Booking.com

Tagi
Tag: Adria Airways. Wyniki 1 - 20 spośród 28
Adria Airways - koniec lotów  (Aktualności)
Linie lotnicze Adria Airways złożyły wniosek o upadłość. Powodem jest niewypłacalność firmy. Teraz sąd ma zdecydować o wszczęciu postępowania upadłościowego.
Poniedziałek, 30 Września 2019
 
Linie Adria Airways zawiesiły loty  (Aktualności)
Słoweńskie linie lotnicze Adria Airways zawiesiły swoje wszystkie loty. Połączenia mają być wstrzymane do środy, 25 września włącznie. A co dalej?
Wtorek, 24 Września 2019
 
Koniec lotów Łódź - Amsterdam  (Aktualności)
Kolejne połączenie znika z rozkładu lotów łódzkiego lotniska. Linie Adria Airways likwidują trasę do Amsterdamu i zostają w Łodzi z jednym połączeniem. Czy to początek końca słoweńskiego przewoźnika w Łodzi?
Poniedziałek, 20 Marca 2017
 
Koniec lotów Łódź - Paryż  (Aktualności)
Linie lotnicze Adria Airways zawieszają loty z Łodzi do Paryża. Od 1 lutego 2017 r. połączenie znika z rozkładu. Powodem likwidacji lotów jest małe zainteresowanie wśród pasażerów. Pozostałe kierunki pozostają bez zmian.
Sobota, 14 Stycznia 2017
 
Sprint Air kończy latanie z Olsztyna i z Radomia do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air zawieszają na sezon zimowy niektóre połączenia. Pasażerowie nie polecą na żadnej trasie z Olsztyna oraz z Radomia do Berlina. Na pozostałych zmienia się rozkład lotów.
Środa, 12 Października 2016
 
Potwierdzone - będą loty Rzeszów - Paryż  (Aktualności)
Potwierdziły się informacje, że oprócz Łodzi, także Rzeszów będzie miał bezpośrednie połączenie lotnicze z Paryżem. Tak jak wcześniej pisaliśmy loty wystartują w czerwcu tego roku. Samoloty linii Adria Airways będą latały na główne lotnisko w stolicy Francji - Charles'a de Gaulle'a.
Wtorek, 12 Kwietnia 2016
 
Adria będzie latała z Olsztyna do Monachium  (Aktualności)
Lotnisko Olsztyn Mazury będzie miało bezpośrednie połączenie z Monachium. Loty wystartują w czerwcu 2016 r. i będą obsługiwane przez linie lotnicze Adria Airways. To trzecia trasa w ofercie nowego portu na Mazurach.
Piątek, 01 Kwietnia 2016
 
Nowe loty - z Łodzi i Rzeszowa do Paryża  (Aktualności)
Łódź i Rzeszów będą miały bezpośrednie połączenia lotnicze z Paryżem. Loty wystartują w czerwcu tego roku. Samoloty linii Adria Airways będą latały na główne lotnisko w stolicy Francji - Charles'a de Gaulle'a. Bilety mają się pojawić w sprzedaży jeszcze dziś.
Czwartek, 31 Marca 2016
 
LOT MONACHIUM - ŁÓDŹ W 3 MINUTY [FILM]  (Ciekawostki)
Lot z Monachium do Łodzi w 3 minuty. Mamy dla Was niesamowity film przygotowany przez jednego z pilotów linii Adria Airways. Zobacz kołowanie, start, lot i lądowanie samolotu Adria na trasie Monachium - Łódź.
Wtorek, 23 Lutego 2016
 
GOŚĆ LATAJZNAMI.PL - Agnieszka Kurek, pilot samolotów Adria Airways  (Wywiady)
Agnieszka Kurek, pilot samolotów Bombardier CRJ 700 i CRJ 900 linii Adria Airways. Agnieszkę można spotkać na trasach z Łodzi do Monachium i Amsterdamu. Swoją przygodę z lataniem samolotami rejsowymi z Łodzi zaczęła w listopadzie 2015 r. Jednak droga do tego była długa. Przeczytajcie jak Agnieszka została pilotem.
Piątek, 05 Lutego 2016
 
