Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Adria Airways. Wyniki 1 - 20 spośród 26
Koniec lotów Łódź - Amsterdam  (Aktualności)
Kolejne połączenie znika z rozkładu lotów łódzkiego lotniska. Linie Adria Airways likwidują trasę do Amsterdamu i zostają w Łodzi z jednym połączeniem. Czy to początek końca słoweńskiego przewoźnika w Łodzi?
Poniedziałek, 20 Marca 2017
 
Koniec lotów Łódź - Paryż  (Aktualności)
Linie lotnicze Adria Airways zawieszają loty z Łodzi do Paryża. Od 1 lutego 2017 r. połączenie znika z rozkładu. Powodem likwidacji lotów jest małe zainteresowanie wśród pasażerów. Pozostałe kierunki pozostają bez zmian.
Sobota, 14 Stycznia 2017
 
Sprint Air kończy latanie z Olsztyna i z Radomia do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air zawieszają na sezon zimowy niektóre połączenia. Pasażerowie nie polecą na żadnej trasie z Olsztyna oraz z Radomia do Berlina. Na pozostałych zmienia się rozkład lotów.
Środa, 12 Października 2016
 
Potwierdzone - będą loty Rzeszów - Paryż  (Aktualności)
Potwierdziły się informacje, że oprócz Łodzi, także Rzeszów będzie miał bezpośrednie połączenie lotnicze z Paryżem. Tak jak wcześniej pisaliśmy loty wystartują w czerwcu tego roku. Samoloty linii Adria Airways będą latały na główne lotnisko w stolicy Francji - Charles'a de Gaulle'a.
Wtorek, 12 Kwietnia 2016
 
Adria będzie latała z Olsztyna do Monachium  (Aktualności)
Lotnisko Olsztyn Mazury będzie miało bezpośrednie połączenie z Monachium. Loty wystartują w czerwcu 2016 r. i będą obsługiwane przez linie lotnicze Adria Airways. To trzecia trasa w ofercie nowego portu na Mazurach.
Piątek, 01 Kwietnia 2016
 
Nowe loty - z Łodzi i Rzeszowa do Paryża  (Aktualności)
Łódź i Rzeszów będą miały bezpośrednie połączenia lotnicze z Paryżem. Loty wystartują w czerwcu tego roku. Samoloty linii Adria Airways będą latały na główne lotnisko w stolicy Francji - Charles'a de Gaulle'a. Bilety mają się pojawić w sprzedaży jeszcze dziś.
Czwartek, 31 Marca 2016
 
LOT MONACHIUM - ŁÓDŹ W 3 MINUTY [FILM]  (Ciekawostki)
Lot z Monachium do Łodzi w 3 minuty. Mamy dla Was niesamowity film przygotowany przez jednego z pilotów linii Adria Airways. Zobacz kołowanie, start, lot i lądowanie samolotu Adria na trasie Monachium - Łódź.
Wtorek, 23 Lutego 2016
 
GOŚĆ LATAJZNAMI.PL - Agnieszka Kurek, pilot samolotów Adria Airways  (Wywiady)
Agnieszka Kurek, pilot samolotów Bombardier CRJ 700 i CRJ 900 linii Adria Airways. Agnieszkę można spotkać na trasach z Łodzi do Monachium i Amsterdamu. Swoją przygodę z lataniem samolotami rejsowymi z Łodzi zaczęła w listopadzie 2015 r. Jednak droga do tego była długa. Przeczytajcie jak Agnieszka została pilotem.
Piątek, 05 Lutego 2016
 
Promocja - tanie loty z Łodzi do Amsterdamu i Monachium  (Promocje)
Promocyjne ceny lotów z Łodzi do Amsterdamu i Monachium. Lot w obie strony to wydatek ok. 350 złotych. Możesz polecieć m.in. na Walentynki. Poczuj miłość i leć do Amsterdamu lub Monachium. W cenie możesz przewieźć nawet 31 kg bagażu.
Środa, 20 Stycznia 2016
 
ŁÓDŹ: Lotnisko od czwartku będzie zamknięte  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko w Łodzi będzie zamknięte. W najbliższy czwartek, 15 października rozpoczyna się kolejny etap remontu drogi startowej. Wszystkie zaplanowane rejsy zostały anulowane.
Poniedziałek, 12 Października 2015
 
