Booking.com

Tagi
Tag: Abu Dhabi. Wyniki 1 - 6 spośród 6
Nowa trasa Wizz Air z Polski poza Europę  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi loty z Polski do Abu Dhabi. Pierwszy rejs jeszcze w tym roku. Nowe połączenie zyska jedno lotnisko w Polsce. Zobacz które.
Niedziela, 03 Maja 2020
 
Odkryj świat. Bilety od 1589 PLN [LUFTHANSA]  (Promocje)
Dzięki specjalnej ofercie możesz polecieć z Polski do Abu Dhabi, Akry, Ammanu, Johannesburga lub Rio de Janeiro w promocyjnej cenie. KUP BILET LUFTHANSA
Środa, 07 Maja 2014
 
AIR BALTIC: Z Rygi do Abu Dhabi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air Baltic uruchomią bezpośrednie loty z Rygi do Abu Dhabi. Rejsy będą realizowane cztery razy w tygodniu. Połączenie rusza 16 grudnia 2013 r.
Wtorek, 08 Października 2013
 
ALITALIA: Z Rzymu do Abu Dhabi  (Wiadomości zagraniczne)
Włoskie linie lotnicze Alitalia uruchamiają bezpośrednie połączenie z Rzymu do Abu Dhabi. Loty będą dobrze skomunikowane z rejsami na trasie Warszawa - Rzym. Cena biletu na trasę z Warszawy do Abu Dhabi zaczyna się od 1 560 PLN.
Czwartek, 30 Sierpnia 2012
 
AIR BERLIN: Z Niemiec do Abu Dhabi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air Berlin uruchamiają nowe codzienne połączenie z Dusseldorfu do Abu Dhabi oraz zwiększają częstotliwość na trasie z Berlina do Abu Dhabi. Zmiany wejdą w życie od 25 marca 2012 roku.
Wtorek, 07 Lutego 2012
 
AIR FRANCE: Nowość - Abu Dhabi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Air France uruchamiają nowe połączenie z Paryża do Abu Dhabi. To siódma destynacja francuskiego przewoźnika na Bliskim Wschodzie. Pierwszy lot odbędzie się 3 maja 2010 roku.
Poniedziałek, 28 Grudnia 2009
 

powrót