Promocja - tanie loty z Łodzi do Amsterdamu i Monachium  (Promocje)
Promocyjne ceny lotów z Łodzi do Amsterdamu i Monachium. Lot w obie strony to wydatek ok. 350 złotych. Możesz polecieć m.in. na Walentynki. Poczuj miłość i leć do Amsterdamu lub Monachium. W cenie możesz przewieźć nawet 31 kg bagażu.
Środa, 20 Stycznia 2016
 
ŁÓDŹ: Lotnisko od czwartku będzie zamknięte  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko w Łodzi będzie zamknięte. W najbliższy czwartek, 15 października rozpoczyna się kolejny etap remontu drogi startowej. Wszystkie zaplanowane rejsy zostały anulowane.
Poniedziałek, 12 Października 2015
 
KLM: Nie tylko Warszawa, także Łódź i Kraków  (Aktualności)
Linie lotnicze KLM stawiają nie tylko na Warszawę. Liczą też na rozwój w dwóch innych miastach w Polsce - Łodzi i Krakowie. Dla podróżujących z Krakowa przewoźnik przygotował rozkład pozwalający na lepsze przesiadki, a Łódź znalazła się w systemie rezerwacyjnym KLM.
Środa, 07 Października 2015
 
SAMOLOT ŁÓDŹ JUŻ W ŁODZI [ZDJĘCIA]  (Ciekawostki)
Na lotnisku w Łodzi wylądował samolot z napisem "Łódź" na kadłubie. To Bombardier CRJ 700 linii Adria Airways, który będzie obsługiwał połączenia do Amsterdamu i Monachium.
Sobota, 11 Kwietnia 2015
 
OKAZJA! - Loty z Łodzi do USA od 1900 zł., sprawdź inne miasta na świecie  (Promocje)
PROMOCJA! Nowy Jork, Chicago, Bombaj, Pekin i wiele innych w atrakcyjnych cenach z wylotami z Łodzi. USA ok. 1900 zł. za lot w obie strony, niewiele więcej zapłacisz za rejs do jednego z azjatyckich miast. Zobacz nasze propozycje.
Sobota, 04 Kwietnia 2015
 
SAMOLOT Z NAPISEM "ŁÓDŹ"  (Ciekawostki)
Napis "Łódź" znalazł się na samolocie CRJ700 linii Adria Airways. Maszyna jeszcze w kwietniu zacznie obsługiwać wszystkie loty z nowej bazy przewoźnika w Łodzi.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
ADRIA AIRWAYS: Pierwszy lot z Łodzi do Amsterdamu [FOTO]  (Aktualności)
Wystartowały loty z Łodzi do Amsterdamu. Były torty, upominki dla pierwszych pasażerów, powitania przez strażaków i podjazd samolotu pod terminal w towarzystwie kilku samochodów follow me. Dla Łodzi to ważny dzień - po raz pierwszy linia lotnicza uruchomiła tu bazę operacyjną.
Niedziela, 29 Marca 2015
 
ŁÓDŹ: Łodziakowie zachęcają do latania do Amsterdamu i Monachium  (Aktualności)
Już w najbliższą niedzielę (29.03) startuje baza linii Adria Airways na lotnisku w Łodzi. W rozkładzie pojawi się nowa trasa do Amsterdamu i drugi lot dziennie do Monachium. Połączenia będą promować Łodziakowie.
Czwartek, 26 Marca 2015
 
ŁÓDŹ: Oferta KLM dostępna na loty z Łodzi  (Aktualności)
Loty międzykontynetalne KLM dostępne z Łodzi. Pasażerowie mogą kupować bilety na połączenia z przesiadką w Amsterdamie. Holenderski przewoźnik poinformował, że będzie współpracował z Adria Airways, które 29 marca startują z lotami z Łodzi do Amsterdamu.
Poniedziałek, 16 Marca 2015
 
PRACA W LOTNICTWIE: Adria Airways zatrudni w Łodzi  (Wiadomości z Polski)
Linie lotnicze Adria Airways poszukują pracowników w Łodzi. To praca dla personelu pokładowego i pierwszego oficera. Przewoźnik we współpracy z Bartolini Air zatrudni pilotów, stewardesy i stewardów do samolotów CRJ700.
Środa, 18 Lutego 2015
 


Strony: [1] 2 

powrót