KLM: Nie tylko Warszawa, także Łódź i Kraków  (Aktualności)
Linie lotnicze KLM stawiają nie tylko na Warszawę. Liczą też na rozwój w dwóch innych miastach w Polsce - Łodzi i Krakowie. Dla podróżujących z Krakowa przewoźnik przygotował rozkład pozwalający na lepsze przesiadki, a Łódź znalazła się w systemie rezerwacyjnym KLM.
Środa, 07 Października 2015
 
SAMOLOT ŁÓDŹ JUŻ W ŁODZI [ZDJĘCIA]  (Ciekawostki)
Na lotnisku w Łodzi wylądował samolot z napisem "Łódź" na kadłubie. To Bombardier CRJ 700 linii Adria Airways, który będzie obsługiwał połączenia do Amsterdamu i Monachium.
Sobota, 11 Kwietnia 2015
 
OKAZJA! - Loty z Łodzi do USA od 1900 zł., sprawdź inne miasta na świecie  (Promocje)
PROMOCJA! Nowy Jork, Chicago, Bombaj, Pekin i wiele innych w atrakcyjnych cenach z wylotami z Łodzi. USA ok. 1900 zł. za lot w obie strony, niewiele więcej zapłacisz za rejs do jednego z azjatyckich miast. Zobacz nasze propozycje.
Sobota, 04 Kwietnia 2015
 
SAMOLOT Z NAPISEM "ŁÓDŹ"  (Ciekawostki)
Napis "Łódź" znalazł się na samolocie CRJ700 linii Adria Airways. Maszyna jeszcze w kwietniu zacznie obsługiwać wszystkie loty z nowej bazy przewoźnika w Łodzi.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
ADRIA AIRWAYS: Pierwszy lot z Łodzi do Amsterdamu [FOTO]  (Aktualności)
Wystartowały loty z Łodzi do Amsterdamu. Były torty, upominki dla pierwszych pasażerów, powitania przez strażaków i podjazd samolotu pod terminal w towarzystwie kilku samochodów follow me. Dla Łodzi to ważny dzień - po raz pierwszy linia lotnicza uruchomiła tu bazę operacyjną.
Niedziela, 29 Marca 2015
 
ŁÓDŹ: Łodziakowie zachęcają do latania do Amsterdamu i Monachium  (Aktualności)
Już w najbliższą niedzielę (29.03) startuje baza linii Adria Airways na lotnisku w Łodzi. W rozkładzie pojawi się nowa trasa do Amsterdamu i drugi lot dziennie do Monachium. Połączenia będą promować Łodziakowie.
Czwartek, 26 Marca 2015
 
ŁÓDŹ: Oferta KLM dostępna na loty z Łodzi  (Aktualności)
Loty międzykontynetalne KLM dostępne z Łodzi. Pasażerowie mogą kupować bilety na połączenia z przesiadką w Amsterdamie. Holenderski przewoźnik poinformował, że będzie współpracował z Adria Airways, które 29 marca startują z lotami z Łodzi do Amsterdamu.
Poniedziałek, 16 Marca 2015
 
PRACA W LOTNICTWIE: Adria Airways zatrudni w Łodzi  (Wiadomości z Polski)
Linie lotnicze Adria Airways poszukują pracowników w Łodzi. To praca dla personelu pokładowego i pierwszego oficera. Przewoźnik we współpracy z Bartolini Air zatrudni pilotów, stewardesy i stewardów do samolotów CRJ700.
Środa, 18 Lutego 2015
 
ADRIA AIRWAYS: Więcej lotów z Łodzi. Nowość - Amsterdam, częściej do Monachium  (Aktualności)
Linie lotnicze Adria Airways rozwijają się w Łodzi. Wiosną 2015 r. uruchomią nowe połączenie do Amsterdamu oraz zwiększą częstotliwość lotów do Monachium, do dwóch rejsów dziennie. I to nie koniec nowości.
Środa, 26 Listopada 2014
 
ŁÓDŹ: Lotnisko zamknięte przez 10. dni  (Aktualności)
Lotnisko w Łodzi zostało zamknięte na 10. dni. W tym czasie remontowany będzie pas startowy. Odwołano wszystkie loty. Pasażerowie muszą w tym czasie korzystać z innych lotnisk.
Poniedziałek, 05 Maja 2014
 


Strony: [1] 2 

powrót