 Grudnia 2016
 
MIKOŁAJ NA SAMOLOCIE. ZRÓB ZDJĘCIE, WYGRASZ NAGRODY  (Ciekawostki)
Linie Air Berlin mają bożonarodzeniowy samolot. Już po raz piąty świąteczny Airbus wozi pasażerów i wita ich wesołym "hello". Jeśli uda Ci się go sfotografować masz szanę na nagrodę od przewoźnika. Co trzeba zrobić by zdobyć upominek?
Wtorek, 01 Grudnia 2015
 
AIRBERLIN: Nowe taryfy - zuchwałe i... seksowne  (Aktualności)
Linie lotnicze airberlin wprowadziły nowe taryfy. Na początek zaoferowane zostaną dodatkowe bilety w atrakcyjnej taryfie JustFly w cenie od 44 EUR. A co później? Mają się pojawić ekscytujące zmiany. Przewoźnik chce poruszyć rynkiem i zyskać nowych fanów.
Wtorek, 05 Maja 2015
 
AIRBERLIN: Więcej połączeń z Gdańska i Warszawy  (Aktualności)
Będzie więcej lotów Airberlin na trasach z Gdańska i Warszawy do Berlina. Na obu trasach pojawi się jedno, dodatkowe połączenie dziennie. Z Warszawy samoloty Airberlin będą latać 25 razy w tygodniu, a z Gdańska 20 razy w tygodniu.
Środa, 11 Marca 2015
 
AIRBERLIN: Nowe taryfy dla pasażerów  (Wiadomości zagraniczne)
airberlin rozszerzy od 5 maja 2015 r. swoją koncepcję taryfową dla krótkich i średnich tras. Nową koncepcją jest przy tym wprowadzenie „JustFly”, taryfy one-way bez wolnego od opłaty bagażu, o bardzo atrakcyjnej cenie.
Czwartek, 05 Marca 2015
 
CZEGO SŁUCHAMY I CO OGLĄDAMY W SAMOLOTACH?  (Ciekawostki)
Każdy ma swoją ulubioną piosenkę, ulubiony film czy serial. A czego słuchają i co oglądają pasażerowie w samolotach? Czy to zestawienia odbiega od światowych list przebojów? Sprawdź lotnicze trendy 2014.
Środa, 30 Lipca 2014
 
W AIRBERLIN TO TY DECYDUJESZ JAKA GRA MUZYKA  (Ciekawostki)
Fani airberlin mogą głosować w sprawie programu rozrywkowego dla lotów długodystansowych. Do 28 kwietnia 2014, fani linii na Facebooku mogą wybrać swój ulubiony album spośród kilku artystów.
Czwartek, 24 Kwietnia 2014
 
KARTA POKŁADOWA PROSTO Z ZEGARKA  (Ciekawostki)
Użytkownicy aplikacji airberlin dla iPhone mogą również wysłać cyfrową kartę pokładową na swój zegarek, jeśli posiadają smartwatch Pebble lub Pebble Steel. Smartfon i smartwatch użytkownika synchronizują się ze sobą umożliwiając wejście na pokład samolotu bezpośrednio przy użyciu inteligentnego zegarka.
Wtorek, 22 Kwietnia 2014
 
AIRBERLIN: Zmiany w polskiej ekipie  (Wiadomości z Polski)
Christoph Horak został nowym country managerem na Polskę linii Airberlin. Będzie odpowiedzialny za działania związane ze sprzedażą usług przewoźnika nad Wisłą.
Czwartek, 06 Lutego 2014
 
KRAKÓW: Dobry rok w Balicach  (Wiadomości z Polski)
W grudniu lotnisko w Krakowie odprawiło 252 047 pasażerów, a w całym 2013 r. 3 647 616 podróżnych. To rekordowe wyniki portu im. Jana Pawła II. W grudniu największy wzrost liczby pasażerów zanotował Aeroflot.
Poniedziałek, 06 Stycznia 2014
 
ŚWIĄTECZNY SAMOLOT WYLĄDUJE W KRAKOWIE  (Ciekawostki)
Świąteczny samolot Air Berlin przyleci do Krakowa. To Boeing 737-800 w specjalnym malowaniu i ze specjalnym hasłem "Lecimy do domu na Święta - "Flying home for Christmas". Maszyna pojawi się w Balicach już w piątek.
Środa, 27 Listopada 2013
 
Promocja 10 tysięcy biletów - Sposób na zimę [AIR BERLIN]  (Promocje)
Trzydniowa promocja Air Berlin. Bilety od 378 PLN z Gdańska, Krakowa i Warszawy do Berlina i z powrotem. KUP BILET AIR BERLIN
Poniedziałek, 14 Października 2013
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Rekordowy sierpień  (Wiadomości z Polski)
Ponad 1,1 mln pasażerów odprawionych zostało na Lotnisku Chopina w Warszawie w sierpniu 2013 r. To o 27 proc. więcej niż w sierpniu ubiegłego roku. Wśród nowych linii najwięcej podróżnych przewiozły Emirates.
Czwartek, 05 Września 2013
 
AIR BERLIN: Inauguracja lotów z Warszawy  (Aktualności)
Linie lotnicze Air Berlin rozpoczęły bezpośrednie loty z Warszawy do Berlina. Przewoźnik operuje na tej trasie trzy razy dziennie, dowożąc pasażerów do swojego hubu w Niemczech.
Poniedziałek, 25 Marca 2013
 
AIR BERLIN: Od marca z Warszawy do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Air Berlin wchodzą do Warszawy. W marcu przyszłego roku przewoźnik rozpoczyna loty na trasie do Berlina. Połączenie będzie realizowane aż trzy raz dziennie.
Wtorek, 02 Października 2012
 
AIR BERLIN: 2,6 mln pasażerów w kwietniu  (Wiadomości zagraniczne)
Spada liczba pasażerów linii Air Berlin. W kwietniu firma przewiozła 2 659 549 podróżnych, o 4,3 procent mniej niż rok wcześniej. Spada też liczba podróżnych w ujęciu rocznym.
Poniedziałek, 07 Maja 2012
 
AIR BERLIN: Z Berlina do Kaliningradu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air Berlin uruchomią bezpośrednie połączenie z Berlina do Kaliningradu. Pierwszy loty odbędzie się 5 czerwca 2012 roku. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu.
Piątek, 13 Kwietnia 2012
 


Strony: [1] 2 3 

powrót